دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند، پرفروش‌ترین اثر یکى از مجرب‌ترین متخصصان روابط انسانى باربارا دی آنجلیس، حاوی شیوه‌ها و راهکارهای مفید و طلایی است که شما را به زنی دلخواه برای مرد زندگی‌تان تبدیل می‌کند و روابط‌تان را دگرگون می‌کند.

کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند (Secrets about men every woman should know)، دربردارنده‌ی تکنیک‌هاى ارتباطى تاثیرگذار و باارزشی است که برای هر زنی و در هر سنی مناسب است و به آن‌ها کمک می‌کند که روابط زناشویی خود را بهبود ببخشند.

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) نویسنده‌ی درخشان و روانشناسی برجسته است که به زنان بسیاری کمک کرده تا همسران خود را بشناسند و از اختلافات زندگی خود بکاهند و زندگی سرشار از آرامش و آسایش را تجربه کنند. اختلاف و تنش‌ در بین زوجین بسیاری وجود دارد و امری طبیعی است. این اختلافات و تنش‌ها با شناخت یکدیگر و درک متقابل می‌تواند کاهش پیدا کند.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا مدتی است رابطه‌ی زناشویی‌تان دیگر مانند سابق نیست، همسرتان میل و اشتیاقی که در گذشته نسبت به شما داشته را دیگر ندارد، دوست دارد بیشتر زمان خود را با کار و دوستانش بگذراند. کارهای پنهانی بسیاری دور از چشم شما انجام می‌دهد، در هنگام گفتگو با شما زود عصبانی می‌شود، اگر با چنین مشکلاتی در هنگام برخورد با مرد زندگی‌تان مواجه شده‌اید و چنین سوالاتی در ذهن خود دارید، کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند را بشنوید.

این کتاب صوتی به شما می‌آموزد که چگونه کمتر دعوا کنید و بیشتر به یکدیگر محبت کنید و عشق بورزید؟ چگونه مرد زندگی‌تان را بشناسید و آن را درک کنید. چگونه مادر بودن برای شوهرتان را ترک کنید و بیشتر معشوقه‌ی بهتری برای او باشید.

موضوعاتی که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود عبارت‌اند از:

- چند راز بزرگ درباره مردها.
- سرد کننده‌های جنسى مردها.
- راجع به مردها و روابط جنسى چه مى‌دانید؟
- منظور واقعى مردها از آن چه که در ظاهر مى‌گویند چیست؟
- چرا مردها همواره نیاز دارند که کارها را به درستى انجام دهند.
- رازهایى درباره روابط جنسى که مردها هرگز به شما نخواهند گفت.
- چگونه به همان میزانى که عشق مى‌ورزیم، عشق نیز دریافت کنیم.
- شش اشتباه بزرگ که زن‌ها در روابط خود با مردها مرتکب مى‌شوند.
- چگونه به مرد زندگیتان کمک کنید تا از لحاظ احساسى و عاطفى باز شود.
- احساس واقعى مردان نسبت به زنان، روابط، عشق و عمل جنسى چیست؟

باربارا دی آنجلیس را بیشتر بشناسیم:

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روان‌شناس، سخنران و نویسنده‌ی درخشان قرن بیستم در حیطه‌ی رشد شخصی و معنوی است که در طی سال‌های گذشته به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با پیام‌های الهام‌بخش خود درباره‌ی چگونگی ایجاد یک زندگی آزاد واقعی، داشتن روابطی سالم و مملو از عشق و هم‌چنین رشد شخصی یاری رسانده است. اولین کتاب او با عنوان، "چگونه می‌توان عشق ورزید؟" برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 انتخاب شد. کتاب‌های باربارا از پرفروش‌ترین آثار روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ و در سراسر جهان به بیشتر از 20 زبان به چاپ رسیده‌ است.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند می‌شنویم:

زن‌ها یاد گرفته‌اند که رفتار مادرانه داشته باشند و به خاطر این امر پاداش می‌گیرند. در طول زندگی، مادر اولین و مهم‌ترین الگو برای شما است. همواره او را می‌بینید که از بچه‌ها مراقبت می‌کند. از مادر یاد می‌گیرید که چگونه حامی و پرستار، بخشنده، فداکار، و نگران نیازهای دیگران باشید. اگر او برای پدرتان نیز نقش مادرانه ایفا کند، این شرطی شدن با قدرت بیشتری در وجود شما شکل می‌گیرد. به این مسئله اینگونه نگاه کنید: اگر همیشه دیده باشید که مادر شما بیشتر به روشی مادرانه و نه رمانتیک، با پدرتان رفتار می‌کند، به عنوان یک کودک تصور می‌کنید زن‌ها باید با مردها چنین رفتاری داشته باشند. پس وقتی بزرگ می‌شوید و با یک مرد ازدواج می‌کنید، به طور ناخودآگاه به روشی مادرانه با او رفتار می‌کنید؛ چون از کودکی یاد گرفته‌اید که رفتار خانم‌ها با آقایان باید اینگونه باشد.

وقتی جولی برای شکایت کردن از روابطش پیش من آمد، حدود سه سال از ازدواجش با فرد می‌گذشت. او با ناراحتی گفت: «احساس می‌کنم مادر فرد هستم، نه همسرش! رفتار اون مثل بچه‌هاست، از من توقع داره که دنبالش برم، به جای اون فکر کنم و مسئولیت همه چیز رو تنهایی به عهده بگیرم. اون هر روز تنبل تر از روز قبل می‌شه، و منم هر روز بیشتر عصبانی میشم!».

«جولی» نمی‌دانست که رفتار مادرانه با «فرده» داشتن چقدر برای او طبیعی است. او فرد را به خاطر رفتارهای بچه گانه‌اش سرزنش می‌کرد، اما به نقش خود در بروز این مشکل اصلا توجه نداشت. وقتی در مورد والدین جولی با هم صحبت کردیم، متوجه شدیم که این بازی مادرانه از کجا نشأت می‌گیرد.

 ۸ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۴۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۳۹ دقیقه
بخش اول: رازهایی درمورد اینکه خانم‌ها چگونه با آقایان ارتباط برقرار می‌کنند - فصل اول: مرد، آخرین مرز
۱۲۱ دقیقه
فصل دوم: 6 اشتباه بزرگ خانم‌ها درمورد آقایان
۳۷ دقیقه
فصل سوم: پر کردن خلاهای احساسی
۷۳ دقیقه
بخش دوم: رازهایی درباره‌ی مردها - فصل چهارم: پرده برداشتن از 3 راز بزرگ درمورد مردها
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: رازهایی درباره‌ی مردها و مسائل جنسی
۸۱ دقیقه
فصل ششم: عوامل مهمی که باعث سردی جنسی مردها می‌شود
۸۸ دقیقه
بخش سوم: رازهایی درباره‌ی مردها و زن‌ها در ارتباط با با یکدیگر - فصل هفتم: رازهایی درباره‌ی برقراری ارتباط با مردها
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: به مرد زندگی خود کمک کنید تا بتواند احساساتش را ابراز نماید
۲۱ دقیقه
فصل نهم: به آن زن قدرتمندی تبدیل شوید که باید باشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

برای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

نظرات کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

مهدی علی زاده
۱۳۹۹/۳/۲
کتاب خوبی بود منتها بیشتر مفید هستش برای خانوم‌ها و ما مردها‌ی تصویر کلی پیدا میکنیم در مورد خودمون برا مردها کتاب رازهایی درباره‌ی زنان خیلی خوبه با تشکر از این برنامه‌های خوب که آگاهی دهنده هستن
حسین نکویی
۱۳۹۹/۲/۴
برای خانم‌هایی که سردر گم هستن و درستو غلطو نمیدونن بهتر از این کتاب وجود نداره و به طور کلی بهترین کتاب برایه ساختن یه زندگی فوق العاده با همسر منکه عاشقش شدمممم
Zeinab Mousavi
۱۳۹۹/۱/۲
نسبت به نسخه قبلی هم راوی خیلی بهتر و هم قیمتش مناسبتر است. در مورد کتابم که تازه شروع کردم ولی کتاب خیلی خوبی بنظر میاد😍😍😍
مشاهد همه نظرات (۳۳)
شخصیت شناسی، کتاب شناخت مردان، شخصیت شناسی مردان، رازهایی درباره مردان باربارا دی آنجلیس، کتاب اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند، کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند، کتاب صوتی رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند، دانلود کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بداند، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان برای ایفون، کتاب چگونه مردان را بشناسیم، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان، مسائل جنسی، روانشناسی مردان، موفقیت در زندگی زناشویی، ازدواج، موفقیت در زندگی، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، دانلود کتاب روانشناسی خانواده، زنان، مردان، آموزش زناشویی، کتاب پرفروش روانشناسی، خصوصیت مردان، تفاوتهای روانشناختی زنان و مردان، دانلود کتاب شناخت مردان، روابط اجتماعی، بهبود روابط اجتماعی، روابط زن و مرد، روابط عاطفی، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، رفع مشکلات خانواده، آموزش های خانواده، همسر داری، خانواده، دانلود کتاب خانواده، اشتباهات زنان در رابطه با مردان، اشتباهات مردان در رابطه زناشویی، Secrets about men every woman should know، Barbara De Angelis