دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند اثر یکى از مجرب‌ترین متخصصان روابط انسانى باربارا دی آنجلیس، حاوی نکات و کلیدهای ویژه‌ای درباره‌ی خصوصیات مردان است که به زنان درنوع و شیوه‌ ارتباطشان با مردان یاری می‌رساند.

آیا تا به حال اندیشیده‌اید که چرا در حالی که شما مدتی است راه را گم کرده‌اید، همسرتان ترجیح می‌دهد همچنان به رانندگی ادامه بدهد، به جای اینکه لحظه‌ای توقف کرده و و آدرس درست را از دیگران بپرسد؟ چرا مردها که سعی در کنترل شما دارند، به طرزی پنهانی از کنترلی که شما روی آنها دارید می‌ترسند؟ چرا مردها به سختی می‌توانند اجازه دهند به آنان نزدیک شوید؟ چرا مردها هنگامی که بر روی چیزی تمرکز کرده‌اند و ما سعی در جلب توجه آن‌ها را دارید، عصبانی می‌شوند؟ چرا مردها همواره سعی در پنهان کردن ناراحتی یا عصبانیت خود دارند؟ چنانچه پرسش‌هایی نظیر پرسش‌های بالا برایتان مطرح بوده، مطمئن باشید که تنها نیستید. در این کتاب خواهیم آموخت: چگونه کمتر مشاجره کنیم و بیشتر به یکدیگر عشق بورزیم؟ چگونه ممکن است منظور واقعی مردان با آن چه واقعا می‌گویند، متفاوت باشد؟ چگونه از مادری کردن در حق مرد زندگیمان جلوگیری کنیم؟ چگونه معشوق بهتری باشیم.

دى آنجلیس در کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند (Secrets about men every woman should know) که یکی از پرفروش‌ترین‌ها است، دانش و بینش خود را با شما در میان گذاشته و راهنمایى‌هایى را در مورد مردان به شما بازگو مى‌کند و به جهت خلق روابطى همیشگى و موفق با مردان زندگیتان یارى‌تان خواهد کرد.

باربارا دى آنجلیس (Barbara De Angelis) بحث خود را با پرسش‌هایی می‌گشاید تا مخاطب بداند علاوه بر خودش جمع کثیری هم از چنین گره‌ها و مشکلاتی رنج می‌برند، تا احساس تنهایی و نگرانی نکنند و آگاه شوند، ایراد کار کجاست. بخشی از این مسائل به اشتباهات ناخودآگاهی برمی‌گردد که با دانستن آن‌ها و آموزش راهکارهای موثر می‌توان به بهبود و تقویت روابط فی‌مابین رسید.

آزمون‌هاى استاندارد شده این کتاب را انجام داده نتایج را بررسى و ارزیابى کنید. این کتاب ارزشمند، نور تازه‌اى بر اسرار ناشناخته‌اى درباره مردان که زن‌ها را همواره گیج کرده است، مى‌تاباند. این کتاب حاوى تمرین‌ها، توصیه‌ها، ابزارها و تکنیک‌هاى ارتباطى باارزشى است که مى‌توانند شما را به زنى به مراتب نیرومندتر تبدیل کند و روابط‌تان با مردها را براى همیشه متحول سازد.

باربارا دی آنجلیس روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

آثار باربارا از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌ است.

 ۸ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۴۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
پیشگفتار
۳۴ دقیقه
فصل اول - رازهایی درباره‌ی چگونگی ارتباط زنان با مردان
۵۸ دقیقه
فصل دوم - شش اشتباه بزرگ که زنان در رابطه با مردان مرتکب می‌شوند - قسمت اول
۶۸ دقیقه
فصل دوم - شش اشتباه بزرگ که زنان در رابطه با مردان مرتکب می‌شوند - قسمت دوم
۴۴ دقیقه
فصل سوم - پر کردن چالش‌های عاطفی
۷۶ دقیقه
فصل چهارم - حل سه معمای بزرگ درباره‌ی مردها
۳۷ دقیقه
فصل پنجم - رازهایی درباره‌ی مردان و روابط جنسی
۷۳ دقیقه
فصل ششم - سردکننده‌های جنسی
۸۱ دقیقه
فصل هفتم - رازهایی درباره‌ی برقراری ارتباط با مردان
۱۹ دقیقه
فصل هشتم - به مرد محبوبتان کمک کنید تا احساسات خود را بیان کند
۲۰ دقیقه
فصل نهم - زن قدرتمندی باشید که قابلیت آن را داشته باشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

برای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

نظرات کتاب صوتی رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

ریحانه گیتی
۱۳۹۸/۴/۲۸
ای کاش با گوینده‌ای دیگه هم بگذاریدش!!!خود کتاب، کتاب خوبی هست، اما راوی هم ب اندازه نویسنده در ادا درست حق مطلب نقش داره، پس اگر گوینده خوب نباشه یا نتونه با کتاب ارتباط لازم رو برقرار کنه عملا ٥٠ درصد از کتاب سهم شنوه خواهد شد!!!ممنون میشم از سایر گویندهای خوب برای ضبط مجدد کتاب استفاده کنید🙏🏻
الهام یوسفی
۱۳۹۷/۱۲/۶
کتاب خیلی خوبیه... کامل خوندم
اما در ایران چون مرداش اهل مطالعه نیستن پیاده کردنش خیلی نیاز به تلاش داره... کاش همه بتونن در مسیر تغییر قدم بردارن.
Golnaz Akbari
۱۳۹۹/۱/۲۱
نمیتونم خوب بودن این کتاب رو توضیف کنم به من واقعا کمک کرد سپاس صدای گوینده فوق العاده عالی ادم میتونست ریلکس به کتاب گوش بده و یاد بگیره و تاثیر گذار بودش
مشاهد همه نظرات (۱۷)