دانلود کتاب صوتی رازهای نوع دوستی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای نوع دوستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

کتاب صوتی رازهای نوع دوستی نوشته‌ی محمود دانایی، به شما کمک می‌کند بعد معنوی خود را ارتقا دهید و آسایش و آرامش را در زندگی اجتماعی و شخصی خود بهبود بخشید.

انسان موجودی دو بعدی و اجتماعی است که برای رسیدن به هدفی که برای آن خلق شده است، باید نگاه خود را به هر دو بعد خود معطوف دارد. یعنی همان‌طور که متوجه بعد ظاهری و مادی خود است و دقت می‌کند که چه بخورد و چه بپوشد تا بتواند از زندگی‌اش لذت ببرد و در جامعه‌ای که زندگی می‌کند مقبول واقع شود، به همان اندازه بلکه بیشتر نیز باید مراقب بعد معنوی خود هم باشد.

این بعد معنوی انسان مانند بعد مادی او نیاز به غذا و نگه‌داری دارد. بهترین غذا برای بعد معنوی انسان عمل به اخلاقیات حقیقی و اصیل است. اخلاقیاتی که در زندگی روزمره قابل اجرا هستند و ضامن بقای معنویت انسان هستند. عمل به این اخلاقیات علاوه بر اینکه بعد معنوی او را تغذیه می‌کند، زندگی راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری را هم برای او به همراه خواهد داشت.

کتاب صوتی رازهای نوع دوستی در مورد پرورش و گسترش صفت فروتنی در خود می‌باشد که برای مدت 30 روز طراحی شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی رازهای نوع دوستی می‌شنویم:

نوع دوستی مختص پزشکان یا داوطلبانی نیست که به کشورهای دورافتاده می‌روند و زندگی خود را وقف رسیدگی به مردم می‌کنند. نوع دوست کسی نیست که فداکاری خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. در معنویات نوع دوستی اهمیتی اساسی دارد. به همین علت عمل به آن در زندگی روزمره باید برای هر کسی و در هر شرایطی امکان‌پذیر باشد.

نوع دوستی یعنی دوست داشتن دیگران و کمک به آن‌ها، محبت و خیرخواهی بی‌ریا و بی‌توقع، آرزوی خوشبختی و سعادت برای دیگران بدون انتظار پاداش.

نوع دوستی توجه و گوش دادن به درد و دل دیگران است، برای این کار باید توجه‌مان را از خودمان برگیریم تا بتوانیم دیگران و نیازهایشان را ببینیم. برای شروع کمک به دیگران باید به حرف‌‌هایشان گوش کنیم. کارهای ساده‌ای مانند قطع نکردن صحبت‌شان و توجه کامل به آنچه می‌گویند.

 ۳۶ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۲ دقیقه
پیشگفتار
۵ دقیقه
روز اول تا پنجم
۴ دقیقه
روز ششم تا هشتم
۳ دقیقه
روز نهم تا دهم
۴ دقیقه
روز یازدهم تا سیزدهم
۴ دقیقه
روز چهاردهم تا هفدهم
۴ دقیقه
روز هجدهم تا بیستم
۶ دقیقه
روز بیست‌ و یکم تا بیست ‌و ‌ششم
۴ دقیقه
روز بیست‌ و ‌هفتم تا سی‌ام

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

برای دانلود کتاب صوتی رازهای نوع دوستی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهای نوع دوستی