دانلود کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

در کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی (میکرو کتاب)، از زندگی نامه ایرانیانی سخن می‌گوییم که نام آن‌ها آوازه‌ی دنیا شد و همه آن‌ها به عنوان موفق‌ترین افراد دنیا نام برده شدند.

شاید کتاب‌های زیادی در ‌این مورد خوانده باشید که ترجمه شده از‌ ایده‌ها و تجربیات افراد مختلف بوده اما اکثر آن‌ها با فرهنگ، سبک زندگی و قوانین جامعه ‌ایرانی سازگار نیستند، ما در ‌این میکروکتاب سعی کرده‌ایم از ‌ایرانیانی سخن بگوییم که توانستند رویاهایشان را محقق کنند آن‌ها برای رسیدن به هدفشان از هیچ تلاشی فروگزار نبودند و برای بدست آوردن آنچه که دارند از علم موفقیت استفاده کردند.

در این میکروکتاب خلاصه‌ای از زندگی پرفراز و نشیب و تلاش آن‌ها برای داشتن زندگی ایده‌آل را بررسی می‌کنیم. این کتاب بر اساس قوانین راز نوشته شده و از شما می‌خواهد مانند همه‌ی آن ۷ نفر خودتان و خواسته‌هایتان را باور کنید و آن‌ها را بدست آورید.

فصل آخر مخصوص شماست چون ما باور داریم که شما هم می‌توانید جزئی از این لیست باشید. خودتان را در جایگاهی که دوست دارید ببینید و تمام آنچه که قرار است برایتان اتفاق بیافتد را بنویسید و باور کنید که روزی آن را خواهید داشت.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که شنیدن کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکرو کتاب چیست؟
۳ دقیقه
مقدمه
۴ دقیقه
قانون راز
۱۲ دقیقه
بیژن پاکزاد
۱۳ دقیقه
امید کردستانی
۹ دقیقه
اکبر صدیق
۶ دقیقه
فرزاد ناظم
۱۱ دقیقه
انوشه انصاری
۵ دقیقه
حسن خسروشاهی
۶ دقیقه
علی اکبر کریمی
۴ دقیقه
فصل آخر فصل شما

راهنمای دانلود کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

برای دانلود کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

نظرات کتاب صوتی راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

محمد رضوی
۱۳۹۸/۱/۱۴
مزخزف همه تو خارج به ثروت رسیدن
سید ناصر سید اسماعیلی
۱۳۹۷/۵/۹
بسیارعالی بود
مشاهد همه نظرات (۲)