دانلود کتاب صوتی روباه و خوشه انگور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خوشه انگور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

کتاب صوتی روباه و خوشه انگور اثر ازوپ، دربردارنده‌ی داستان‌های زیبا و آموزنده‌ای است که با زبانی ساده و دل‌نشین برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

ازوپ (Aesop) از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر درآورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

در قسمتی از کتاب روباه و خوشه انگور (The Fox and the Grapes) می‌شنویم:

روزی روزگاری در گوشه‌ای از این دنیای بزرگ، روباه زیرکی در کنار یک روستا زندگی می‌کرد. یک روز که روباه گرسنه شده بود از لانه‌اش بیرون آمد و به طرف روستا حرکت کرد تا چیزی برای خوردن پیدا کند.

تابستان بود و هوا آفتابی و گرم. همین‌طور که از کنار دیوار یک باغ می‌گذشت و این طرف و آن طرف را نگاه می‌کرد درخت انگوری را دید که دور شاخه‌های درخت دیگری پیچیده و بالا رفته بود. ناگهان چشمش به یک خوشه انگور سیاه با دانه‌های درشت و قشنگ افتاد که از بالا آویزان بود. خوشه آنقدر رسیده و آبدار بود که نزدیک بود دانه‌هایش بترکد. دهان روباه آب افتاد و همینطور ایستاد و به آن خیره شد.

 ۲۸ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
روباه و خوشه انگور
۶ دقیقه
پند با ارزش
۴ دقیقه
لک لک و مرد کشاورز
۴ دقیقه
عقاب و زاغ
۶ دقیقه
سگ طمعکار
۲ دقیقه
دیک داک

راهنمای دانلود کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

برای دانلود کتاب صوتی روباه و خوشه انگور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روباه و خوشه انگور
B. نیکومنش
۱۳۹۹/۵/۱۳
صدای گوینده برای بچه‌ها جذاب نیست
دختر من خوشش از تن صدا نیومد فقط یک قصه از آن را گوش داد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)