دانلود کتاب صوتی ریاضت اقتصادی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

یانیس واروفاکیس اقتصاددان مطرح یونانی است که در کتاب صوتی ریاضت اقتصادی دلایل مخالفت و پیامدهای مخرب این طرح را عنوان می‌کند و تمامی ابعاد آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. او به عنوان اصلی‌ترین مخالف طرح ریاضت اقتصادی در اروپا شناخته می‌شود.

معرفی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی:

یانیس واروفاکیس (Yanis Varoufakis) در این کتاب صوتی به تمامی مفاهیمی می‌پردازد که اساس شکل‌گیری ریاضت اقتصادی را شامل می‌شود. این اقتصاددان بزرگ برخلاف دیگران در نهایت صداقت همه‌چیز را برایتان توضیح می‌دهد و در جهت حمایت از اقشار ضعیف جامعه، راهکاری متناسب با اقتصاد مدرن در اختیارتان قرار می‌دهد.

کتاب صوتی ریاضت اقتصادی (Austerity) در حقیقت منتخبی از کتاب‌های «بزرگان در اتاق» و «و ضعیفان از چیزی که باید رنج می‌کشند» محسوب می‌شود که هر دو توسط واروفاکیس نوشته شده‌اند.

یانیس واروفاکیس را بیشتر بشناسیم:

این اقتصاددان در سال 1961 در شهر آتن به دنیا آمد و برای سال‌های طولانی در کشورهایی مانند استرالیا، بریتانیا و ایالات متحده تدریس کرد. وی در سال 2015 به عنوان مطرح‌ترین مخالف ریاضت اقتصادی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. درحقیقت، زمانی که وزیر اقتصاد یونان بود، شرایط وامی را که برای این کشور ورشکسته مطرح کرده بودند نپذیرفت.

در نهایت واروفاکیس استعفا داد و پس از آن، زمان خود را صرف نوشتن آثار پرفروشی در حوزه‌ی اقتصاد نمود. این اقتصاددان پرکار اکنون استاد اقتصاد دانشگاه آتن است و به فعالیت‌های سیاسی - اقتصادی خود نیز همچنان ادامه می‌دهد.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

کتاب صوتی ریاضت اقتصادی مناسب چه کسانی است؟

اگر به مسائل اقتصادی علاقه دارید، این کتاب جذاب و شنیدنی را از دست ندهید؛ چرا که به ساده‌ترین شکل ممکن پیچیده‌ترین مسائل اقتصادی را توضیح می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی ریاضت اقتصادی می‌شنویم:

پس از پایان دوران وزارتم در سپتامبر 2015 برای اولین بار در برنامه‌ی زمان پرسش بی بی سی شرکت کردم که در مقابل چشم بینندگان در کمبریج ضبط می‌شد. میزبان برنامه دیوید دیمبلبی مرا قهرمان ضد ریاضت اقتصادی اروپا معرفی کرد، دعوتی باز از عضوی لاقید و بی‌خیال از مخاطبانش برای روبه‌رو کردن من با فلسفه‌ی طرفدار ریاضتش؛ «اقتصاد واقعاً ساده است. من ده پوند در جیبم دارم. اگر بیرون بروم و در کمبریج سه لیوان آبجو بخرم، به احتمال زیاد باید پول قرض بگیرم. اگر به این کار ادامه بدهم، پولم تمام می‌شود و ورشکست می‌شوم. [اقتصاد] سخت نیست.

 ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۲۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۳ دقیقه
یادداشت سرپرست مجموعه
۱۴ دقیقه
قهرمان ریاضت اقتصادی
۲۱ دقیقه
کیمیاگران وارونه
۲۳ دقیقه
ترفند
۲۲ دقیقه
خفه کردن مالی
۲۴ دقیقه
ریاضت اقتصادی
۲۷ دقیقه
آرام کردن ناآرام‌گون
۲۱ دقیقه
خساست در مقابل ریاضت
۲۶ دقیقه
بازگشت به آینده
۱۹ دقیقه
رؤیاهای مهاجران
۲۱ دقیقه
خواب‌زدگان

راهنمای دانلود کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

برای دانلود کتاب صوتی ریاضت اقتصادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ریاضت اقتصادی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۸/۸
کتاب خوبی بود مطالب بسیار خوبی رو عنوان میکرد ولی کاش فقط مشکلات رو بیان نمی‌کرد و راه حل رو هم کمی باز میکرد... به هر حال مطالب بسیار خوبی داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)