دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

تریسی ال. بار در کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد، راه‌ها و توصیه‌های مفیدی جهت پیش‌بینی و مقابله با شرایط بد اقتصادی ارائه می‌کند.

کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد (Living Well in a Down Economy For Dummies) به شما می‌آموزد که چگونه بیشترین بهره را از درآمدتان داشته باشید، چگونه هدیه‌ها و تخفیف‌های خوب را پیدا کنید، چگونه از هزینه‌های خدمات، خانه‌داری و خواربار خود کم کنید، چگونه در هزینه‌های بانکی و کارت‌های اعتباری خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی کنید.

تریسی ال. بار (Tracy L. Barr) در این کتاب صوتی به شما 80 نکته و توصیه برای کمک در گذر از دوران‌های دشوار اقتصادی می‌آموزد. چگونه می‌توانید در هزینه‌های خانه صرفه‌جویی کنید؟ چگونه می‌توانید برای دوره‌ی بازنشستگی‌تان پس‌انداز کنید؟ چگونه می‌توانید در جشن‌ها و اعیاد مخارج را کاهش دهید، بدون اینکه از لذت و خوشی خود بگذرید؟ وقتی اکنون، با احتساب تمام درآمدتان، به زور از پس نیازهای ماهیانه‌تان برمی‌آیید، وقتی اقساط وام‌ها و تعهدات مالی گوناگون به سررسید خود نزدیک می‌شوند و دست‌تان تنگ است، چه کاری انجام می‌دهید؟ این کتاب به این سوال‌ها و سوال‌های دیگری پاسخ می‌دهد که دغدغه‌ی آن دسته از افرادی است که بدون فدا کردن کیفیت مطلوب زندگی، به دنبال پس‌انداز پول هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد می‌شنویم:

در عین این که مهار امور مالی و دارایی‌هایتان را در دست دارید، به زندگی کردن ادامه دهید و از آن لذت ببرید. کلید این مسئله این نیست که کیفیت زندگی را تقلیل دهید، بلکه باید طوری به مدیریت مالی بپردازید که احساس فقر و محرومیت نکنید. تنها زمانی دست به صرفه‌جویی‌های چشم‌گیر بزنید که مشتری عاقل و زرنگی شده باشید و بتوانید پول‌تان را به شیوه‌ای نسبتاً متفاوت خرج کنید.

 ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۳۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۲۳ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۵ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۱۹ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم
۳۱ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

برای دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

نظرات کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

حامد جوادزاده
۱۳۹۸/۳/۲۶
یارو تو فاز خودش نبوده اموزش اشپزی خازجی لیست وسایل خارجی که نیست اصلا بابا نمیدونم تو چه فازی بوداین کتاب به درد گرسنگان افریقا می‌خوره از کتابراه بعید همچین کتابی رو بزاره
idin Haghnezhad
۱۳۹۹/۶/۲۸
عرض سلام خدمت دوستان گرامی به عقیده بنده هم مطلب تازه و خاصی رو برای عرضه به شنونده نداشت و کتابهای مفیدتر و بهتر زیادی تو بازار هستند که ترجیحا اونارو مقدم تر میدونم...!
آریا جمشیدی
۱۳۹۸/۴/۲۶
۹۹ درصد اطلاعات چیزایی بود که من میدونستم. این در یک فرمت قابل هضم عرضه شده و در فصلهای خوب و کوتاه. قدمهای سریع و ساده برای نجات یا تنظیم زندگی تون.
مشاهد همه نظرات (۱۰)