دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

تریسی ال. بار در کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد، راه‌ها و توصیه‌های مفیدی جهت پیش‌بینی و مقابله با شرایط بد اقتصادی ارائه می‌کند.

کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد (Living Well in a Down Economy For Dummies) به شما می‌آموزد که چگونه بیشترین بهره را از درآمدتان داشته باشید، چگونه هدیه‌ها و تخفیف‌های خوب را پیدا کنید، چگونه از هزینه‌های خدمات، خانه‌داری و خواربار خود کم کنید، چگونه در هزینه‌های بانکی و کارت‌های اعتباری خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی کنید.

تریسی ال. بار (Tracy L. Barr) در این کتاب صوتی به شما 80 نکته و توصیه برای کمک در گذر از دوران‌های دشوار اقتصادی می‌آموزد. چگونه می‌توانید در هزینه‌های خانه صرفه‌جویی کنید؟ چگونه می‌توانید برای دوره‌ی بازنشستگی‌تان پس‌انداز کنید؟ چگونه می‌توانید در جشن‌ها و اعیاد مخارج را کاهش دهید، بدون اینکه از لذت و خوشی خود بگذرید؟ وقتی اکنون، با احتساب تمام درآمدتان، به زور از پس نیازهای ماهیانه‌تان برمی‌آیید، وقتی اقساط وام‌ها و تعهدات مالی گوناگون به سررسید خود نزدیک می‌شوند و دست‌تان تنگ است، چه کاری انجام می‌دهید؟ این کتاب به این سوال‌ها و سوال‌های دیگری پاسخ می‌دهد که دغدغه‌ی آن دسته از افرادی است که بدون فدا کردن کیفیت مطلوب زندگی، به دنبال پس‌انداز پول هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد می‌شنویم:

در عین این که مهار امور مالی و دارایی‌هایتان را در دست دارید، به زندگی کردن ادامه دهید و از آن لذت ببرید. کلید این مسئله این نیست که کیفیت زندگی را تقلیل دهید، بلکه باید طوری به مدیریت مالی بپردازید که احساس فقر و محرومیت نکنید. تنها زمانی دست به صرفه‌جویی‌های چشم‌گیر بزنید که مشتری عاقل و زرنگی شده باشید و بتوانید پول‌تان را به شیوه‌ای نسبتاً متفاوت خرج کنید.

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۲۳ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۵ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۱۹ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم
۳۱ دقیقه
بخش دوازدهم
 ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۳۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

برای دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد
محمد رضا
۱۳۹۸/۳/۱۹
این چیزا رو که ما ایرانیا دیگه استاد شدیم
چیز جدیدی داره یعنی این کتاب؟
جعفر عظیمی
۱۳۹۸/۳/۴
بسیار مفید وعالی بود من که لذت بردم
مبین اسلامی
۱۳۹۸/۴/۱۵
افتضاح بود کتابش اموزش اشپزی بود تا مطلب علمی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)