دانلود کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

بیل برنت و دیو اوانز در کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید، با استفاده از تفکر طراحی به شما آموزش می‌دهند که هر کسی در هر سن و شرایطی می‌تواند زندگی خود را براساس علایق و اهداف دلخواه خود بسازد و به رضایتی درونی برسد. این کتاب موفق شد در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرد.

درباره کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید:

فرقی نمی‌کند که 20، 40 یا 60 ساله باشید چرا که هنوز بسیاری از آدم‌ها به دنبال پاسخ این سوال همیشگی هستند؛ اینکه وقتی بزرگ شدی می‌خواهی چه کاره شوی؟ شاید برای خود شما پیش آمده باشد که با وجود داشتن خانواده و شغلی مناسب باز هم در گوشه‌ای از ذهن‌تان از شرایط فعلی‌ راضی نباشید و بخواهید به دنبال علایق اصلی خود بروید. بیل برنت و دیو اوانز از تخصص خود در زمینه تفکر طراحی استفاده کرده‌اند و در کتاب زندگی خود را طراحی کنید (Designing Your Life) به شما در تعیین خواسته‌ها و چگونگی دستیابی به آن‌ها کمک می‌کنند.

اگر به اطراف خود دقت کنید طراحان با استفاده از تفکر طراحی در جهان چیزهای جدیدی خلق و مشکلات را حل می‌کنند. برای مثال به دفتر یا خانه خود نگاه کنید یا تبلت و تلفن همراهی که ممکن است در دست داشته باشید یا حنی صندلی‌ای که بر روی آن نشسته‌اید؛ درواقع همه چیز در زندگی توسط شخصی طراحی و ساخته شده است. بنابراین با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که زندگی خود را طوری پیش ببرید که هم معنادار باشد و هم رضایت‌بخش. اهمیتی هم ندارد که چه کسی هستید، کجا سکونت دارید، جوان یا پیر هستید و برای امرار معاش چه می‌کنید.

کتاب زندگی خود را طراحی کنید با استفاده از داستان‌های واقعی افراد و تکنیک‌های اثبات شده به شما یاد می‌دهد که می‌توان از همان تفکر طراحی که محصولات فناوری و فضاهای شگفت‌انگیز را می‌سازد، برای ساخت حرفه و زندگی شخصی خود استفاده کنید و زندگی پر از رضایت و شادی داشته باشید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید:

- نمونه‌ای از یک زندگی شاد! برنت و اوانز نشان می‌دهند که چگونه جایگاه خود را در جهان پیدا کنید. (NPR)

- درون زندگی سوالاتی وجود دارد و آن‌ها نیز پاسخ‌هایی دارد. بیاموزید که چگونه یک شغل پرنشاط پیدا کنید، بیاموزید که چگونه می‌توانید تصمیم مهم زندگی را بهتر مدیریت کنید. (مجله نیویورک تایمز)

- کتابی توانمند که براساس کلاس‌های درس دانشگاه استنفورد نوشته شده است. این کتاب با تمرین‌هایی مفید و توصیه‌های معقول و همدلانه به راحتی می‌تواند جایگاهی در میان آثار کلاسیک این حوزه پیدا کند. (Publishers Weekly)

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال راهنما و برنامه‌ای کامل هستید تا در ساخت یک زندگی دلخواه و جذاب به شما کمک کند، این کتاب پرفروش به شما پیشنهاد می‌شود.

بیل برنت و دیو اوانز را بیشتر بشناسیم:

دیو اوانز (Dave Evans) کارآفرینی آمریکایی‌ست که مدتی به عنوان استادیار مشاور در دانشگاه استنفورد مشغول به کار بود و مدتی نیز در دانشگاه کالیفرنیا برکلی تدریس می‌کرد.

بیل برنت (Bill Burnett) طراح برنده جایزه دره سیلیکون و مدیر کلاس‌های مشهور «زندگی خود را طراحی کنید» در دانشگاه استنفورد است. همچنین او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در زمینه طراحی محصول از همین دانشگاه دریافت کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید می‌شنویم:

شما یک لشکرید؛ هر کدام ما یک عالمیم. این زندگی که دارید یکی از زندگی‌هاییست که خواهید داشت. نه منظور ما تناسخ نیست، ابدا مضامین مذهبی مورد نظر ما نیست. حقیقت ساده و روشن این است که طی همین زندگی که دارید، چندین زندگی مختلف خواهید داشت. اگر زندگی کنونی‌تان چندان باب میل‌تان نیست، نگران نباشید! طراحی زندگی مواد لازم برای خوراک‌های بی‌پایانی را به شما می‌دهد که شما هر زمان و در هر مقطعی می‌توانید درستش کنید و تغییر طعم و مزه‌اش هم همیشه ممکن است.

ما ضمن کار با بزرگسالانی در رده‌های سنی مختلف دریافته‌ایم که اشتباهی که بیشتر مردم می‌کنند، صرف نظر سن‌شان، تحصیلات‌شان یا مسیر کار و حرفه‌شان این است که فکر می‌کنند فقط کافی‌ست نقشه‌ای برای زندگی‌شان بریزند و همه چیز را راحت پیش می‌رود.

 ۹ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۵۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
مقدمه: طراحی زندگی - بخش یک
۲۸ دقیقه
مقدمه: به طراحی زندگی خوش آمدید - بخش دو
۲۹ دقیقه
فصل اول: از جایی که هستید، شروع کنید - بخش یک
۲۴ دقیقه
فصل اول: از جایی که هستید، شروع کنید - بخش دو
۲۷ دقیقه
فصل دوم: قطب‌نما بسازید
۴۷ دقیقه
فصل سوم: یافتن راه
۲۷ دقیقه
فصل چهارم: از گوشه‌ای که گیر کرده‌اید، بیرون بیایید - بخش یک
۳۰ دقیقه
فصل چهارم: از گوشه‌ای که گیر کرده‌اید، بیرون بیایید - بخش دو
۴۰ دقیقه
فصل پنجم: زندگی خود را طراحی کنید
۲۸ دقیقه
فصل ششم: تهیه‌ی پیش نمونه - بخش یک
۲۳ دقیقه
فصل ششم: تهیه‌ی پیش نمونه - بخش دو
۳۸ دقیقه
فصل هفتم: چطور کاری را نگیرید
۳۱ دقیقه
فصل هشتم: شغل رویایی‌تان را طراحی کنید
۲۸ دقیقه
فصل نهم: شادی و خوشبختی را انتخاب کنید - بخش یک
۲۷ دقیقه
فصل نهم: شادی و خوشبختی را انتخاب کنید - بخش دو
۴۶ دقیقه
فصل دهم: مصونیت در برابر شکست
۴۳ دقیقه
فصل یازدهم: یک گروه درست کنید
۳۷ دقیقه
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

برای دانلود کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی خود را طراحی کنید

نظرات کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

amir zeinali
۱۴۰۰/۲/۱۵
خیلی کتاب مفید و انگیزشی بود، حتما توصیه میکنم گوش کنید! ممنون از نوین کتاب گویا!
مشاهد همه نظرات (۱)