دانلود کتاب صوتی ساحره پورتوبلو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساحره پورتوبلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

کتاب صوتی ساحره پورتوبلو نوشته‌ی پائولو کوئیلو، داستان دختری کولی‌ تبار را به تصویر می‌کشد که مادرش او را در کودکی بر سر راه می‌گذارد و رهایش می‌کند و همین اتفاق زندگی‌اش را دگرگون می‌سازد.

درباره کتاب صوتی ساحره پورتوبلو:

چگونه این شهامت را پیدا می‌کنیم که همیشه نسبت به خودمان صادق باشیم حتی اگر نسبت به کیستی و هویت خود اطمینان نداشته باشیم؟ این پرسشی‌‌ست که پائولو کوئیلو نویسنده مشهور و پرفروش برزیلی آن را محور اصلی کتاب ساحره پورتوبلو (The Witch of Portobello) قرار داده و داستان خود را روایت کرده است.

آتنا شخصیت اصلی داستان، زنی مرموز است که به دنبال کشف یک راز قدیمی قدم در راه یک سفر عجیب می‌گذارد و در این بین با آدم‌های مختلفی نیز آشنا می‌شود که هر کدام بخش‌هایی از ابهامات ذهنی او‌ را رفع می‌کنند.

این زن جوان که در کودکی یتیم بوده، مادر کولی‌اش او را در ترانسیلوانی بر سر راه می‌گذارد و اما پس از آن، زن و شوهری لبنانی آتنا را به عنوان فرزند خود قبول می‌کنند و با هم به شهر بیروت می‌روند. سال‌ها می‌گذرد و آن‌ها به خاطر شدت گرفتن جنگ، به لندن مهاجرت می‌کنند و زندگی‌شان را آنجا ادامه می‌دهند. آتنا نیز ازدواج می‌کند و بچه‌ای به دنیا می‌آورد اما به خاطر مشکلات مالی و خانوادگی، از همسر خود جدا می‌شود. ولی چیزی که در این بین او را آزار می‌دهد، گذشته مبهم خود است؛ اینکه مادرش چرا او را رها کرده و چگونه توانسته این کار را انجام دهد.

سرانجام آنقدر این مسئله برایش مهم می‌شود که برای یافتن مادر واقعی خود به میان کولی‌های ترانسیلوانی می‌رود، اما این سفر شگفت انگیز آتنا را با مسائل جدیدی روبه‌رو می‌کند که هیچ وقت فکرش را نمی‌کرده است.

رمان ساحره پورتوبلو مانند کتاب مشهور کیمیاگر با ایجاد حال و هوایی معنوی و جادویی درباره مفاهیمی نظیر عشق، علاقه، شادی و فداکاری سخن می‌گوید.

کتاب صوتی ساحره پورتوبلو برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به ادبیات آمریکای جنوبی و داستان‌های فلسفی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده مشهور برزیلی در طول زندگی خود با مرگ روبه‌رو شده، از جنون گریخته، با مواد مخدر مقابله کرده، در برابر شکنجه مقاومت نشان داده، جادو و کیمیاگری را تجربه کرده و فلسفه و دین را خوانده است. کوئیلو بارها گفته که ایمان خود را از دست داده و دوباره به آن رسیده و همچنین درد و لذت عشق را تجربه کرده است. این نویسنده در جست‌وجوی جایگاه خود در جهان، راه‌حل‌هایی را کشف کرده تا بتواند با آن‌ها به چالش‌های زندگی‌اش پاسخ دهد.

کتاب‌های کوئیلو به 82 زبان دنیا ترجمه شده و بیش از 230 میلیون نسخه از آن‌ها در بیش از 170 کشور به فروش رسیده است. رمان کیمیاگر که در سال 1988 نوشته شد، بیش از 85 میلیون نسخه فروخت که الهام بخش بسیاری از مردم جهان بوده است.

او عضو آکادمی ادبیات برزیل است و بیش از 115 جایزه و افتخار ملی و بین المللی از جمله جایزه هانس کریستین اندرسن و نشان ملی کشورش را دریافت کرده و همچنین در سال 2007 نیز به عنوان پیام آور صلح سازمان ملل متحد انتخاب شد.

پائولو کوئیلو را به نویسنده گوگلیست نیز می‌شناسند. این لقب از آنجا به او تعلق گرفت که تمامی کتاب‌ها و نوشته‌هایش در وبسایت خود و دیگر شبکه‌های به اشتراک گذاری کتاب وجود دارد و یکی از پرطرفدارترین نویسندگان در شبکه‌های اجتماعی است که مردم سراسر دنیا مطالبش را دنبال می‌کنند.

برخی از آثار مهم و پرطرفدار پائولو کوئیلو عبارتند از:

- خاطرات یک مغ (1987)
- کیمیاگر (1988)
- والکیری‌ها (1992)
- کنار رود پیدرا نشستم و گریستم (1994)
- نامه‌ها عاشقانه یک پیامبر (1997)
- ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد (1998)
- شیطان و دوشیزه پریم (2000)
- یازده دقیقه (2003)
- سفرها (2004)
- زهیر (2005)
- چون رود جاری باش (2006)
- عشق (2009)
- الف (2010)
- نسخه خطی موجود در آکرا (2012)
-جاسوس (2016)

در بخشی از کتاب صوتی ساحره پورتوبلو می‌شنویم:

برایم بسیار دشوار است که بی‌طرف بمانم و بتوانم داستانی را بگویم که با ستایش و تحسین آغاز شد و به عداوت خاتمه یافت. اما سعی خودم را خواهم کرد. واقعا خواهم کوشید آتنایی را که برای نخسین بار در آپارتمان واقع در خیابان ویکتوری دیدم، توصیف کنم.

او با پولی هنگفت تازه از دبی آمده بود و دوست داشت همه آنچه را که درباره جادو یاد گرفته بود، به دیگران هم یاد بدهد. این بار فقط چهار ماه را در خاورمیانه گذرانده بود. او دو قطعه زمین بزرگ را برای ساخت و ساز دو سوپرمارکت به فروش رسانده بود و از این راه کمیسیون خوبی به جیب زده بود. او تصمیم گرفته بود که مخارج زندگی سه سال خود و فرزندش را فراهم کند و می‌دانست هروقت اراده کند، می‌تواند به سرکار خود بازگردد. حالا دیگر وقتش بود که از لحظه حال بیشترین بهره را ببرد؛ جبران گذشته‌ها را بکند و به دیگران نیز بیاموزد آنچه را که خود آموخته است.

 ۱۰ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۵۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
معرفی
۳۶ دقیقه
لیلی زینب، 64 ساله منجم
۲۹ دقیقه
پدر روحانی، جان کورلافونتانا 72 ساله
۳۹ دقیقه
پدر روحانی، جان کورلافونتانا 72 ساله
۲۲ دقیقه
پیتر شرنی 47 ساله، مدیر بانک
۲۸ دقیقه
نبیل الائیهی، سن نامعلوم، بادیه نشین
۲۱ دقیقه
سمیره ر خلیل، مادر آتنا
۲۲ دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
۲۲ دقیقه
فوشو بوشالو 65 ساله، صاحب رستوران
۳۷ دقیقه
لیلیانا، خیاط، سن و نام خانوادگی نامعلوم
۳۸ دقیقه
سمیره ر خلیل، خانه‌دار
۳۱ دقیقه
آندریا مک کین، بازیگر
۳۶ دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار
۲۵ دقیقه
آنتوان لوکادور، مورخ
۳۱ دقیقه
آندریا مک کین، بازیگر
۳۲ دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
۱۸ دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار
۲۹ دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
۳۷ دقیقه
یک روزنامه لندنی، 24 آگوست 1998
۲۹ دقیقه
سمیره ر خلیل، خانه‌دار
۳۶ دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار

راهنمای دانلود کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

برای دانلود کتاب صوتی ساحره پورتوبلو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ساحره پورتوبلو

نظرات کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.