دانلود کتاب صوتی ساعت من


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساعت من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ساعت من

کتاب صوتی ساعت من نوشته مارک تواین داستان مردی است که ساعت گران‌بهایی دارد و روزی ساعتش از دستش به زمین می‌افتد و مرد مجبور می‌شود ساعتش را برای ترمیم نزد ساعت سازی ببرد.

در قسمتی از کتاب صوتی ساعت من می‌شنویم:

عمویم ویلیام می‌گفت: اسب تا روزی که سرکش نشود اسب خوبی است و ساعت تا وقتی که به دست ساعت ساز سپرده نشود قابل استفاده است حق هم با او بود زیرا این ساعت که در بدو امر آن را دویست دلار خریده بودم برای من هفتصد دلار خرج تراشیده و عاقبت هم به راه نیفتاد.

 ۱۱ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
ساعت من

راهنمای دانلود کتاب صوتی ساعت من

برای دانلود کتاب صوتی ساعت من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ساعت من

نظرات کتاب صوتی ساعت من

قلی پور قلی پور
۱۳۹۹/۱/۲۹
اون ساعت نمادی از خود اون آدمه، کسی که نقاط ضعف خودشو میدونه و نمیخواد تغییر کنه چرا که تغییر، درد داره! در ضمن نقاط ضعف و کاستی‌های خودشو به گردن دیگران میندازه، در واقع فرافکنی میکنه، آدمهایی که به جای اصلاح خودشون مرتب غر میزنن و علت مشکلات رو در عوامل بیرونی توصیف میکنن. این داستان میخواد بگه به جای تعمیر ساعت و سرکار گذاشتن خودت و دیگران، خودتو اصلاح کن!
rosha Booksefat
۱۳۹۶/۱۱/۲۶
ابتدا تشکر میکنم از شما و این برنامه کتابخوانی. سپاسگزارم. تصور بنده این هست که مقصود نویسنده;ارزشمند بودن زمان هر فردی است واین که ساعت و قدر شناسی بسیار مهم است واما مقصود نزدیکش اینکه برای تعمیر ساعت باید هزینه بیشتری پرداخت کنی وبنظرم اگر ساعت جدید میخرید خیلی بهتر بود. موسیقی ابتدایی بسیار زیباست. ممنونم
مریم صمدی
۱۳۹۶/۸/۹
ممنون از زحمات شما، واقعیتش رو بخواهید، خیلی جذابیت نداشت، نمیدونم شاید محتوای داستان هم اونقدر کشش ایجاد نکرد ولی احتمالا در نمایش رادیویی میشه به بهبود بیشتر امیدوار بود، صداها از شنونده خیلی فاصله داشت، شایدم من نتونستم خو بگیرم، یک کلام اگر بخوام بگم اینه که جالب نبود گرچه من از زحمات شما بابت این فضای خوب و دوستداشتنی و ترویج فرهنگ کتاب خوانی کمال تشکر رو دارم
مشاهد همه نظرات (۵۸)