دانلود کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

عابد گلسفیدی در کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف، داستانی جاسوسی و معمایی را برای شما به تصویر می‌کشد که در آن یک جاسوس حرفه‌ای آمریکایی از سوی دولت ترامپ مامور می‌شود تا به ایران سفر کند.

درباره کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف:

«آیا آمریکا در ماه‌های آینده به ایران حمله می‌کند؟» کتاب با این جمله آغاز می‌شود و روایت‌گر‌ حضور جاسوسی به نام «بیرهوف» است که در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ و اوج چالش‌های ایران و آمریکا، به ایران سفر می‌کند تا با بررسی موقعیت این دو کشور، به این سوال حساس پاسخ دهد.

کتاب سال نو مبارک آقای بیرهوف روایتی جذاب و هیجان‌انگیز دارد و شما را با انگیزه‌های پنهان ایالات متحده و روابط پیچیده بین‌المللی آشنا می‌‌کند.

کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف به چه کسانی توصیه می‌شود؟

شنیدن این رمان ایرانی به تمامی علاقه‌مندان به داستان‌های جاسوسی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف می‌شنویم:

چهارشنبه حوالی 11 صبح حسین به ملاقاتم آمد. انگار این پسر هیچ‌چیزش به بقیه نمی‌خورد. حتی وقتی می‌خواهد ملاقات هم بیاید در زمانی غیر از ساعت ملاقات می‌آید. البته می‌فهمم که این کار را احتمالاً به خاطر به وجود نیامدن حساسیت روی خودش کرد!

- راستی ممنون برای کمکی که کردی. هفته آینده قراره بچه‌های دکتر برن آلمان. ویزای 3 ساله دادن بهشون. هم به بچه‌ها و هم به همسرش! خوب ما از کی بیزینس خودمون رو شروع کنیم!

به زور خندیدم و گفتم: فعلاً که منتظر مرگم!

- ای بابا این چه حرفیه! ایران کشور «جون سخت‌هاست» و تو هم تا وقتی اینجایی دراَمانی! اینجا هر سال کلی بلا سر مردم نازل میشه و اینکه با همه این بلاها ما بازم 80 میلیون هستیم، یعنی ما به این راحتی‌ها نابود نمی‌شیم!

این حرفش را به طرز عجیبی باور داشتم. همه دنیا هم بخواهند این ملت را نابود کنند، اینها نابودشدنی نیستند. در سال‌های پس از انقلاب 78 همه دنیا هرکاری از دستشان برمی‌آمد برای نابودی این ملت کردند ولی نشد.

بعدازظهر یک سورپرایز خیلی بزرگ برای من بود! سوزانه! نگران حالم شده بود. به سفارت زنگ زد و وقتی شنید که بستری شده‌ام. سریع خودش را به ایران رسانده بود.

دیدن سوزانه خیلی حالم را بهتر کرد. یک چیزی ته ذهنم به او گره خورده بود و این چند وقت که از نظر ذهنی از هم دور بودیم سردرگم شده بودم.

 ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۱۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۵ دقیقه
بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۶ دقیقه
بخش هشتم
۱۱ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۸ دقیقه
بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

برای دانلود کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سال نو مبارک آقای بیرهوف

نظرات کتاب صوتی سال نو مبارک آقای بیرهوف

زینب زمانی
۱۴۰۰/۲/۱۳
اینکه کتاب خیلی تازه بود و اتفاقات جدید ایران رو در اون میشد دید و شنید... داستان رو برای من جذاب کرد.
Maryam Akbari
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
خیلی لذت بردم و گوینده خوانش خوبی داشت
مشاهد همه نظرات (۲)