دانلود کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

برایان وایلد اسمیت در کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر جنگلی را به تصویر می‌کشد که در حال نابودی است و حیوانات دیگر نمی‌توانند در آن زندگی کنند. آن‌ها در چنین شرایطی با مردی آشنا می‌شوند که قصد سفر به سیاره‌ی جدیدی را دارد.

موضوع کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر (Professor peter Spaceship) چیست؟

در گذشته‌های دور حیوانات با خوشی در کنار هم زندگی می‌کردند اما به مرور زمان جنگل تغییرات بسیاری یافت و آلوده شد تا جایی که اکنون دیگر جای زندگی کردن نیست. حیوانات دور هم جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند راه‌حلی برای این مشکل بیایند و با مردی به نام پروفسور پیتر آشنا می‌شوند. این مرد در حال ساختن سفینه‌ای فضایی است و از تمامی حیوانات دعوت می‌کند تا او را در سفرش همراهی کنند و... .

کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی هستند، مناسب خواهد بود. برایان وایلد اسمیت (Brian Wildsmith) تلاش می‌کند در کنار روایت داستانی جذاب به کودکان درس‌هایی در خصوص طبیعت و حفظ محیط زیست هم بدهد.

در بخشی از کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر می‌شنویم:

پس حیوون‌ها تا جایی که می‌تونستن بهش کمک کردن. وقتی هم که کارِ سفینه فضایی تقریبا تموم شد، اون‌ها کلی با ربات‌ها بازی کردن و بهشون خوش گذشت.

یک روز، پرفسور پیتر اعلام کرد: «دوست‌های من، وقت زیادی برامون نمونده. هنوز کار برای انجام دادن هست. از اونجایی که سفرمون چهل روز و چهل شب طول می‌کشه، برای هرکدومتون به غذا نیاز داریم.»

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
سفینه فضایی پروفسور پیتر

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

برای دانلود کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفینه فضایی پروفسور پیتر

نظرات کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.