دانلود کتاب صوتی سه شنبه خیس


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه شنبه خیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سه شنبه خیس

کتاب صوتی سه شنبه خیس نوشته بیژن نجدی درباره انقلاب اسلامی است. داستان دختری تنها به نام ملیحه که مرگ پدرش را که هفت سال پیش در زندان، به دلیل سیاسی بودن تیرباران شده بود، باور نمی‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی سه شنبه خیس می‌شنویم:

ملیحه سرش را تا چشم‌های آرایش نکرده‌اش در چادر فرو برده بود و کنار نفس نفس کشیدن و صدای پاشنه کفش‌هایش تقریباً می‌دوید. پاییز خودش را به آبیِ چتر می‌زد، چادر را از تن ملیحه دور می‌کرد و چتر را از دست‌های او می‌کشید. پیراهن نفتالین‌زده و اطو نشده ملیحه از چادر بیرون زده، پر از برگ نارنج بود و باران و بوی نفتالین بر پوست بیست‌وچهار ساله او می‌رسید، پوستی که کف دست هیچ مردی، هرگز روی آن راه نرفته بود. اگر کسی بخار چسبیده به یکی از پنجره‌ها را پاک می‌کرد، می‌توانست زنی را ببیند که گوشه چادرش را با دندان‌هایش گرفته و نمی‌داند که با یک چتر وارونه چه باید کرد. این بود که ملیحه دسته چتر را ول کرد و با هر دو دست، چادر دور شده از تن‌اش را قاپید و خودش را در آن فرو برد.

 ۱۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
داستان سه شنبه خیس

راهنمای دانلود کتاب صوتی سه شنبه خیس

برای دانلود کتاب صوتی سه شنبه خیس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سه شنبه خیس

نظرات کتاب صوتی سه شنبه خیس

هاجر تقوی راد
۱۳۹۸/۳/۱۱
داستان خوب بود. راوی قابل قبول بود. بازیگرا بد بودن. این چه سلامی بود که ملیحه میداد. شبیه سلام یه دختر بی‌درد به گربه ش بود. صدای پدر بزرگ هم خیلی سانتی مانتال و غیر قابل قبول بود. ودر آخر سپاس از زحمات شما
Samandar Samandar
۱۳۹۹/۶/۲
داستان عالییی بود، گوینده خیلی ضعیف بود بایک ریتم بی احساس ویکنواخت وتندتند'میخواند، بازیگرنقش پدربزرگ افتضاح بود ومدام باصداش حس عمیق آدموبه گندمیکشید، ودرنهایت هم ازدست اندرکاران چوک بسیاربسیا سپاسگذارم
Behzad Abbasi
۱۳۹۹/۸/۱
با سلام
بیژن نجدی یکی از بهترین نویسندگان فارسی بود که به خاطر جان بخشیدن فوق‌العاده زیبایش مشهور شد.
محال است کسی یوزپلنگانی که با من دویده‌اند را خوانده باشد و نجدی را تحسین نکند.
مشاهد همه نظرات (۱۰۲)