دانلود کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب

کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب گزیده‌ای ویژه از شاهنامه فردوسی است که با صدای شیرین و دل‌نشین مهدی پاکدل، مجید آقاکریمی و رضا عمرانی روایت می‌شود.

بی‌تردید، «رستم و سهراب» یکی از مشهورترین و ماندگارترین داستان‌های شاهنامه است که نسل به نسل و سینه به سینه در محافل و مجالس نقل و قول شده است و کمتر کسی را می‌توان یافت که با قهرمانان اسطوره‌ای این داستان آشنایی نداشته باشد.

سهراب و افسانه‌ی او در سراسر زندگانی رستم که خود سراسر بخش داستانی شاهنامه است مانند شعله یا شراره‌ی کوتاهی است که دمی می‌افروزد و به تندی خاموش می‌شود. با این همه سوگنامه سهراب، برخلاف پندار گروهی کسان، یکی از درخشان‌ترین نقاط زندگانی درخشان رستم است، و نیز از پرشکوه‌ترین و ژرفترین تراژدی‌های شاهنامه.

شاهنامه تنها یک اثر منظوم نیست، بلکه آیینه‌ای است از دانش، خِرَد و حماسه‌ی‌ ایرانی که با مهارت و دقت فراوان به مردمان جهان نمایان شده است. از خصوصیات بارز این کتاب می‌توان به تعداد اندک واژگان غیرپارسی به‌کار رفته در شعرها نسبت به پنجاه هزار بیت سروده شده، همچنین معرفی اسطوره‌های باستانی در کنار رویدادهای تاریخی و داستان‌های پندآموز ایرانی اشاره نمود که جملگی گواهی بر توانایی و دانش سراینده‌ی‌ این اشعار در زمان خود است.

 ۲۲ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
سوگنامه رستم و سهراب

راهنمای دانلود کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب

برای دانلود کتاب صوتی سوگنامه رستم و سهراب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سوگنامه رستم و سهراب
Vahid amroudi
۱۳۹۷/۲/۲۷
با درود بسیار عالی. زنده باد همیشه پارسی.. خواهشمندم شاهنامه را اقای عمرانی و دوستان اجرا بفرمایید.. کار بزرگ و ماندگاری خواهد شد.. صدای اقایان عمرانی، پاکدل، سلطان زاده.. و.. در این پروژه میتواند برگ زرینی در تاریخ صداهای ماندگار.. خواهشمندم مطرح بفرمایید.
علی شیرازی
۱۳۹۷/۳/۳
عالی بود...... راستی زمان حکیم ابوالقاسم فردوسی خلیج فارس، خلیج فارس بود؟........ اگه بوده چرا عربا خودشونو به نفهمی زدن؟..........
ali kohshah
۱۳۹۷/۲/۲۵
شاهنامه صوتی بایدبه صورت نظم خوانده شود بعضی از قسمتها بصورت نثرخوانده شده که از کیفیت آن می‌کاهد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)