دانلود کتاب صوتی سگ کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سگ کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سگ کوچولو

کتاب صوتی سگ کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون از مجموعه‌ی مبارک، به ماجرای سگی می‌پردازد که دوست ندارد درس بخواند و از خانه فرار می‌کند تا دیگر به مدرسه نرود و مسئولیتی نداشته باشد.

موضوع کتاب صوتی سگ کوچولو (The story of a little Dog) چیست؟

سگ کوچولو درس نمی‌خواند و تمرین موسیقی هم نمی‌کند؛ وقتی هم که او با اعتراض مادرش روبرو می‌شود، از خانه می‌گریزد. او در همان روز اول تمام خوراکی‌های خود را می‌خورد و به هیچ‌چیز فکر نمی‌کند. در روز دوم با این‌که از نبودن در مدرسه خوشحال است اما متوجه می‌شود که گرسنه است و برای خرید غذا باید کار کند و پول دربیاورد. اما متأسفانه سگ کوچولو هیچ کاری بلد نیست و... .

کتاب صوتی سگ کوچولو مناسب چه کسانی است؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی ارائه داده است و آن‌ها را با مفاهیم مهم مسئولیت‌پذیری، اهمیت درس خواندن و... آشنا می‌سازد.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، علمی، تخیلی و... می‌پردازند. این قصه‌‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها تأثیر مثبتی دارند.

در بخشی از کتاب صوتی سگ کوچولو می‌شنویم:

فردا صبح زود با طلوع خورشید بیدار شد و با خودش گفت: «یه روز خوب دیگه شروع شد و من نمی‌رم مدرسه.»

سگ کوچولو به خیال‌بافی‌هاش ادامه می‌داد که کم کم گرسنگی به سراغش اومد. چه چیزهای خوبی پشت شیشه‌ی این مغازه هست. سگ کوچولو خیلی دوست داره از این چیزها بخوره اما پولی نداره که چیزی بخره. خب وقتی کسی گرسنه باشه و پول هم نداشته باشه که چیزی بخره باید چی کار کنه؟ بله، باید کار کنه.

 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
سگ کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی سگ کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی سگ کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سگ کوچولو

نظرات کتاب صوتی سگ کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.