دانلود کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال

کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه شبح سر هربرت سنگ سیاهچال:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال:

در داستان کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال (The Ghost of Sir Herbert Dungeonstone)، دختربچه‌ای به عنوان شاگرد جدید به مدرسه نابودکنندگان اژدها وارد می‌شود. اسم این دختر جنیس است که مهارت ویژه‌ای در شمشیربازی و جنگ با نیزه دارد. اریکا تنها دخترک مدرسه نابودکنندگان اژدها به شدت از ورود جنیس به این مدرسه خوشحال است، زیرا پس از مدت‌ها می‌تواند هویت حقیقی خود را فاش کند؛ اما خوشحال‌تر از اریکا، مدیر مدرسه نابودکنندگان اژدها یعنی مردرد است، او برای ثبت‌نام جنیس از پدر و مادرش کیسه‌ای پر از طلا گرفته است. همه‌چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه یک شبح به دنبال انتقام از مردرد می‌آید و به طور آزادانه و مخفیانه در مدرسه رفت‌وآمد می‌کند تا طلاهای مردرد را پیدا کند.

شنیدن کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال می‌شنویم:

اریکا غرغر کرد و گفت: تنها دختر مدرسه، چه مزخرفاتی...

بعد با ویگلاف و آنگوس از پله‌های سنگ‌ریز بالا رفتند تا به خوابگاه بروند، آن شب شام باشکوهی سرو کردند، اما فقط برای کسانی که دور میز مدیر نشسته بودند، دانش‌آموزان همان خوراک مارماهی همیشگی‌شان را خوردند. بعد آشپز مدرسه یقه‌ی ویگلاف و دوستاش را گرفت تا ظرف‌ها را بشورند.

اریکا ادامه داد: من اولین دختر میم نون الف هستم.

 ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۱۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
فصل اول
۷ دقیقه
فصل دوم
۷ دقیقه
فصل سوم
۸ دقیقه
فصل چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم
۸ دقیقه
فصل ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم
۸ دقیقه
فصل هشتم
۱۰ دقیقه
فصل نهم
۸ دقیقه
فصل دهم
۷ دقیقه
فصل یازدهم
۶ دقیقه
فصل دوازدهم
۹ دقیقه
فصل سیزدهم
۸ دقیقه
فصل چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال

برای دانلود کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شبح سر هربرت سنگ سیاهچال

نظرات کتاب صوتی شبح سر هربرت سنگ سیاهچال

marziyeh kordestani
۱۳۹۹/۶/۹
احساس هیجان و ترس و همینطور طنز و بانمکی خوبی در قصه وجود داره
مشاهد همه نظرات (۱)