دانلود کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی اثر محمد خیرآبادی، راهنمایى‌ کاربردی جهت شناخت بیشتر مردان است و به شما برای ایجاد روابطى همیشگى و موفق با مردان زندگیتان کمک خواهد کرد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

محمد خیرآبادی این اثر را برای آشنایی بیشتر با نوع نگاه، انگیزه‌ها و دغدغه‌ها و رفتارهای مردان ایرانی به نگارش درآورده و در مورد نحوه رفتار با آن‌ها راهکارهایی ارائه کرده است، هم‌چنین شما را با هشت نوع تیپ شخصیت مردان و نحوه نفوذ در آن‌ها آشنا خواهد کرد.

چگونه می‌توان مردها را بهتر شناخت؛ در جامعه‌ی امروزی مردان با خصوصیات اخلاقی متفاوتی وجود دارند، برخی مردان در برخورد با دوستان خود بسیار گرم و صمیمی اما برای خانه و خانواده خود سرد و بی‌روح هستند. برخی از مردان حکم بانک را برای خانواده دارند و فقط تلاش می‌کنند از نظر مالی خانواده را حمایت کنند و فکر می‌کنند پول همه چیز را حل می‌کند و برخی دیگر برعکس آن‌قدر درگیر احساسات هستند که فراموش می‌کنند خانواده نیاز مالی هم دارد، برخی از مردان دوستان بسیاری دارند و با همه ارتباط می‌گیرند و برخی دیگر مانند روح هستند، می‌آیند و می‌روند بدون اینکه کسی آن‌ها را بشناسد و یا آن‌ها با کسی ارتباط بگیرند. در کل مردان برخلاف ضرب‌المثل «همه مردان سر و ته یک کرباسند» دنیای پیچیده‌ای دارند.

این اثر نور تازه‌اى بر اسرار ناشناخته‌اى درباره مردان که زن‌ها را همواره گیج کرده است، مى‌تاباند و پاسخ سوال‌هایی از قبیل: چگونه می‌توان مردان را شناخت؟، چه چیزهایی برایشان اهمیت دارد؟، آیا مردان تیپ‌های شخصتی متفاوتی دارند یا همه‌شان سروته یک کرباسند؟، چگونه باید با آن‌ها صحبت کرد؟، نیازهایشان چیست، به چه کارهایی علاقه‌مند هستند؟، قبل ازدواج چگونه رفتار می‌کنند؟، بعد از ازدواج چگونه رفتار می‌کنند؟، رفتارشان با فرزندان‌شان چگونه است؟ و... را به صورت جامع و کامل خواهد داد.

در قسمتی از کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی می‌شنویم:

هفائستوس‌ها در گفتن احساسات خود با مشکل مواجه هستند و نمی‌توانند آنچه که واقعا در دل‌شان هست را بیان کنند. احساساتی دارند که فکر می‌کنند دیگران آن‌ها را درک نمی‌کنند. به دلیل فن بیان ضعیف آن چیزی که واقعا می‌خواهند بگویند را نمی‌گویند و معمولا فرد مقابل برداشت دیگری می‌کند و گاها باعث ایجاد کدورت می‌شود.

اما هفائستوس‌ها در نوشتن مهارت بسیار دارند. هفائستوس‌ها متخصص نوشتن نامه‌های عاشقانه، پیامک‌های سراسر عشق هستند. سرودن شعرهای پرسوز و گداز عشقی از مهارت‌های ذاتی هفائستوس‌هاست. به صورتی که نمی‌توان باور کرد فردی که تا چند لحظه پیش نمی‌توانست صحبت کند، بتواند چنین آثاری خلق کند. هفائستوس بسیار احساساتی است و با خاطرات زندگی می‌کند. اگر عاشق شود نمی‌تواند به سادگی فراموش کند.

هفائستوس‌ها افراد دیداری، لمسی هستند و معمولا در برخورد با مسائل ابتدا احساساتی می‌شوند و بعد به صورت منطقی به آن موضوع نگاه می‌کنند. برای مثال: اگر قهر کنند و بخواهد آشتی کند یک واکنش احساسی از خود بروز می‌دهد. واکنش احساسی مانند گل خریدن و حتی سروصدا کردن و... و این یعنی بیا آشتی کنیم بعد به صورت منطقی حلش می‌کنیم. هفائستوس‌ها تحمل قهر همسرشان را ندارند.

ارزش اول هفائستوس‌ها در روابط عاطفی احساسات و زیبایی است. هفائستوس‌ها تساوی‌طلب هستند.
پرسیدم: تساوی‌طلب یعنی چی؟
استاد جواب داد: یعنی همسر خود را محدود نمی‌کند. او را دائما کنترل نمی‌کند. کار خانه را منحصر به زنان نمی‌داند و در کارها به همسر خود کمک می‌کند. هفائستوس‌ها می‌خواهند یک زندگی رمانتیک که در آن عشق و شور هست را داشته باشند.

ناخودآگاه لبخندی زدم و استاد که لبخند مرا دید، گفت: می‌بینم که نظرت راجع به هفائستوس‌ها دارد عوض می‌شود.

 ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۱۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۴۴ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۲۸ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

برای دانلود کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

نظرات کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

فاطمه محسنی
۱۳۹۸/۸/۲۸
کتاب خوبی هست از خوندنش راضیم با تشکر از نویسنده محترم و کتابراه فقط چندتا نکته درمورد کتاب وجود داشت:
۱. شخصیت استاد توی هر فصل به قانون طلایی شخصیت شناسی و اینکه اول خودوتو بشناس تاکید میکنه و اون وقت میاد برای مریم کهن الگوهای مردان رو آنالیز میکنه با چندتا اشاره‌ی مختصر به کهن الگوهای زنان که و
تناقض بزرگی هست...
۲. اسم کتاب که واقعا بی‌دلیل به مردان ایرانی محدود شده نگاهش کل نگرتر و در مورد همه‌ی مردان هست
۳. بهتر بود اگر بیشتر در مورد وجه تمایز کهن الگوها از هم و راه‌های سناخت هر کدوم صحبت میشد.
مصطفی شریفی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
واژه "ایرانی" در نام کتاب، حربه‌ای تبلیغاتی است و کتاب در مورد کهن الگوها در شخصیت شناسی و روانشاسی یونگ در خصوص شناخت مردها می‌باشد که منحصر به شرایط جغرافیایی نیست. کتاب به نوعی تلطیف شده و کاربردی شده‌ی کتاب "انواع مردان" نوشته‌ی شینودا بولن است. من خوشم اومد. چیزی که باید در کتاب توجه داشت این بود که ۸ مدل کهن الگو، مثل ۸ مدل انرژی هستند که در ضمیر همه مردها وجود دارد ولی برای همه یکسان نیست و بالا و پایین دارد.
borzou farshad
۱۳۹۸/۶/۹
کتاب خوبی بود و در مورد خودشناسی انسانها حرف میزنه اما چیزی که برای من ناراحت کننده بود عنوان کتاب بود که نوشته شخصیت شناسی مردان ایرانی و من فکر میکردم با توجه به فرهنگ ما بررسی شده در صورتی کاملا کلی بود و مخصوص مردان ایرانی نبود به خصوص که دائما به کهن الگو‌ها هم اشاره میکنه.... اینش کمی ناراحت کننده بود و کلک تبلیغاتی داشت
مشاهد همه نظرات (۲۴)