دانلود کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی اثر سوزان لی، به شما نشان می‌دهد که چگونه هر شخص با تغییرات ساده‌، می‌تواند تفاوت‌های بزرگ و تاثیرگذار در زندگی‌ خود ایجاد کند.

کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی (Feng shui made easy) با ارائه آموزه‌های ساده و کاربردی به شما کمک می‌کند تا بتوانید از این رسم قدیمی چینی در خانه و دفتر کارتان استفاده کنید و نظم و هماهنگی بیشتری ایجاد نمایید. پس از شنیدن این کتاب صوتی، متوجه خواهید شد که انجام فنگ شویی بسیار راحت است و با بهره‌گیری از اصول درست آن می‌توانید به موفقیت‌های بیشتری برسید و روابط بهتری با دیگران داشته باشید.

امروزه با استفاده از راهکارهای مفید و تاثیرگذار فنگ شویی در محیط زندگی می‌توان به سازگاری و تناسب رسید و تفاوت‌های چشم‌گیری را ایجاد نمود. فنگ شویی یک مکتب باستانی چینی است که سنتی غنی دارد و تاریخش به بیش از 3500 سال پیش بر می‌گردد.

سوان لی (Susan Lee) در کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی به معنای و مفهوم فنگ شویی می‌پردازد. معنای فنگ شویی چیست؟ جواب این سوال این است: "باد و آب". در فرهنگ چینی، باد و آب نشان دهنده‌ی تندرستی و پاکی است. به این معنا که فنگ شویی بد یعنی بدشانسی و فنگ شویی خوب، یعنی خوش‌شانسی. در حقیقت مردم چین عقیده دارند که آب و باد کافی موجب تولید محصول زیاد و سلامت آن می‌شود و به این دلیل فنگ‌شویی خوب مظهر فصل پربار و خوش‌شانسی است.

این کتاب صوتی، فنگ شویی را به صورت ساده، آسان و جالب بیان می‌کند و این کار را با رهیافت ساده‌­ای ارائه می‌دهد. پیشنهادات این کتاب باعث می‌شود که بتوانید در محیط اطرافتان با صرف کمی تلاش و هزینه، انرژی‌های مناسبی را ایجاد کنید.

در بخشی از کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی می‌شنویم:

آینه‌ها: در اتاق خواب باید با احتیاط از آینه‌ها استفاده کرد. آن‌ها را به صورت مستقیم در کنار و یا بالای تخت قرار ندهید. تخت نباید در آینه انعکاس یابد. این حالت ممکن است به خیانت بینجامد. اگر تخت شما به صورتی قرار گرفته که نمی‌توانید به صورت مستقیم در را ببینید، می‌توانید آینه‌ای را به صورتی قرار دهید که وقتی روی تخت هستید در قابل دیدن باشد ولی تخت نباید در آینه انعکاس یابد.

وسایل الکترونیکی در اتاق خواب: اتاق خواب فنگ شویی تان تضمین می‌کند که خواب و کار با هم ترکیب نمی‌شوند. بنابراین باید محل کار را از محل استراحت‌تان جدا کنید. پس وسایل الکترونیکی همانند تلویزیون‌ها و لپ‌تاپ نباید در اتاق خوابتان باشد زیرا می‌تواند باعث ایجاد اخلال در خوابتان شود. اگر لازم است که تلویزیون آنجا باشد، باید در کمد قرار داده شود که بعد از دیدن، درِ آن بسته شود.

دیوارها: رنگ دیوارهای اتاق خواب باید آرامش‌بخش باشند. یعنی از رنگ‌های آرام همانند کرم، گلبهی و یا صورتی و زرد کمرنگ می‌توانید استفاده کنید. طرح دیوارها باید شادی آور و آرام بخش باشد، و عشق و احساس راحتی را افزایش دهد.

 ۲۴ دقیقه، ۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۴۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی کتاب
۶ دقیقه
مقدمه: تاریخچه و ماهیت فنگ شویی
۵ دقیقه
استفاده از رنگ در فنگ شویی
۵ دقیقه
آماده کردن اتاق خواب برای فنگ شویی
۲ دقیقه
هماهنگ کردن Yin یا Yan در یک مکان
۶ دقیقه
شیوه‌های آسان و سریع برای انجام فنگ شویی به شیوه‌ی درست

راهنمای دانلود کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

برای دانلود کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شیوه‌ی آسان فنگ شویی

نظرات کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

سلما ف
۱۳۹۹/۷/۱۱
باسلام این کتاب صوتی انتظار مرا در خصوص اطلاعاتی مختصر و مفید درباره فنگ‌شویی برآورده نکرد.
برخلاف نامش با استفاده از کلمات ثقیل و لغات چینی و توضیحات و تعاریف مختصر و ناقص، بسیار نارسا و ناقص بود و ذهن مرا پر از سوال درباره فنگ‌شویی باقی گذاشت.
mehrsana b
۱۳۹۹/۷/۱۶
کتاب‌های فنگ شویی کامل تر از این هستن ولی بعلت برخی مسائل این کتاب‌ها سانسور میشن، باید چند کتاب رو بخوانید تا متوجه این علم جادویی بشید
حسین محسنزاده
۱۳۹۹/۸/۱۵
فکر میکردم کاملتر باشه ولی قابل قبول بود
مشاهد همه نظرات (۱۱)