دانلود کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

  • از: عارفه روئین
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود نوشته‌ی عارفه روئین، داستان بوته‌ی گل سرخی است که غنچه‌های زیادی دارد اما یکی از آن‌ها از ترس، خودش را پنهان می‌کند تا مبادا از خواب بیدار شود.

موضوع کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود چیست؟

بوته گل سرخ زیبا خمیازه‌ای کشید و غنچه‌های قشنگش را تماشا کرد؛ همگی خواب بودند؛ به همین خاطر آن‌ها را تکان داد و گفت: وقت خواب تمام شده؛ بیدار شوید و خورشید درخشان را نگاه کنید.

غنچه‌های کوچولو یکی یکی باز شدند و به خورشید پرنور چشم دوختند. همان موقع بوته گل سرخ یکی از غنچه‌هایش را دید که خودش را پشت برگی سبز قایم کرده بود. به او گفت: غنچه نازم، چرا باز نمی‌شوی؟

عارفه روئین را بیشتر بشناسیم:

او شاعر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان است و کتاب‌هایی همچون سمفونی خزان (مجموعه شعر)، ثانیه‌های خیس (مجموعه شعر)، قطاری با خاطره‌های مست (مجموعه شعر)، وقتی که خورشید خندید (داستان کودک) را تاکنون منتشر کرده است.

همچنین عارفه روئین در جشنواره فیلمنامه نویسی کشوری مقام اول را کسب کرده و در جشنواره فیلمنامه نویسی جانباز کشوری و جشنواره داستانی یوسف برگزیده شده است.

کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا برای کودکان 5 تا 7 ساله مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود می‌شنویم:

صبح روز بعد، بوته گل سرخ سعی کرد غنچه را بیدار کند. برای همین به او گفت: "غنچه قشنگم، باز شو. اگر باز نشوی، قبل از این که دنیا را ببینی، توی گلبرگت پرپر می شوی." غنچه که این حرف را شنید، خواست باز شود. اما باد شدیدی وزید و های و هوی کنان، بوته را تکان داد. غنچه از ترس، خودش را به بوته چسباند. باد که رفت، بوته غنچه اش را نوازش کرد و گفت: "غنچه عزیزم، باد رفت. حالادیگر می توانی چشم هایت را باز کنی و دنیا را ببینی." غنچه با ترس و لرز، یکی از گلبرگ هایش را باز کرد.

 ۵ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

راهنمای دانلود کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

برای دانلود کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

نظرات کتاب صوتی غنچه‌ای که نمی‌خواست باز شود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.