دانلود کتاب صوتی فروزن: دختر یخی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فروزن: دختر یخی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فروزن: دختر یخی

کتاب صوتی فروزن: دختر یخی اثر والت دیزنی درباره‌ی دو خواهر به نام‌های السا و آنا است که در سرزمینی به اسم آرِندِل، همراه مادر و پدر خود در قصر باشکوهی زندگى مى‌کنند.

اِلسا خواهر بزرگتر داراى قدرت جادویى بود که فقط خواهر کوچکتر آن راز را می‌دانست. السا با استفاده از قدرت جادویى خود می‌توانست برف و یخ بسازد. یک شب که دو خواهر مشغول بازی بودند، السا کنترلش را از دست داد و به طور اتّفاقی با یکی از اشعه‌های یخی خود ضربه‌ای به سر آنا وارد کرد که باعث شد قسمتی از موهای آنا مانند السا سفید شود...

در قسمتی از کتاب صوتی فروزن: دختر یخی (Frozen) می‌شنویم:

پادشاهی آرندل یک جای شاد بود. در طول روز، مغازه‌دارها، ماهی‌گیران و فروشنده‌های یخ، شهر را شلوغ و پر هیاهو نگه می‌داشتند. تو شب هم؛ نورهای شمالی آسمان را روشن و زیبا می‌کردند.

فرمانروایان آرندل، پادشاه و ملکه، آدم‌های مهربونی بودن. اون‌ها دو دختر به اسم‌های السا و آنا داشتن و از زندگیشون لذت می‌بردند.

خواهر بزرگتر. شاهزاده خانم السا، یک راز جادویی داشت. اون نیروی جادویی برف و یخ رو داشت. آنا خواهر بزرگترش رو خیلی دوست داشت و می‌خواست که تمام لحظاتش رو با اون بگذرونه…

 ۲۱ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
فروزن دختر یخی

راهنمای دانلود کتاب صوتی فروزن: دختر یخی

برای دانلود کتاب صوتی فروزن: دختر یخی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فروزن: دختر یخی
farnaz bargharary
۱۳۹۷/۵/۶
تمام قسمت‌های کارتونش هم خیلی عالیه/فروزن 1 و 2 و 3
Katayoun rezakhanloo
۱۳۹۸/۴/۵
تمام کارتون هاش عالیه
من و خواهرم عاشقشیم
عسل کریمی
۱۳۹۷/۱۰/۴
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)