دانلود کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها

کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها نوشته‌ی اریل آندرز آلمادا، داستان دخترکی را روایت می‌کند که همه اجسام، اشیا و خوراکی‌ها را می‌تواند از طریق حس لامسه و بویایی خود تشخیص دهد.

موضوع کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها چیست؟

آنی وقتی به دنیا آمد، همه‌جا را تاریک می‌دید. با این حال او می‌توانست گرمای وجود مادرش را زمانی که در آغوشش بود حس کند و بوی لباس‌های تازه شسته شده‌ی پدرش را بفهمد. همچنین او می‌توانست صدای پرندگانی که از دور می‌آمدند را بشنود. اما غیر از این‌ها، دیگر همه چیز و همه جا برایش تیره و تاریک بود. او نابینا بود.

کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 9 تا 15 سال بسیار جذاب و لذت‌بخش خواهد بود و به آن‌ها می‌آموزد چطور نقاط ضعف‌شان را به نقاط قوت تبدیل کنند.

در بخشی از کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها می‌شنویم:

همون لحظه، آنی فهمید خیلی وقته که جولی دیگه ناراحت نیست و این موضوع هیچ ربطی به عسل، دارچین، یا وانیل و زعفران نداره. اون متوجه شد که داشتن یک دوست که بشه شادی و غمت رو باهاش تقسیم کرد خیلی مهمه. درست مثل غذاهای خوب و خوش‌طعم که به زمان طولانی‌ای برای آماده شدن نیاز دارن، پیدا کردن یک دوست خوب هم نیاز به صبر و تحمل داره.

آنی در حالی که لبخند می‌زد، به آرومی به مادربزرگش گفت: "گمونم امروز که جولی به دیدنم میاد براش یک غذای خیلی مخصوص درست کنم. می‌شه ظرف شکر رو بهم بدین لطفاً؟"

 ۱۷ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها

برای دانلود کتاب صوتی قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدم زدن در میان دنیای رایحه‌ها