دانلود کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور

کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور نوشته دکتر هنریت کلاسر، دربردارنده‌ی داستان‌هایی واقعی و شگفت‌انگیز است که به شما کمک می‌کنند روابط خانوادگی و عاطفی خود را بهبود ببخشید.

داستان‌های کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور (Put your heart on paper)، گیرا، الهام‌بخش و جذاب هستند. داستان انسان‌هایی که وقتی از ته قلب‌شان می‌نویسند و چیزی می‌خواهند، برایشان همان اتفاق رخ می‌دهد؛ انسان‌هایی که به بینش‌های تازه‌ای می‌رسند، آغازهای تازه‌ای را تجربه کرده‌اند و رویاهایشان تحقق یافته است.

قلبت را روی کاغذ بیاور اثری است که شیوه‌ها و راه‌های بسیار مفیدی در جهت بهبود روابط خانوادگی و عاطفی ارائه می‌کند. اغلب داستان‌های کتاب واقعی، و همه‌ی آدم‌های داستان حقیقی هستند و بیشتر آن‌ها با نامی واقعی در کتاب حضور پیدا می‌کنند. این کتاب چیزی را که ندارید به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه دقیقا برعکس است، شما را به سمت داشته‌هایتان که از آن‌ها بی‌خبر هستید، سوق می‌دهد.

هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) این کتاب حیرت‌آور را در ادامه‌ی کتاب پرفروش بنویس تا اتفاق بیفتد، برای علاقمندان به حیطه‌ی رشد و ارتقا درونی و غنی‌سازی زندگی به نگارش درآورده است. شما می‌توانید با نوشتن رابطه‌های عمیق به وجود بیاورید و به تک‌تک اعضای خانواده خود نزدیک شوید. قلب افرادی که دوست دارید را به دست آوری، و هدیه‌ای به اطرافیان‌تان بدهید که تا به حال از کسی دریافت نکرده‌اند. این کتاب سرشار از قصه‌ها و حکایت‌های حقیقی و الهام‌بخش افرادی است که نوشتن را شروع کرده‌اند و بلافاصله اتفاقات حیرت‌آوری در زندگی آن‌ها رخ داده است.

نوشتن مزایای بسیاری دارد و موجب شده آرزوهای بسیاری از انسان‌ها محقق شود، ارتباط اشخاص با اطرافیان‌شان بهبود یابد، مشکلات‌ بزرگ و غیرقابل حل گذشته آن‌ها، حل شود و زخم‌های درونی و عاطفی‌ آن‌ها التیام یابد. نوشتن احتیاجات و احساسات مخفی شده‌ی درون قلب‌تان را که هیچ نیازی به زمان و استعداد خاصی ندارد، روبه‌رویتان می‌گذارد. چیزی که به آن نیاز دارید، اشتیاق و اراده‌ی محکم شماست برای اینکه خودتان باشید و قلبتان را به روی دیگران باز بگذارید.

هنریت کلاوسر نویسنده‌ی کتاب درخشان نوشتن با دو نیمکره‌ی مغز، مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام کسب کرده است و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس می‌پردازد. او همچنین مدیر منابع نوشتاری است و کارگاه‌های جذابی در حیطه‌ی غلبه بر استرس و اضطراب از طریق نگارش، خلاقیت و رابطه‌سازی برگزار می‌کند. شرکت‌های بسیاری برای مشاوره به او مراجعه کرده‌اند و بسیاری از آن‌ها جزء شرکت‌های برجسته و موفق بوده‌اند. او در مراکز بسیاری از قبیل دانشگاه‌ها و آژانس‌های دولتی سخنرانی کرده است. کلاسر نویسنده کتاب‌های پرطرفدار و مشهوری است و هر ساله دورهمی‌ها، سمینارها، کلاس‌ها و کارگاه‌های بسیاری برای عموم در سراسر دنیا برگزار می‌کند و طرفداران بسیاری دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور می‌شنویم:

دفتر خاطرات دونفره شبیه گوش دوستی است که همیشه آماده است تا حرف‌های شما را بشنود. این دفتر فرصتی است برای درد و دل کردن درباره‌ی ناراحتی‌ها و نگرانی‌ها، یا تقلاها و مشکلات روزمره.

تینا که اغلب سعی می‌کند ناراحتی‌هایش را پنهان کند، شاید اگر این دفتر نبود نمی‌توانست رو در رو با مادرش صحبت کند:

«امروز، وقتی سوار اتوبوس مدرسه شدم، ژانت و دوستانش به من خندیدند. به مدرسه که رسیدیم، از او پرسیدم چرا به من خندیده بود و او گفت که این کار را نکرده است. ولی می‌دانم که دروغ گفته است.»

می‌توانید درباره‌ی ترس‌ها و دردسرهایتان هم بنویسید. این دفتر فرصت خوبی را برای گفتن حقیقت، قبول مسئولیت و همچنین اعتراف در اختیارتان قرار می‌دهد. هرگز آن روز را فراموش نمی‌کنم که پیتر با حالتی گرفته و جدی از پله‌ها پایین آمد و دفتر را به دست من داد. آن را باز کردم و خواندم: «مامان من همین الآن با یک لگد دیوار راهروی طبقه‌ی بالا را سوراخ کردم.»

تینا هم می‌داند این دفتر جای امنی است برای گفتن حقیقت: «نمره‌ی امتحان ریاضی‌ام 75 شد، ولی باور کن دارم تلاشم را انجام می‌دهم. خواهش می‌کنم ورقه‌ی امتحانم را امضا کن. می‌دانم ناامیدت کردم، ولی می‌خواهم بدانی که تلاشم را خواهم کرد (زیر این قسمت سه بار خط کشیده بود). و لطفاً فردا شیرینی‌ها را هم فراموش نکن.»

تینا هر وقت نگران است، به سراغ دفتر می‌رود و از نگرانی‌هایش در آن می‌نویسد.

 ۱۲ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۷۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
1 - نوشتن برای بهبود روابط
۴ دقیقه
2 - بابا بزرگ عزیز
۸ دقیقه
3 - رفع رنجش سر میز غذا
۱۵ دقیقه
4 - روز تولدهای مهم
۸ دقیقه
5 - میز ننه
۱۷ دقیقه
6 - خانه‌ی ساحلی در جزیره
۳۶ دقیقه
7 - آرزوهای بزرگ
۲۰ دقیقه
8 - فهرست‌های پرانرژی
۵ دقیقه
9 - بگذار بداند که به او اهمیت می‌دهی آن هم بعد از چهل و شش سال
۲۷ دقیقه
10 - سه: ب
۲۶ دقیقه
11 - بحران خانوادگی، این زوج را به هم نزدیک کرد
۱۶ دقیقه
12 - میراث تو، داستان زندگی توست
۹ دقیقه
13 - ترغیب
۹ دقیقه
14 - بنویس تا اتفاق بیفتد
۸ دقیقه
15 - اصل جوی پابرهنه
۷ دقیقه
16 - دیوارها، در هستند؟
۱۳ دقیقه
17 - قبول مسئولیت
۲۰ دقیقه
18 - مشارکت در خلق کرد
۱۲ دقیقه
19 - یادداشت‌های بی‌سر و صدا
۹ دقیقه
20 - پیام‌های روی آینه
۱۵ دقیقه
21 - خمیر ریش
۱۵ دقیقه
22 - بگو سفر به خير
۳۱ دقیقه
23 - دفتر یادداشت دوسویه
۱۳ دقیقه
24 - جادوگر شهر اوز
۱۸ دقیقه
25 - قدرت متحول کننده‌ی نوشتن
۱۹ دقیقه
26 - مصاحبه‌ی نامرئی
۱۰ دقیقه
27 - دوستان مکاتبه‌ای
۱۹ دقیقه
28 - زبان نشانه
۱۵ دقیقه
29 - غریبه‌ای را خوشحال کن
۴ دقیقه
30 - زندگی یک نفر را نجات بده
۷ دقیقه
31 - داستان طلاق یک پدر
۱۰ دقیقه
32 - گله گزاری‌ها را به درخواست تبدیل کن
۲۳ دقیقه
33 - مرهمی بر درد مرگ
۱۰ دقیقه
34 - کتابچه‌ای برای عروس و داماد
۱۳ دقیقه
35 - سپردن مشعل به دیگری
۲۱ دقیقه
36 - ترکیب عکس و نوشته
۶ دقیقه
37 - من به دعای تو محتاجم
۱۸ دقیقه
38 - وقتی یکی از عزیزانت بیمار است
۸ دقیقه
39 - گفتن "متاسفم" آسان نیست
۳۱ دقیقه
40 - وصیت نامه‌های اخلاقی و آیینی
۱۲ دقیقه
41 - شاخه‌بندی ناراحتی‌ها
۲۱ دقیقه
42 - یک هدیه‌ی خاص
۱۱ دقیقه
43 - نامه‌ی کریسمس هر سال
۲۸ دقیقه
44 - سفرنامه
۱۵ دقیقه
45 - با صندوق پست دوست باش
۱۵ دقیقه
46 - اشعار سه دقیقه‌ای و داستان‌های سه دقیقه‌ای
۲۲ دقیقه
47 - وصل کیهانی
۱۸ دقیقه
48 - شکستن زنجیر رویداد دردناک
۱۱ دقیقه
49 - ترک اعتیاد
۱۹ دقیقه
50 - یادآوری اوقات خوش زندگی
۱۰ دقیقه
بدرود

راهنمای دانلود کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور

برای دانلود کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قلبت را روی کاغذ بیاور

نظرات کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور

رضا گودرزی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
نوشتن شروع رسیدن به خواسته هاست... این کار را همیشه انجام میدم. بنویسید، حتی روی یک تکه کاغذ باطله! نتیجه میده.
بنویسید و بعد دور بندازیدش، نتیجه می‌گیرید.
بنویسید و زندگی کنید... همین.
این کار را جدی بگیرید.
خیلی ساده
خیلی موثر
یک سبک زندگی هست برای خودش.
زهرا مسعودی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
این کتاب عالیه به آدم حس خوبی میده. الان که دارم این کتابو گوش میدم تو قرنطینه کرونا هستم و این کتاب تنها آرامش و سرگرمی من شده. انگار که دارم باهاش‌ی زندگی آروم و شیرین میکنم. گوینده این کتاب هم عالیه. مرسی کتابراه
سمیه ایمانی
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
نوشتن کار خوبی هستش و در روانشناسی هم توصیه شده یه آرامش خاصی در خودت احساس میکنی و در نوشتن با خودت صادق هستی لطفا این کتاب رو رایگان هم بزارید ممنون
مشاهد همه نظرات (۱۱)