دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها به قلم اسپنسر جانسون به شما راهکارها و شیوه‌هایی مفیدی ارائه می‌کند تا با بکارگیری آن‌ها بتوانید زندگی شخصی و کاری‌تان را در جهتی مثبت دگرگون کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز عقیده دارد که هر یک از ما شرایط گوناگونی را در زندگی تجربه کرده‌ایم؛ شرایطی که در مواقعی مطلوب و ایده‌آل و در مواقع دیگر تلخ و محزون کننده بودند. همه انسان‌ها دوست دارند که شرایط بهتر و شادتری را تجربه کنند و تا جایی که امکان آن وجود دارد از شرایط بد و نامطلوب دوری کنند.

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها (Peaks and Valleys) در مورد همین لحظات و تجربه‌های خوب و بد است. تجربه‌های نامطلوبی که به دره تشبیه می‌شوند و تجربه‌های شیرینی که هم‌چون یک قله‌اند. این کتاب صوتی به شما می‌آموزد که چگونه با این قله‌ها و دره‌ها رو به رو شوید و سپس قله‌های بیشتر و دره‌های کمتری را تجربه کنید.

بخش اعظمی از رویدادها و حوادثی که در اطراف ما اتفاق می‌افتند و بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند ممکن است به خواست ما نباشند. اما واکنشی که ما در برابر آن رویدادها از خود نشان می‌دهیم به اراده‌ی خودمان بستگی دارد. پس باید بدانیم که دستیابی ما به موفقیت و یا شکست، وابسته به واکنشی است که در مواقع گوناگون از خود بروز می‌دهیم.

برای دستیابی به این مفهوم جانسون در این کتاب صوتی به روایت زندگی مردی می‌پردازد که با ناامیدی تمام در اعماق دره‌ای گسترده و عظیم زندگی خود را سپری می‌کند تا اینکه روزی پیرمردی را می‌بیند که در بلندای قله‌ای پرعظمت زندگی می‌کند. سرانجام مرد جوان با معاشرت با این پیرمرد پر تجربه درمی‌یابد که چگونه با استفاده از تکنیک‌های کاربردی او در حوادث خوب و بد زندگی‌اش به آرامش و موفقیت برسد.

کتاب قله‌ها و دره‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب صوتی بیشتر از آن که درباره‌ی موفقیت باشد در رابطه با زندگی کردن به صورت درست است و شنیدن آن برای تمام اشخاصی که در زندگی با چالش‌های بسیاری روبه‌رو هستند، مفید خواهد بود.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون، را می‌توان از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان به حساب آورد. از او، اغلب به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای مسائل دشوار و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند.

جملات برگزیده کتاب قله‌ها و دره‌ها:

- قله‌ی شخصی همان غلبه بر ترس است.
- راه خروج از دره را زمانی پیدا می‌کنی که متفاوت ببینی.
- وقتی زمان‌های خوب خود را خردمندانه مدیریت کنی و قدر آن‌ها را بدانی می‌توانی زمان‌های بد کمتری داشته باشی.
- هنگامی که در قله هستی از این باور بپرهیز که اوضاع از آنچه هست، بهتر است. و هنگامی که در دره‌ای، اوضاع را بدتر از آنچه هست نبین.
- تو نمی‌توانی همیشه بر رخدادهای بیرونی تسط داشته باشی، ولی می‌توانی با آنچه انجام می‌دهی اختیار قله‌ها و دره‌های درونی‌ات را در دست بگیری.

در بخشی از کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها می‌شنویم:

مرد جوان وقتی به دره‌ای که در آن زندگی می‌کرد، بازگشت، به یاد آورد که در گذشته چگونه در چمنزار می‌ایستاد و در آن قله‌ی بلند و دور چشم می‌دوخت و درباره‌ی یافتن راهی متفاوت برای زندگی در آن‌جا رویاپردازی می‌کرد. وجودش از احساس هیجان لبریز شد. او به راستی تا قله بالا رفته و درست همان‌گونه که امید داشت دیدی بهتر یافته بود. اکنون مشتاق بود تا با نگرش تازه‌اش به سر کار خود بازگردد.

 ۲ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۱۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
پیش داستان
۸ دقیقه
فصل اول: احساس افسردگی داشتن در دره
۲۹ دقیقه
فصل دوم: یافتن پاسخ‌ها
۱۴ دقیقه
فصل سوم: از یاد بردن
۶ دقیقه
فصل چهارم: آرمیدن
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: آموختن
۲۱ دقیقه
فصل ششم: دریافتن
۹ دقیقه
فصل هفتم: سهیم بودن
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: به کار گرفتن شیوه‌ی قله‌ها و دره‌ها
۷ دقیقه
فصل نهم: لذت بردن از قله
۱۲ دقیقه
پس از داستان

راهنمای دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

برای دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قله‌ها و دره‌ها
هدی نفری
۱۳۹۹/۷/۳۰
لحن و صدا و گویندگی عالی بود
محمد ربانی راد
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
سلام بسیار بسیار عالی هست من کتابهای اقتصادی می‌خوانم و از هر نظر عالی هستن امید وارم جدیدترین کتابها را در برنامه جای دهید، اگر امکان دارد کتابهای اقتصادی ایرانی را نیز جای دهید
Negar saeadi
۱۳۹۹/۸/۲۶
این کتاب نه فقط روی درآمد و ممنوعیت در کار تاثیر مثبت داره بلکه با استفاده از نکات اون میتونید روابط خراب شده رو هم درست کنید
من بارها کوه رفتم و واقعا جایی که مرد جوان در دره بود و به قله با حسرت نگاه میکرد رو درک میکردم.
صدای گوینده خیلی عالی بود
به همه توصیه میکنم این کتاب رو داشته باشند💤
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)