دانلود کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست:

در کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست (Pig Latin - Not Just For Pigs)، ویگلاف، شخصیت اصلی داستان می‌خواهد همراه با بزش برای تعطیلات به قصر خانوادگی اریکا برود. ویگلاف به این بز که دیزی نام دارد، آموزش‌های مختلفی داده است. هنگامی که آن‌ها به قصر می‌رسند. با رویدادی عجیب و غریب رو به رو می‌شوند. شاه کِن بیماری بدی به نام آبله گرفته و ملکه بارب جادوگری را برای معالجه‌ی شاه استخدام کرده که تاکنون هیچ کاری جهت بهبودی شاه انجام نداده است. اما از همه بدتر این است که شاه به زبان لاتین بُزی صحبت می‌کند و فقط دِیزی می‌تواند شاه را از این وضعیت نجات دهد.

شنیدن کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست می‌شنویم:

همه به سمت آنگوس دویدند، ویگلاف فریاد زد: «زخمی شدی؟»
آنگوس ناله‌کنان گفت: «آره»
نشست و زانوش رو گرفت. شلوارش پاره شده بود و از زانوش بدجوری خون می‌آمد. اشک از گونه‌های خاک‌آلودش جاری شد، ویگلاف سرش رو برگردوند، خون حالش رو بهم می‌زد. اریکا فریاد زد: «وای جعبه‌ی کمک‌های اولیه‌ی سرلان سلوت توی میم نون الف جا مونده.»
دیزی گفت: آنگوس بیچاره!
آنگوس هق‌هق‌کنان گفت: راست میگی، آنگوس بیچاره!

 ۲ ساعت و ۴ دقیقه، ۱۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۹ دقیقه
فصل ششم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم
۸ دقیقه
فصل هشتم
۱۲ دقیقه
فصل نهم
۹ دقیقه
فصل دهم
۸ دقیقه
فصل یازدهم
۱۱ دقیقه
فصل دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

برای دانلود کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

نظرات کتاب صوتی لاتین بزی فقط مخصوص بزها نیست

باران نوری
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
عالی بود
من که خیلی خوشم اومد
مشاهد همه نظرات (۱)