دانلود کتاب صوتی لاک پشت پرنده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی لاک پشت پرنده  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی لاک پشت پرنده

کتاب صوتی لاک پشت پرنده نوشته مهری ماهوتی، داستان دو مرغابی و لاک پشت است که در برکه‌ای زندگی می‌کردند. آن‌ها تمام طول روز را با هم سپری می‌کردند و یکدیگر را بسیار دوست می‌داشتند.

با گذر زمان برکه رفته رفته خشک شد، طوری که زندگی برای ساکنانش بسیار سخت شد. مرغابی‌ها وقتی این وضع را دیدند، تصمیم گرفتند که به برکه‌ی دیگر سفر کنند و لاک پشت را نیز با خود ببرند.

این کتاب برگرفته شده از مجموعه قصه نمایش کودکان است. مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

در قسمتی از کتاب صوتی لاک پشت پرنده می‌شنویم:

مرغابی‌ها گفتند: اتفاقاٌ دوری از تو برای ما بسیار رنج آوراست اما تو نمی توانی پرواز کنی.
مرغابی‌ها با هم فکر کردند تا راهی پیدا کنند. بالاخره راه حلی یافتند و پیش لاک پشت آمدند و به او گفتند: تو را با خود ببریم، به شرطی که به حرف ما گوش کنی.
مرغابی‌ها رفتند و با خود چوبی آوردند و لاک پشت میانه ی چوب را محکم به دهانش گرفت و مرغابی‌ها هر کدام یک طرف چوب را برداشتند و پرواز کردند...

فهرست مطالب

۹ دقیقه
لاک پشت پرنده
 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی لاک پشت پرنده

برای دانلود کتاب صوتی لاک پشت پرنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  لاک پشت پرنده
سیداحمد موسوی
۱۳۹۸/۹/۲۷
یکی از بهترین کتابهایی که در دوره ی دبستان خیلی او رو دوست داشتم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😍😍😘😍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)