دانلود کتاب صوتی ماهی مقوایی

  • از: سعیده موسوی زاده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماهی مقوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماهی مقوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماهی مقوایی

کتاب صوتی ماهی مقوایی نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی دل‌نشین و جذاب درباره‌ی دختری به نام لیلا است که می‌خواهد همراه با پدر و مادرش به مسافرت بروند اما یک مهمان ناخوانده به خانه‌ی آن‌ها می‌آید.

موضوع کتاب صوتی ماهی مقوایی چیست؟

نزدیک عید و رسیدن فصل بهار بود. لیلا در حال جمع کردن لباس‌هایش در چمدان بود که عمه‌‌ جان تلفن زد. لیلا از صحبت‌های مامان با عمه جان متوجه شد که دختر عمه حوری قرار است تعطیلات عید را به خانه آن‌ها بیاید، برای همین اخم‌ کرد و بی‌خیالِ چمدان و جمع کردن لباس‌ها شد. زمانی که تلفن مامان تمام شد، لیلا با ناراحتی گفت: چرا به عمه جان نگفتی که بلیط خریدیم؟ مامان گفت: چون عمه جان قرار است عملی انجام دهد و باید در بیمارستان بستری شود و شوهر عمه هم از او مراقبت می‌کند. حوری هم که نمی‌تواند در خانه تنها بماند. اگر تو جای حوری بودی چه کار می‌کردی؟ لیلا بدون این که پاسخی بدهد چمدانش را برداشت و به اتاقش رفت.

کتاب صوتی ماهی مقوایی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی ماهی مقوایی می‌شنویم:

عصر همان روز بابا بلیط‌ها را پس داد و به لیلا گفت: ناراحت نباش سفرمون باشه برای تعطیلات بعدی. تون وقت دست کرد توی جیب کتش و یک مشت آبنبات رنگی تازه کف دست لیلا گذاشت. اما اخم لیلا باز نشد که نشد. چند روز گذشت و بالاخره حوری از راه رسید و چمدانش را توی اتاق لیلا گذاشت. حوری دختر شاد و پرحرفی بود و از وقتی که وارد خانه شده بود یک لحظه هم ساکت نشده بود.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
ماهی مقوایی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماهی مقوایی

برای دانلود کتاب صوتی ماهی مقوایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماهی مقوایی

نظرات کتاب صوتی ماهی مقوایی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.