دانلود کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ

کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ نوشته‌ی سوزان آوینگاک، داستانی شنیدنی و جذاب درباره‌ی مادربزرگی است که همراه با نوه‌هایش به سفری هیجان‌انگیز و دیدنی می‌رود.

موضوع کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ (Fishing with Grandma) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی مادربزرگی است که تصمیم می‌گیرد به همراه دو نوه‌ی خود به دریاچه سفر کند. او در این سفر به نوه‌هایش می‌آموزد که مردم در قطب شمال چگونه لباس می‌پوشند و اهالی قطب شمال چگونه با چوب ماهی می‌گیرند.

در پایان روز هم مادربزرگ و نوه‌های عزیزش یک وعده غذایی خوشمزه و تازه از ماهی‌های صید شده را می‌خورند و چیزهای مهمی درباره دریاچه می‌آموزند.

کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ می‌شنویم:

به تازگی کمی برف روی زمین نشسته بود و اوقدر زیاد بود که بشه از سورتمه‌هایی که به وسیله سگ‌ها کشیده می‌شدن استفاده کرد. اگه به شمال نگاه می‌کردیم، می‌تونستیم در دوردست‌ها تعدادی اسکیمو رو ببینیم که روی سروتمه‌هاشون نشسته بودن و سگ‌ها سورتمه رو توی مسیر برفی جلو می‌بردن.

مسیر جاده‌ای که به سمت دریاچه‌ی یخ زده می‌رفت پر از تپه چاله و دست‌انداز بود و ما مجبور بودیم محکم روی موتور چهارچرخ بشینیم تا پایین نیفتیم. وقتی به زمین یخ‌زده رسیدیم، متوجه شدم که خیلی صاف و مسطحه. کسای دیگه‌ای هم قبل از ما اونجا رسیده بودن و مشغول ماهیگیری بودن.

 ۱۳ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
ماهی‌گیری با مادربزرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ

برای دانلود کتاب صوتی ماهی‌گیری با مادربزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماهی‌گیری با مادربزرگ