دانلود کتاب صوتی مربی خروس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مربی خروس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مربی خروس

کتاب صوتی مربی خروس نوشته‌ی ایمی کاب، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختری به نام لیبی است که می‌خواهد به خروسش آواز خواندن بیاموزد. این کتاب اطلاعات مفیدی درباره‌ی طبیعت و جهان حیوانات به کودکان ارائه می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی مربی خروس (Rooster Instructor) چیست؟

لیبی ویمبلی شخصیت اصلی کتاب صوتی مربی خروس است که در مزرعه‌ای بزرگ همراه با پدر، مادر و بردار کوچکش زندگی می‌کند. در داخل طویله‌ی آن‌ها سه بز، دو گاو، یک اسب پا کوتاه، تعدادی مرغ و یک خروس به اسم دودِل وجود دارد. اما مشکلی هم بود که لیبی از آن سر در نمی‌آورد. او هر روز صبح با دقت گوش می‌داد، اما هیچ‌وقت صدای آواز خواندن خروس را نمی‌شنید. مگر نه اینکه همه‌ی خروس‌ها باید صبح‌ها آواز بخوانند؟ یا خروس‌ها نباید قوقولی قوقو کنند؟

کتاب صوتی مربی خروس مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان 5 تا 7 سال مناسب است. شناخت خصوصیات رفتاری حیوانات و طبیعت برای کودکان سنین پایین جذاب و الزامی است. بچه‌ها باید دوستی با طبیعت را از دوران خردسالی بیاموزند. شنیدن کتاب صوتی مربی خروس علاوه بر پرداختن به نکات آموزشی و تربیتی، موجب می‌شود قوه‌ی‌ تفکر و تخیل بچه‌ها پرورش یابد.

در قسمتی از کتاب صوتی مربی خروس می‌شنویم:

فردای اون روز، صبح خیلی زود، لیبی برای مدرسه‌ی خروس به طویله برگشت. لیبی: "دودِل، آواز خوندن رو تمرین کردی؟"
دودِل بال‌هاشو تکون داد و جیک جیک کرد. لیبی سرش رو تکون داد و گفت: "نه، جیک جیک نه. اینو گوش کن." ضبطش رو روشن کرد و سی دی رو پخش کرد.

صدای آواز خروس‌ها، کل طویله رو پر کرد. دودِل هم مثل یک خروس دانش‌آموزِ خوب به اون گوش داد. بعد لیبی ضبط رو متوقف کرد. لیبی: "متوجه شدی، دودل؟ حالا نوبت توعه." یک مرتبه اونجا شلوغ شد و بزها، گاوها، اسب پا کوتاه و بقیه مرغ‌ها، همه دورشون جمع شدند و منتظر موندند. لیبی اونو تشویق کرد: "خجالت نکش، دودِل. فقط انجامش بده."

 ۱۴ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
مربی خروس

راهنمای دانلود کتاب صوتی مربی خروس

برای دانلود کتاب صوتی مربی خروس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مربی خروس

نظرات کتاب صوتی مربی خروس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.