دانلود کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع)

کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع) گزیده‌ای از سخنرانی‌های درخشان مرحوم حاج شیخ جعفر شوشتری را در بر دارد که با تلاش دکتر غلامعلی رجایی از دو کتاب فوائدالمشاهد و چهارده مجلس معظم له برگزیده و منتشر شده است.

درباره‌ی کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع):

مرحوم حاج جعفر شوشتری در انتهای هر منبر و سخنرانی خود شروع به خواندن روضه‌ای بی‌نظیر می‌کردند؛ این روضه‌ها را تندنویسان آن دوره که در مجلس شرکت کرده بودند، (به دلیل عدم اختراع ضبط و صوت در زمان ایشان) می‌نوشتند؛ سپس با کمی تصرف و ویرایش بر اساس یک دسته‌بندی مشخص که از هنگام تولد امام تا زمان شهادت ایشان را در بر می‌گرفت، آماده می‌کردند.

در اوایل کتاب برای آشنایی بیشتر، درباره‌ی زندگی مرحوم حاج شیخ جعفر شوشتری، اشاره و کراماتی از حضرت سیدالشهداء درباره ایشان نقل گردیده؛ سپس به دلیل اهمیت مطالب مربوط به تحریفات عاشورا که مرحوم استاد شهید مطهری در کتاب ارزشمند تحریفات عاشورای خود عالمانه بدان پرداخته به طور اختصار به نمونه‌های این تحریفات اشاره شده و در پایان کتاب نیز به دلیل اهمیت مطالب مطرح شده توسط مقام معظم رهبری در جمع ستاد دعا و ذاکرین اهل بیت (ع) در اهواز در دوران ریاست جمهوری ایشان این بیانات آورده شده است.

شنیدن کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که به روضه و مداحی علاقه دارند و عاشق و دوست‌دار امام حسین (ع) هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع) می‌شنویم:

وقتی که امام حسین قصد خروج از مدینه را کردند، ابن عباس جلو آمد و عرض کرد: یااباعبدالله به این سفر نروید. امام فرمود: پیامبر فرموده به این سفر بروم و من باید اطاعت امر ایشان بکنم. ابن عباس از خدمت حضرت مرخص شد، در حالی که ناله می‌کرد و واحسینا می‌گفت. آن‌گاه حضرت رو کرد به عبدالله بن عمر و فرمود: از پستی این دنیا نزد خدا این است که سر یحیی پیغمبر را برای شخص زناکاری از بنی اسرائیل هدیه برده‌اند و خداوند در عذاب‌شان تعجیل نکرد. آن‌ها با اینکه 70 پیغمبر را در یک روز کشتند...

 ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه، ۳۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
قسمت اول
۱۸ دقیقه
قسمت دوم
۱۷ دقیقه
قسمت سوم
۱۸ دقیقه
قسمت چهارم
۱۹ دقیقه
قسمت پنجم
۱۷ دقیقه
قسمت ششم
۱۷ دقیقه
قسمت هفتم
۲۱ دقیقه
قسمت هشتم
۲۲ دقیقه
قسمت نهم
۲۲ دقیقه
قسمت دهم
۲۳ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۰ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۴ دقیقه
قسمت سیزدهم
۱۹ دقیقه
قسمت چهاردهم
۲۲ دقیقه
قسمت پانزدهم
۱۷ دقیقه
قسمت شانزدهم
۲۰ دقیقه
قسمت هفدهم
۱۵ دقیقه
قسمت هجدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع)

برای دانلود کتاب صوتی مصائب امام حسین (ع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مصائب امام حسین (ع)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
سید علی سلیمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
توصیه میکنم این کتاب رو گوش بدید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)