معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری

عکس جلد کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری
قیمت:
۳۴۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری

راندا برن، نویسنده‌ی شناخته‌شده و محبوب استرالیایی، در کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری، راهکاری تازه و بی‌نهایت سودمند در جهت رشد و موفقیت و تعالی به شما ارائه می‌دهد؛ او در این اثر که به گواه بسیاری از مخاطبین، از کیفیتی دگرگون‌کننده برخوردار است، از اثرات فوق‌العاده‌ی شکرگزاری در زندگی انسان می‌گوید.

درباره کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری:

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده‌ای محبوب در جهان است؛ آثار او تاکنون به چندین و چند زبان ترجمه شده، و معمولاً مخاطبین گسترده‌ای داشته‌ است. او در کتاب‌هایش همواره بر اهمیت نوع نگاه انسان به جهان تأکید کرده، و از خوانندگاش خواسته تا با تلطیف روح و ذهن‌شان، خود را آماده‌ی رخ دادن بهترین اتفاقات کنند. به نظر او، کائنات با ما بر اساس بینش و اعمالمان رفتار می‌کند. هر اندازه که بهتر و بیشتر به خداوند و مخلوقات او عشق بورزیم، به همان اندازه بیشتر امکان خوشبختی برایمان فراهم می‌گردد.

در کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری، خواهید شنید که شکر و ثنای خداوند که به ظاهر عملی بسیار ساده است، چه تأثیراتِ شگفت‌انگیزی در زندگی به بار می‌آورد. راندا برن به شما یاد می‌دهد که چگونه ذهنیت خود را متوجه نعمات خداوند کنید، و به جای گلایه از ناکامی‌ها و شکایت از نامرادی‌ها، در هر واقعه‌ای حکمت الهی را ببینید و آن را چون عنایت پروردگار بپذیرید.

گوش سپردن به کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری، از شما انسانی متواضع، متین، آرام و موقر می‌سازد؛ و به شما نوید زندگیِ تازه‌ای را می‌دهد: زندگی‌ای که بر مبنای عشق الهی شکل گرفته، و سرانجامش نیکبختی و سعادت است.

در این اثر با روش‌هایی آشنا خواهید شد که دید شما را نسبت به خوبی‌ها و نعمت‌ها باز می‌کند، و شکست‌ها را در نظرتان بی‌اهمیت جلوه می‌دهد. برن در مقام آموزگاری معتمد، به شما اطمینان می‌دهد که در صورت پیروی از توصیه‌های او، زودتر از آنچه فکرش را بکنید درهای موفقیت را به روی خود گشوده خواهید دید؛ رسیدن به هر خواست و آرزویی در زندگی ممکن است؛ به شرط آنکه ایمان داشته باشید و شکرگزاری بابت داشته‌های خود را فراموش نکنید.

در نکوداشت کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری:

- این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند! (amazon)

کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب را بیش از همه به افرادی توصیه می‌کنیم که احساس یأس و سرخوردگی می‌کنند، و به دنبال آموزه‌هایی کاربردی برای خروج از این وضعیت‌ می‌گردند.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ای پرفروش و تهیه‌کننده‌ای سرشناس است؛ عمده‌ی آثار برن درباره‌ی قانون جذب است. مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز، نامش هر ساله در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار جهان قرار دارد.

شاید محبوب‌ترین اثر راندا برن کتاب راز باشد؛ اثری درباره‌ی قدرت‌های درونی انسان، و اهمیت کشف و پرورش آن‌ها در جهت رسیدن به موفقیت. از دیگر آثار موفق راندا برن می‌توان بدین عناوین اشاره کرد: قدرت (2009)، جادو (2010)، قهرمان (2013).

جملات برگزیده کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری:

- وقتی سپاسگزار هستید، منفی‌نگر بودن برای شما غیرممکن می‌شود.

- آسان‌ترین و ساده‌ترین شیوه، برای این‌که تضمین کنید روزتان از رویدادهای شگفت‌انگیز و معجزه‌آسا سرشار خواهد بود، این است که صبحتان را با سپاس‌گزاری شروع کنید.

- در کائنات به راستی شیوه‌های خلاقانه‌ی بسیاری وجود دارد تا به شیوه‌ای معجزه‌آسا به شما پیام داده شود، در میان فعالیت‌های روزمره‌ی خودتان، همواره سپاس‌گزار باشید.

- اشتباه ما ممکن است موهبتی در لباس پنهان باشد. تمرین شگفت‌انگیز امروز این حقیقت را ثابت خواهد کرد زیرا قرار است پی ببرید در دل هر اشتباهی به معنای واقعی موهبت‌هایی ناگفتنی وجود دارد!

در بخشی از کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری می‌شنویم:

زندگی به‌صورت شانسی یا تصادفی پیش نمی‌رود. قانون‌های کائنات بسیار دقیق عمل می‌کنند. به بیان دیگر، شما می‌توانید به‌طور کامل به این قانون‌ها اعتماد کنید! خلبان در این باره نمی‌اندیشد که کاش قانون‌های فیزیک در طی پرواز او عمل کنند زیرا او می‌داند قانون‌های فیزیک همیشه وجود دارند و به‌صورت تصادفی عمل نمی‌کنند. شما روزتان را با این آرزو شروع نمی‌کنید که کاش قانون جاذبه‌ی زمین سبب شود روی زمین بمانید و در فضا شناور نشوید. شما می‌دانید در این باره هیچ‌گونه رویدادی به صورت شانسی یا تصادفی اتفاق نمی‌افتد و قانون جاذبه‌ی زمین همواره وجود دارد. اگر می‌خواهید، درباره‌ی هر کاری که انجام می‌دهید، با پیامدهایی خوب و باشکوه روبه‌رو شوید؛ پس، باید قانونی را به‌کار ببرید که این پیامدها را مدیریت می‌کند و این قانون نیز همان قانون جذب است. به بیان دیگر، شما باید اندیشه‌ها و احساساتتان را برای جذب کردن پیامدهایی باشکوه به سوی خودتان به‌کار ببرید. سپاس‌گزاری کردن از خداوند به دلیل دستیابی به پیامدهایی باشکوه در واقع یکی از ساده‌ترین شیوه‌ها برای انجام دادن این کار است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۳ دقیقه
بخش اول - قسمت اول: آیا معجزه را باور دارید؟ / رازی بزرگ آشکار می‌شود
۲۴ دقیقه
قسمت دوم: معجزه را به زندگی‌تان فرا بخوانید / کتاب شگفت‌انگیز
۲۷ دقیقه
بخش دوم - قسمت اول: روز اول. نعمت‌های زندگی‌تان را بشمارید / روز دوم. روابط شگفت‌انگیز
۲۹ دقیقه
قسمت دوم: روز سوم. سلامتی شگفت‌انگیز / روز چهارم. کارهایی شگفت‌انگیز
۳۳ دقیقه
قسمت سوم: روز پنجم. شیوه‌ی شگفت‌انگیز برای خروج از حیطه‌ی منفی‌ها / روز ششم. عناصر شگفت‌انگیز
۳۲ دقیقه
قسمت چهارم: روز هفتم. آهن‌ربای جذب پول / روز هشتم. از همه‌ی انسان‌ها قدردانی کنید
۲۱ دقیقه
قسمت پنجم: روز نهم. صبح شگفت‌انگیز / روز دهم. انسان‌های شگفت‌انگیز که تفاوتی سازنده به‌وجود می‌آورند
۲۹ دقیقه
قسمت ششم: روز یازدهم. آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید / روز دوازدهم. روزی شگفت‌انگیز داشته باشید
۲۹ دقیقه
قسمت هفتم: روز سیزدهم. روابطتان را به شیوه‌ای معجزه‌آسا بهبود ببخشید / روز چهاردهم. شگفتی و معجزه در سلامتی
۳۱ دقیقه
قسمت هشتم: روز پانزدهم. چک شگفت‌انگیز / روز شانزدهم. فهرست کارهایی شگفت‌انگیز که باید انجام شوند
۳۱ دقیقه
قسمت نهم: روز هفدهم. گام‌های شگفت‌انگیز / روز هجدهم. شگفتی قلب / روز نوزدهم. پیامدهای باشکوه
۳۲ دقیقه
قسمت دهم: روز بیستم. درست مقابل چشمان شما / روز بیست‌ویکم. هوایی شگفت‌انگیز که در آن نفس می‌کشید / روز بیست‌ودوم. چوبدستی شگفت‌انگیز
۳۲ دقیقه
قسمت یازدهم: روز بیست‌وسوم. پیام‌های شگفت‌انگیز: روز بیست‌وچهارم. تبدیل‌کردن معجزه‌آسای اشتباه به موهبت / روز بیست‌وپنجم. آینه‌ی شگفت‌انگیز
۹ دقیقه
قسمت دوازدهم: روز بیست‌وششم. معجزه را به یاد داشته باشید
۱۹ دقیقه
قسمت پایانی: آینده‌ی شگفت‌انگیز شما / معجزه هرگز پایان نمی‌یابد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه سپاسگزاری
نویسنده
مترجمسیما فرجی
گویندهنازیما حسینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۴۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری

Mohamad Khorami
۱۴۰۰/۶/۸
سپاس گذاری کاری خیلی حیاتی مهم هست اما باید بنظرم عمیق تر و کاربردی تر بهش نگاه کنیم
وقتی میگیم خدایا شکرت که پوست شفاف و سلامتی دارم باید به این فکر کنیم که خب از این نعمتی که خدا بهمون داده چطور مراقبت کنم؟ چیکار کنم که پوستم همینجور بمونه یا بهتر بشه؟
وقتی میگیم خدایا شکرت برای دوستای خوبی که
دارم با خودمون بگیم چیکار میتونم بکنم که با دوستام صمیمی تر بشم؟ ایا جایی هست که بتونم بهشون کمک کنم و مسئله شون رو حل کنم؟
در مورد سپاس گذاری در قران هم ایات زیادی داریم
میرسعید نامدار
۱۴۰۰/۸/۲۲
تا الان دو بار کل کتاب رو گوش کردم، اولین بار هم از طریق دوره ویدیویی معجزه شکرگزاری که جناب فرزاد فانی درست کردن کامل همه ویدیوهاشو نگاه کردم و همه تمرینهاشو انجام دادم، الان هم که کلا تمرینهای ثابت روزانه دیگه جزو ثابت کارهای هر روزم هست و یه سری تمرینها رو بیشتر انجام میدم مثل شکرگزاری با هر با گام، شکرگزاری هر دم و بازدم، شکرگزاری بابت کوچکترین چیزها، خودم خیلی حالم خوبه، معجزه‌هایی هم که تو این مدت برام اتفاق افتادن که دیگه انقدر زیاد شدن. حتما تهیه کنید و تمرینهاشو حتما انجام بدید.
گندم ابراهیمی
۱۴۰۰/۸/۲۳
سلام
من ازون آدمام که سعی میکنن بر اساس منطق زندگی کنن. دو دو تا چهارتا... همیشه در مقابل راندا برن جبهه میگرفتم ولی این کتاب واقعا معرکه ست و ارتباطی راجع به شامورتی بازی‌هایی که به این نویسنده توانا نقد و مربوط می‌کنند نداره. کتاب عالیست. راوی عالی. تولیدات، تدارکات و الطاف کتابراه هم مثل همیشه
عالی و فوق‌العاده است. این کتاب رو به هرکسی از هر قشری توصیه اکید میکنم. خیلی ممنون و سپاسگزارم دوستان کتابراهی خوبم🌹🌹🌹
شیوا پورحسینی
۱۴۰۰/۵/۱۴
واقعا معجزه یک نویسنده است این کتاب، زندگی و رفتار و افکارم متحول شده، خدایا سپاسگزارم که با این کتاب اشنا شدم، خدایا سپاسگزارم که اینچنین نویسندگان بزرگی وجود دارن
ممنونم از کتابراه
مریم بیاتى
۱۴۰۰/۵/۲
کاش شرایطی بود این کتاب و همه مردم کشورمون بخونن
تا اعتماد به نفس و حال خوبشون بیشتر بشه، تا امید به زندگیشون بیشتر بشه و از افسردگی خارج بشن
فرهنگ خاهدانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
کتاب زیبایی بود و گوینده‌ی خوبی داشت. خیلی خوبه که انسان در مورد چیزهایی که داره خدا رو شکر کنه، آدم بعد از مدتی متوجه میشه چقدر چیزها دارم که به چشمم نمیومدن وبابت هر کدام از اونها باید از خداوند قادر سپاس گزاری کنم. حتی شکرگزاری بابت کوچکترین چیزها، واقعا بعد از مدتی درهای رحمت خداوند به روی آدم باز میشه، واقعا شکرگزاری معجزاتی رو در زندگی آدم به همراه داره.
Afrasyab Roshan
۱۴۰۰/۹/۱۲
درود بر همه و درود بریکی
همه ما و همه نظرات به یک ایده قطعیت میده اونم اهمیت و ضرورت شکرگزاری در زندگی ماهست اما من این نظر که همگی انسانها بر روی این کره خاکی همه یک انرژی هستیم که در غالب وجود هر یک از آدمها بروز کرده و تا زمانی که درک کلی انسانها باین نرسد صلح پایدار رو نخواهیم داشت. بامید آنروز
فرحناز ادیبان
۱۴۰۰/۱۰/۷
خواندن این کتاب برای همه‌ی مسلمانان که ادعا میکنن سپاسگزاری میکنن، با خواندن این کتاب متوجه همه‌ی نعمتها، داشته‌ها و نداشته‌ها میشیم... خدایا از تو سپاسگزارم که با کتاب راه آشنا شدم... چون باعث میشه با تخفیف کتاب بخرم، کتاب رایگان در اختیار مان میگذارد.. خدایا سپاسگزارم، خدایا سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات ۲۰۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری

برای دریافت کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.