دانلود کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه

کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه، دربردانده‌ی چندین دعا از امام سجاد (ع) است. صحیفه سجادیه بعد از قرآن کریم و کتاب مقدس نهج‌البلاغه به عنوان بالاترین معارف الهی شمرده می‌شود که به نام‌های خواهر قرآن و انجیل اهل بیت نیز معروف است.

این کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه است. صحیفه‌ی سجادیه، مجموعه‌ای است از نیایش‌ها و مناجات‌های امام زین‌العابدین که دو صحیفه دارد، یکی صحیفه‌ی صغیر که نزد «زیدیه» معتبر است و شیعه آن را صحیفه‌ی ناقصه می‌خوانند و دیگری صحیفه‌ی کبیر سجادیه است که مشتمل بر 54 نیایش است و به صحیفه‌ی کامله‌ی سجادیه معروف است.

معروف‌ترین دعای صحیفه دعای مکارم الاخلاق است. اگر چه صحیفه سجادیه کتابی با موضوع دعا و نیایش است، اما دربردانده‌ی حقایق علوم و معارف اسلامی و عرفانی، مسائل حساس سیاسی، اجتماعی، تربیتی، اخلاقی و قوانین و احکام شرعی بسیاری است که امام سجاد (ع) در قالب دعا به آن‌ها اشاره کرده‌.

امام سجاد (ع) بسیاری از معارف دینی و اسلامی را در درون دعا‌های خود شرح می‌دهد؛ موضوعاتی مثل خداشناسی، انسان‌شناسی، جهان‌شناسی و مباحث رسالت انبیا، عالم غیب، مسائل اجتماعی و اقتصادی، فرشتگان، امامت، آداب دعا، جایگاه پیامبر و اهل بیت (ع)، فضایل و رذایل اخلاقی، گرامیداشت اعیاد، اشارات تاریخی، نعمت‌های مختلف خداوند، تلاوت، ذکر، نماز، عبادت و...

 ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۱۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
دعا برای دفع بلایا و حوادث
۷ دقیقه
دعا در پناه جویی از نا ملایمات
۷ دقیقه
دعا در اشتیاق به مغفرت و رحمت پروردگار
۵ دقیقه
دعا در التجا به سوی پروردگار
۱۲ دقیقه
دعا برای درخواست حوائج
۳۷ دقیقه
دعای مکارم اخلاق
۱۴ دقیقه
دعا برای پدر و مادر
۱۴ دقیقه
دعا برای فرزندان
۴ دقیقه
دعا به هنگام تنگدستی
۵ دقیقه
دعا برای ادای دین

راهنمای دانلود کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه

برای دانلود کتاب صوتی منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  منتخبی از دعاهای صحیفه سجادیه
کریم اسماعیلی
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خدایا ما را بهره مند از تمام دعاهایی مولایمان امام سجاد ع بفرما. ممنون از زحماتتان
شیما ملکی
۱۳۹۸/۳/۱
من خیلی خوشم می‌آید با صدایی زیبا و آرامش بخش حتما نمونه را بشنوید
لادن صحرایی
۱۳۹۹/۱/۱۱
فوق العادس، من صبح که بیدار میشم و شب قبل خواب گوش میکنم و سرشار از آرامش و خوشحالی میشم.‌ای کاش امام زمان ظهور کرده بودن و صوت ایشونو گوش میکردیم. فقط آهنگای داخلش جالب نیستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)