دانلود کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا

داستان کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا اثر اریک امانوئل اشمیت، جایی بین دو دنیا در حال وقوع است، جایی برای افرادی که نه آنقدر زنده‌ هستند که زندگی کنند، نه آنقدر مرده‌ که کاری به کار دنیای زنده‌‌ها نداشته باشند.

کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا (Between Worlds) حکایتی پر رمز و راز، خارق‌العاده و متحیر کننده است که در فضایی مابین رویا و واقعیت، مرگ و زندگی، کمدی و تراژدی رخ می‌دهد. اشخاصی که در این مهمان‌سرا زندگی می‌کنند هیچ‌یک نمی‌دانند چگونه گذرشان به آن‌جا افتاده است و چه زمانی از آن خارج خواهند شد و در آخر به کجا خواهند رفت. شخصیت‌ها در این مکان رازآمیز گرد هم آمده‌اند تا درباره‌ی زندگی خود فکر کنند و به دغدغه‌های همیشگی بشر بیندیشند.

این اثر نمایشنامه‌ای درباره‌ی مرد جوانی به نام ژولین پورتال است که وارد فضایی ناآشنا می‌شود. او سردبیر یک روزنامه‌ی ورزشی است که ناامیدی و بی‌هدفی در زندگی‌اش رخنه کرده است. همین موضوع موجب شده تا او خود را به مشروب بسپارد تا از این طریق بتواند کمبودهای زندگی بی‌رنگش را از یاد ببرد. اما درست روزی که مستی او را از تمام قید و بندهای دنیوی رها کرده، درختی سر راهش قرار می‌گیرد که منجر به تصادف کردن او می‌شود تا جایی که او را به مسافرخانه‌ای در مرز بین دو دنیا می‌برند. ژولین از وضعیت پیش آمده بسیار پریشان و مضطرب است که دختری به نام لیلی غیب‌گو به سمت او می‌آید و خوش‌آمد می‌گوید، پس از مدتی دکتر آس نیز به استقبال وی می‌آید تا او را از وضعیت فعلی‌اش بر روی زمین آگاه سازد در این میان مهمان تازه‌ای از راه می‌رسد...

اریک امانوئل اشمیت (Eric Emmanuel Schmitt)، نویسنده، فیلسوف و نمایش‌نامه‌نویس فرانسوی است. کتاب‌های او به 43 زبان جهان منتشر شده و نمایشنامه‌های وی در بیش از 50 کشور روی صحنه رفته‌ و طرفداران بسیاری دارد. چندین جایزه تئاتر مولیر فرانسه، جایزه بهترین مجموعه داستان گنکور، جایزه آکادمی بالزاک همراه بسیاری از جوایز فرانسوی و خارجی از جوایز اهدا شده به اشمیت است. از آثار برجسته اشمیت می‌توان به کتاب خرده جنایت‌های زناشویی اشاره کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا می‌شنویم:

- ژولین شما در خطرید یک خطر بزرگ، باید حرف بزنیم خودتون متوجه می‌شید، کمتر از یک ساعت پیش ماشینتون که بیشتر از 200 کیلومتر در ساعت سرعت داشت خورد به یک درخت، نمی‌خوام وضع بدنه‌ی ماشین رو که انقدر بهش افتخار می‌کردید براتون توصبف کنم. همین‌طور ترجیح می‌دهم از حالا و روز خودتان هم چیزی نگم.
- چی داری میگی؟
- آمبولانس شما رو چند لحظه پیش بی‌هوش و زخمی با زانوها و دنده‌های شکسته به بخش فوریت‌های بیمارستان دکارت آورد، یک گروه پزشکی کاملا متخصص دور شما رو گرفته تا شاید زندگی شما را نجات بدهند اما امید چندانی ندارند. نفس خودشون و شما بند آمده، هر کاری از دستشون بر بیاد انجام می‌دهند.
- دروغه، دروغه.
- تمام آدم‌هایی که اینجا اتاق دارند رو زمین ساعت‌های سرنوشت‌سازی پشت سر می‌گذارند، پزشکان، پرستاران و خانواده مراقبشان هستند، تو تنشون پر لوله و الکترود است، تو حالتی به سر می‌برند که رو زمین بهش میگن اغما یعنی اینجا.

 ۲۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
مهمانسرای دو دنیا

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا

برای دانلود کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهمانسرای دو دنیا

نظرات کتاب صوتی مهمانسرای دو دنیا

yousef hajian
۱۳۹۸/۶/۵
کتاب صوتی مهمان سرای دو دنیا رو با اجرای گروه تاپ آرت یه سری حقایق رو به گوش میرسونه که واقعا اکه امکانش باشه شاید برای همه ما اتفاق بیوفته. نویسنده این اثر تمام حرفاش رو‌ روی کاغذ آورد و این عزیزان با این عملکرد تولید کتاب صوتی حس مضاعفی رو برای شنیدن ادامه اثرات کتاب‌های صوتی به ارمغان آوردن. به تبریک نازی دشتکیان محسن زحمتکش فرناز حیدری. قوت قلبی باشد برای ادامه راه این عزیزان. موفق و پیروز باشید.
فاطمه شم آبادی
۱۳۹۹/۹/۷
سلام. واقعا داستان جالبو تاثیر گذاری بود. از آقای محسن زحمت و حجت انصاری وخانمفرناز حیدری و نازی دشتکیان سپاس گذارم که با صدای بسیار خوب و دلنشینشون این داستانو به صوتی تبدیل کردن که موقع شنیدن داستان محو داستانش میشیم و خودمونو اونجا حس میکنیم. ممنونم عالی بود و امیدوارم کارای بیشتری از شما عزیزان بشنوم و لذت ببرم🌺🌺
امین نظام
۱۳۹۹/۱/۲۹
این کتاب ذهن ما رو درباره مرگ به چالش میکشه. در حد فاصل بین مرگ و زندگی، مخصوصا توی این مهمانسرا، مهم‌ترین چیزی که کسب می‌شه آگاهیه. این مساله‌ی روبرو شدن با مرگ با مکثی کوتاه، تنها فرصتیه برای بیشتر متمرکز شدن روی زندگی و اونچه که از سر میگذرونیم. صدای راوی نیز خوب بود
مشاهد همه نظرات (۳۶)