دانلود کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها

کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها نوشته‌ی محمد قنبری، از چندین داستان کوتاه واقعی تشکیل شده و هر کدام حاوی نکات درس‌آموزی است که کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به صورت روزانه با آن‌ها سروکار دارند اما شاید از خطرات و مشکلات آن چندان اطلاعی نداشته باشند.

درباره کتاب صوتی مه شکن:

در سال‌ها اخیر شاهد رشد و گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هستیم و می‌دانیم که این فضا علاوه بر داشتن مزایای مثبت، مشکلاتی را نیز برای کاربرانش ایجاد می‌کند. کتاب صوتی مه شکن مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه واقعی‌ست که شخصیت‌های آن در مواجهه با فضای مجازی تجربیات مختلفی را کسب می‌کنند و ممکن است دچار اشتباهات سهوی و عمدی در استفاده از شبکه‌های اجتماعی بشوند. در پایان هر داستان نیز راهکارهای پیشگیری در قالب «عبرت‌ها» بیان می‌شود.

داستان‌های کتاب مه شکن همگی برگرفته از واقعیت هستند و می‌تواند برای تمام افرادی که در شکل‌های مختلف از اینترنت استفاده می‌کنند، مفید و پندآموز باشد.

کتاب صوتی مه شکن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی به همه کسانی که کاربر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی هستند، به ویژه جوانان، نوجوانان و والدین آنان توصیه می‌شود.

محمد قنبری را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده داستان‌های کوتاه واقعی و رمان‌های پلیسی و رازآلود است که فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه داستان‌نویسی از سال 1395 آغاز کرد.

کتاب‌ «بهنام» روایت زندگی اولین آتش نشان شهید پلاسکو، مجموعه داستان‌های کوتاه «تلگرام نامه 1 و 2»، «مثنوی نامه» و رمان‌های امنیتی «برنگرد»، «هک پلاس» و «از پمبا تا ماریانا» از جمله آثار محمد قنبری به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب صوتی مه شکن می‌شنویم:

صورتش را به آیفون نزدیک کرد و خیلی آرام گفت: یه بسته دارید لطفا بیاید تحویل بگیرید.

چادرم را سر کردم، رفتم پایین و در را باز کردم اما خبری از موتور سوار نبود! سرم را بیرون آوردم و چپ و راست کوچه را نگاهی انداختم اما خبری از او نبود که نبود. خواستم در را ببندم که از لای گل فلزی در، یک سی دی سفید رنگ افتاد جلوی پایم. آن را برداشتم و دوباره با تعجب سر و ته کوچه را نگاه کردم اما کسی نبود. آمدم خانه، داشتم از کنجکاوی می‌مردم سریع خودم را به لپ تاپ رساندم و سی دی را گذاشتم داخل دستگاه و منتظر ماندم. بعد از چند ثانیه یک فولدر باز شد حاوی نزدیک به 40 تا عکس از خودم بود. مربوط به دوران مجردی که متأسفانه با پسری که در راه دبیرستان دیده بودمش، یکی دوماه رفیق شدیم و چند باری بیرون رفتیم و کلی هم عکس با هم داشتیم.

آسمان جلوی چشمم تیره و تار شد. جوری به صفحه لپ تاپ خیره شده بودم که تا چند دقیقه نه چیزی می‌دیدم و نه می‌شنیدم. بدنم مثل مرده‌ها سرد شده بود و دستانم بی حس! با صدای گریه امیر محمد به خودم آمدم. خواستم بروم امیر محمد را بغل کنم و شیرش بدم که صدای تلفن من را به سمت خودش کشید. کالر آیدی‌اش را نگاه کردم. یک شماره رُند هشت رقمی که نمی خورد خانه یا مغازه باشد. با ترس و لرز تمام، زورم را جمع کردم و آب دهنم که مثل زهر مار تلخ شده بود را قورت دادم و گوشی را برداشتم. جرأت گفتن چیزی را نداشتم. از آن طرف صدای یک مرد شنیده شد...

 ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۲۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
هک
۴ دقیقه
پارتی
۳ دقیقه
لینک آبی
۸ دقیقه
قتل
۳ دقیقه
عرفان کاذب
۷ دقیقه
طلا
۳ دقیقه
پسورد
۲ دقیقه
اکتیو سشن
۳ دقیقه
استیکر
۴ دقیقه
استرس
۵ دقیقه
بارداری
۱۳ دقیقه
دوست نایاب
۷ دقیقه
گزینش
۷ دقیقه
مشکلات اندامی
۲۰ دقیقه
تجارت پرسود
۱۸ دقیقه
درس‌های فسفرسوز
۱۰ دقیقه
خلوت تلخ
۱۱ دقیقه
ادیان اندرویدی
۷ دقیقه
اسارت پروفایلی
۱۰ دقیقه
باج افزار
۸ دقیقه
سفارت
۱۷ دقیقه
ژل معجزه آسا
۸ دقیقه
عشق کهنه
۵ دقیقه
آلبوم خصوصی
۱۰ دقیقه
اولین و آخرین پرواز
۱۵ دقیقه
رقابت
۱۰ دقیقه
آژانس اینترنتی
۱۱ دقیقه
حسادت
۱۰ دقیقه
ردیابی
۵ دقیقه
کراش
۱ دقیقه
ته کتاب

راهنمای دانلود کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها

برای دانلود کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها

نظرات کتاب صوتی مه شکن: داستان‌های کوتاه واقعی از فضای مجازی برای خانواده‌ها

محبوبه داوری
۱۴۰۰/۱/۱۹
چندین بار در معرض وقایع این کتاب قرار داشتم و برام جالب بود. بعضی اوقات آدم از ته یک ماجرا که باخبر میشه، بهتر تصمیم میگیره.
من معلمم و به همه دانش آموزان به ویژه دبیرستانی‌ها پیشنهاد می‌کنم این کتاب رو دریافت کنند. قلم نویسنده فوق العاده گیراست.
Majid Gh
۱۴۰۰/۱/۱۹
داستان‌هایی واقعی از فضای مجازی که شاید به همین زودی‌ها برای شما هم اتفاق بیافتد!
کتابی پند آموز و تاثیر گذار به خصوص برای زوج‌های جوان و والدین دغدغه مند در تربیت کودکان
مهدی دژآهنگ
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
هرچند خودم اطلاعاتم در دین مورد‌ها خوبه اما پند و اندرز هاش باعث میشه از یادم نره و این اشتباهات رو تکرار نکنم
مشاهد همه نظرات (۴)