دانلود کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز

کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز نوشته‌ی نانسی پتز، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی پسری بازیگوش و فراموشکار است که مادرش از او می‌خواهد برای خرید به بیرون برود.

موضوع کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز (Pumpernickel Tickle and Mean Green Cheese) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسری است که بنجامین نام دارد. او با فیلی به اسم اِل دوست است. آن‌ها مثل همیشه در حال بازی کردن و خوش‌گذرانی بودند که مادر بنجامین آمد و از آن‌ها خواست تا برای خرید به خواربار فروشی بروند و برای خانه خرید کنند.

وسایل مورد نیاز مادر نان جو سیاه، دویست گرم پنیر چدار و شیشه‌ای­ بزرگ از خیارشور بود. مادر به آن‌ها تذکر داد که تمام چیزهای گفته شده را بخرند و چیزی از قلم نیفتد. اما بنجامین فراموش­کار بود و همیشه یک چیز را از یاد می‌برد.

کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز می‌شنویم:

بنجامین از شعری که دوستش ساخته بود خیلی خوشش اومد و کلی خندید. اما می‌ترسید همین شعر باعث بشه همه‌چیز رو فراموش کنه پس به اِل گفت که دیگه چیزی نخونه. بعد خودش به زمزمه کردن خوردنی‌هایی که باید می‌خرید ادامه داد: «نونِ جویِ سیاه، 200 گِرَم پنیر چدار و یک شیشه خیارشور.»

همینکه خواست تمرکز کنه تا چیزی از یادش نره، اِل دوباره شروع به خوندن کرد: «مامانِ بنجی بهش گفت خریدها رو خونه بیار، اول از همه نونِ جوی سیاه، بعد یک شیشه خیارشور سبز و آبدار بخر از تَهِ بازار. آخر هم 200 گِرَم پنیر پیدا کن و بِخَر، همین.»

باز هم وقتی بنجامین شعر اِل رو شنید حواسش پرت شد و خندید. اما دوباره تمرکز کرد تا وسایل رو فراموش نکنه. بیشتر از هر چیزی می‌ترسید که وسایل رو اشتباهی بخره. پس به دوستش گفت: «لطفاً انقدر شعر نخون، وگرنه همه‌چیز رو باهم قاطی می‌کنم.»

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
نان جو و پنیر سبز

راهنمای دانلود کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز

برای دانلود کتاب صوتی نان جو و پنیر سبز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نان جو و پنیر سبز