دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن (‌Never trust a troll)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان از اینکه تعطیلات به اتمام رسیده است و به مدرسه باز می‌گردد، به کلاس دوم می‌رود، بسیار خوشحال و خرسند است، اما برادر کوچک شیطانش هم با او به مدرسه می‌آید و این موضوع باعث می‌شود خیلی خوشحال نشود. او از اینکه باید دوست یک کلاس اولی باشد ناراحت است آن هم یک ترول گنده‌بک، ترولی که دروغ‌های شاخدار می‌گوید و گمان می‌کند که مسخره کردن دیگران، به خصوص ویگلاف، برادرش کار جالبی است.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول
۱۳ دقیقه
فصل دوم
۱۶ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۱ دقیقه
فصل ششم
۱۳ دقیقه
فصل هفتم
۱۱ دقیقه
فصل هشتم
۱۳ دقیقه
فصل نهم
۱۲ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

برای دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

نظرات کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

Nazanin Sahami
۱۳۹۸/۵/۱۱
محتوای کتاب، ترجمه و گوینده همه بسیار حرفه‌ای و دلپذیر هستند. من از علاقه مندان ادبیات کودک و نوجوان هستم وهر بیست کتاب رو گوش کرده.
میترا فداکار
۱۳۹۸/۳/۱۸
کتاب خوبی بود من با دخترم تو راه برگشت از سفر گوش دادم و خوشم اومد دخترم هم همینطور
باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
من هر بیست قسمت این کتاب را خواندم
اینم مثل بقیه یا حتی بیشتر جالب بود
مشاهد همه نظرات (۵)