دانلود کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز نوشته‌ی جی. کی. رولینگ، درباره‌ی زندگی نوجوانی به نام هری پاتر و موجودی خطرناک است که شما را با خود به جهان هیجان‌انگیز جادوگری می‌کشاند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در طول تاریخ است.

خلاصه‌ی مجموعه کتاب‌های هری پاتر:

شخصیت اصلی این داستان مهیج و شگفت‌انگیز، نوجوان سیزده ساله‌ای به نام هری پاتر نام دارد که در نوجوانی متوجه شده است که به این دنیا تعلق ندارد. او برای دستیابی به دنیای تازه‌ی خود به مشکلات پیچیده و دشواری برخورد می‌کند. پس از مدتی او متوجه می‌شود پدر و مادرش در تصادف نمرده‌اند، بلکه توسط جادوگری به اسم ولدمورت کشته شده‌اند. سپس موفق می‌شود در مدرسه‌‌ای به نام هاگوارتز قبول شود. او در مدرسه با دوستان و معلمان جدیدی آشنا می‌شود. سرانجام سنگی شگفت‌انگیز و زیبا را پیدا می‌کند که پس از یافتن آن، مشکلات زیادی برایش به وجود می‌آید.

درباره‌ی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز:

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز (Harry Potter and the Chamber of Secrets) دومین کتاب از سری مجموعه‌های هری پاتر است؛ در این جلد شخصیت اصلی یعنی هری، دومین سال پی‌ در پی خود را در هاگوارتز سپری می‌کند. او تعطیلات سال اول خود را به خانه دورسلی‌ها رفت و دعوت‌نامه سال دوم خود را زمانی که جن خانگی‌ای به‌ اسم «دابی» مانع از رفتن او به هاگوارتز می‌شد، دریافت نمود.

در نهایت هری با تلاش‌های بسیار خود را به هاگوارتز می‌رساند. او پس از چند روز اقامت درمی‌یابد که مکانی قدیمی در مدرسه وجود دارد که به آن «حفره اسرارآمیز» می‌گویند و در آن موجودی ترسناک و کشنده زندگی می‌کند.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های هری پاتر:

هری پاتر و سنگ جادو، نخستین جلد از مجموعه کتاب‌های هری پاتر است که ژانر فانتزی و تخیلی را دربردارد. این ژانر یکی از ژانرهای پرطرفدار و محبوب در میان گروه‌های سنی مختلف، مخصوصا جوانان است. مجموعه کتاب‌‌های هری پاتر از مشهورترین آن‌ها به حساب می‌آید. این مجموعه داستان به روایت ماجراهای جادوگری نوجوان به اسم هری پاتر به همراه نزدیک‌ترین و صمیمی‌ترین دوستانش، به نام‌های رون ویزلی و هرمیون گرنجر، در مدرسه‌ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازد. هری پاتر می‌کوشد که جادوگر سیاه را شکست بدهد.

جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) این شاهکار درخشان را با نثری هیجان‌انگیز، روان و ملموس نوشته است تا مفاهیم خیر و شر و ارزش‌هایی مانند شجاعت، عشق و وفاداری را برای شما به تصویر بکشد. کریس کلمبوس کارگردان باتجربه و برجسته آمریکایی در سال 2001 میلادی، فیلمی به اقتباس از این کتاب و با همین عنوان ساخت که بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفت.

خالق هری پاتر، جی. کی. رولینگ را بیشتر بشناسیم:

جی. کی. رولینگ نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش و برجسته‌ی تاریخ است که در سال 1965 در انگلستان چشم به جهان گشود. او عمدهٔ شهرتش را برای نگارش مجموعه داستان‌های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعه‌ی داستانی به 65 زبان و تقریبا در 450 میلیون نسخه به چاپ رسیده است. کتاب‌های هری پاتر یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های تاریخ بشر بوده‌اند.

او دوران کودکی خوبی را سپری کرد. پس از اخذ مدرک کارشناسی خود در رشته‌ی ادبیات فرانسه، از دانشگاهی معتبر، به عنوان مترجم و منشی در سازمان عفو بین‌الملل فعالیت کرد. چند سال بعد با روزنامه‌نگاری پرتغالی ازدواج کرد اما زندگی مشترکش چندان دوامی نیاورد و همراه با دخترش به ادینبرو اسکاتلند مهاجرت کرد. او در برهه‌ای از زندگی‌اش دچار افسردگی شدید شد و سلامت روحی و روانی‌اش آسیب دید و چندین مرتبه دست به خودکشی زد. او زندگی سخت و دشواری داشت و برای رهایی از آن دست به نوشتن کتاب هری پاتر زد و اکنون یکی از مشهورترین و ثروتمندترین زنان جهان است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز:

- معلمان می‌گویند یک فصل آن می‌تواند چموش‌ترین کلاس‌ها را ساکت کند. (Guardian)
- پلات قوی، شخصیت‌های جذاب، شوخی‌های عالی و پیام اخلاقی که به طور طبیعی از داستان سرچشمه می‌گیرد. (The Times)
- رولینگ جادوی خود را انجام می‌دهد و خوانندگان را رها می‌کند تا برای بیشتر آن التماس کنند. (Amazon)

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای تمام گروه‌های سنی مناسب و جذاب است، اما چون این کتاب در دسته‌ی کتاب‌های فانتزی و تخیلی قرار می‌گیرد و دربردارنده‌ی داستان‌‌هایی هیجان‌انگیز است، بیشتر مناسب گروه سنی نوجوانان است.

در قسمتی از کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز می‌شنویم:

همین که هری به خانه‌ی دورسلی‌ها رسید عمو ورنون کتاب‌های جادویی، چوب‌دستی سحرآمیز، رداهای مدرسه، پاتیل و از همه مهم‌تر نیمبوس دوهزار، جاروی پرنده‌ی بی‌نظیر هری را در انباری زیر پله پنهان کرد. برای دورسلی‌ها چه اهمیتی داشت که عضویت هری در تیم کوییدیچ مدرسه به علت نداشتن تمرین کافی به خطر بیفتد؟ برای دورسلی‌ها چه اهمیتی داشت که هری ناچار شود بدون انجام تکالیفش به مدرسه بازگردد؟ دورسلی‌ها از جمله افرادی بودند که جادوگرها به آن‌ها لقب مشنگ می‌دادند. از نظر مشنگ‌ها حتی داشتن یک خویشاوند جادوگر ننگ به شمار می‌آمد. عمو ورنون حتی هدویگ، جغد هری را نیز در قفسش زندانی کرده بود مبادا هری با کسی در دنیای جادوگری ارتباط برقرار کند.

 ۱۱ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۶۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۴۷۰۰ ت (۳۰%) - 4.54€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
فصل اول: بدترین روز تولد
۲۵ دقیقه
فصل دوم: هشدار دابی
۳۲ دقیقه
فصل سوم: پناهگاه
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: در کتاب‌فروشی - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل پنجم: بید کتک‌زن - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل ششم: گلیدروی لاکهارت - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل هفتم: ناسزاها و زمزمه‌ها - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: جشن مرگ - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل نهم: نوشته‌ی روی دیوار - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل نهم - قسمت سوم
۱۱ دقیقه
فصل دهم: توپ بازدارنده‌ی دغل - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل دهم - قسمت سوم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم: کلوپ دوئل - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل دوازدهم: معجون مرکب پیچیده - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم: دفتر خاطرات مرموز - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم: کورنلیوس فاج - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل پانزدهم: آراگوگ - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
فصل شانزدهم: حفره‌ی اسرار - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل هفدهم: نواده‌ی اسلیترین - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
فصل هجدهم: پاداش دابی - قسمت اول
۷ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

برای دانلود کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هری پاتر و حفره اسرار آمیز
Melika Mansoorian
۱۳۹۹/۶/۴
آخ جون بلاخره اومد
امیرعلی امجدی
۱۳۹۹/۵/۳۱
بسیار خوب به همه شما توصیش می‌کنم
ملیکا قاسمی پور
۱۳۹۹/۵/۲۸
خوبه ولی خوندن کتاب یه چیز دیگه است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)