دانلود کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان اثر پائول کلونی، به شما کمک می‌کند که شناخت بهتری نسبت به رفتارهای آقایان پیدا کنید و رابطه‌های خود را آسان‌تر شروع کنید و خود را در قلب آن‌ها جای دهید.

امروزه مردان چیز زیادی از زندگی نمی‌خواهند، آن‌ها فقط دو چیز می‌خواهند، اولی کار خوب است که موجب می‌شود حس خوب و موفق بودن داشته باشند، دومی یک زن خوب است که در زندگی آن‌ها وجود داشته باشد و قدردان او باشد و به او افتخار کند. از نظر پائول کلونی (Paul Clooney) شاید نظریه‌های مردان مریخی و زنان ونوسی صحیح باشد اما مرد‌ها و زن‌ها می‌خواهند بر روی زمین با یکدیگر زندگی کنند.

کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان (How to talk to men)، به شما راهکارها و شیوه‌هایی می‌آموزد که بتوانید رابطه‌های عمیق و دائمی بین خود و شریک زندگی‌تان برقرار کنید. این اثر نکاتی کلیدی را به شما یادآوری می‌کند که موجب جلب توجه بیشتر، جذب مردان و شیفته کردن آن‌ها، ارتباط دائمی برقرار کردن و... از طرف شما می‌شود.

اگر مرد زندگی خود را دوست دارید، این علاقه را فقط به صورت زبانی ابراز نکنید بلکه آن را برای مردتان اثبات کنید تا او نیز شما را عاشقانه دوست داشته باشد، همیشه در برابر همسرتان خود واقعی‌تان باشید و بهترین خود را برای او به نمایش بگذارید. همیشه قدردان لطف‌های او باشید و به نظرات او احترام بگذارید. او تنها فردی است که تا آخر عمر در کنارتان خواهد ماند، پس کاری کنید که هر چند وقت یکبار حس کند، قهرمان و پشتیبان شماست و شما به او می‌بالید.

پس از اینکه مرد مورد علاقه‌تان نیز عاشق و شیفته‌ی شما شد. شما نیز با تمام وجود به او عشق بورزید. او این عشق و علاقه را برایتان جبران خواهد کرد. تفاوتی ندارد که شما مجرد هستید یا به دنبال رابطه‌ای محکم و طولانی مدت هستید، یا مدت‌هاست که رابطه‌ای نداشته‌اید و در آخرین رابطه‌ی خود شکست خورده‌اید و او شما را ترک کرده است. این کتاب به شما می‌گوید که قلب مرد مورد علاقه خود را چگونه تصاحب کنید و راهی برای شناختن یکدیگر پیدا کنید.

جملات برگزیده کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان:

- محبت، می‌توانست بهتر از هر کلمه‌ای صحبت کند.
- هیچ‌کس به اندازه مرد عاقلی که عاشق باشد، دیوانه نیست.
- یک مرد تنها در صورتی خود را تغییر می‌دهد، که بتواند آینده خود را در چشمان یک زن ببینند.
- اگر با مردی با زبانی که می‌فهمد صحبت کنید، حرفتان به ذهنش راه میابد، و اگر با زبان خودش صحبت کنید، حرفتان به قلبش راه می‌یابد.
- زن عاقل، اهمیت امیدوار کردن مرد را به زندگی می‌داند، اگر عاشقش هستید، باورش داشته باشید، تشویقش کنید و مایه آرامشش شوید.
- هیچ‌وقت خودتان را برای جلب توجه کسی تغییر ندهید. کسی که واقعیت شما را نپسندد، بعدها نیز همان‌گونه خواهد ماند. شاید او در آینده به خاطر از دست دادن شما تاسف بخورد و زندگی شما از بابِت دانستنِ این نکته پُر از سپاسگزاری شود.

در بخشی از کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان می‌شنویم:

اولین برخورد، مهمترین است. آیا با این صحنه که مردی در حال عبور از کنارتان، برمی‌گردد و به سمت شما نگاه می‌کند، برایتان آشناست؟ نمی‌خواهید بدانید که چه چیزی باعث بروز این رفتار از جانب او شده؟ بله فاکتورهایی مهم‌تر از زیبایی برای شناخت یک زن هست، ولی زمانی که تازه دارید با هم آشنا می‌شوید، فاکتور زیبایی نقش خواهد داشت، وقتی مردان هنوز شما را نمی‌شناسند، ظاهر و نحوه پوشش یک زن، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. اگر در ابتدای کار، امتیاز ظاهر خود را بدست نیاورید، چگونه خواهید توانست آن‌ها را متوجه ویژگی‌های دیگر خود کنید؟

موهای تمیز، براق و مرتب، ناخن‌های زیبا و مرتب شده، عطری با بوی ملایم، لبخندی نرم و ساده و چهره‌ای شاد، این‌ها چیزهایی هستند که می‌توانند مردان را به خود جذب کنند. با رعایت این نکات، نقش خودتان را به خوبی روی صحنه زندگی ما مردان بازی خواهید کرد. مردان به سادگی جذب زیبایی می‌شوند.

بعضی از مردان، محافظه کار هستند، در حالی که برخی دیگر زنانشان را جذاب می‌خواهند. این‌ها همه بستگی به درک اشتیاقِ مردان و پیدا کردنِ مردی دارد که ظاهرتان را دوست داشته باشد. عوض کردن ظاهرتان برایِ تحتِ تاثیر قرار دادن کسی، اصلاً ایده خوبی نخواهد بود و روزی خواهد رسید که از وانمود کردن خسته خواهید شد و مردان از شما رنجور می‌شوند و خب، این خوب نیست. جذاب باشید، ولی خودتان باشید.

 ۵۹ دقیقه، ۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
پیشگفتار
۶ دقیقه
فصل اول: چگونه توجه مردان را به خود جذب کنیم؟
۱۳ دقیقه
فصل دوم: چگونه با مردان صحبت کنیم؟
۸ دقیقه
فصل سوم: چگونه مردان را متوجه علاقه خود کنیم؟
۶ دقیقه
فصل چهارم: مراحل عشق برای مردان
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟
۷ دقیقه
فصل ششم: چگونه بفهمید که مردی عاشقتان شده است؟
۵ دقیقه
فصل هفتم: سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

برای دانلود کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

نظرات کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

Sisi Abd
۱۳۹۸/۹/۲
سلام خوب بود دوست داشتم کم بود اما مفید بود گوینده انقدر با دل و جون میگفت فکر میکردم یکی داره بهم مشورت میده انگار نه انگار کتاب صداشم پر قدرت و خوبه فعل و فاعلش رو خودمونی میگفت متن کتاب هم عالی بود لحظه به لحظه‌اش رو تجربه و حس کردم.... ممنون
عاطی عسکری
۱۳۹۹/۶/۲
سلام یسوال من همه‌ی اینارو رعایت کردم ولی یجایی اشتباه کردم اونم اینکه تو قرار اول یکاری کردم ک فک کرده دوستمه فقط، الان چیکار باید بکنم؟
Zahra Karimi
۱۳۹۹/۱۰/۱
متن کتاب بسیار جذاب و شنیدنی هست ولی مهم‌ترین نکته لحن گوینده است که فوق العاده بود. خیلی خوب بود
مشاهد همه نظرات (۱۴)