دانلود کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود

کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود نوشته کاترینا نانستاد، داستانی جذاب و گیرا درباره‌ی دختری ده ساله است که بعد از مرگ مادرش به اجبار به روستایی زیبا می‌رود تا در کنار مادربزرگش زندگی کند و اتقاقات عجیب و حیرت‌آوری برای او رقم می‌خورد. این اثر در سال 2014 موفق به دریافت جایزه پاتریشیا رایتسون در بخش ادبیات کودک شده است.

کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود (When Mischief Came to Town)، درباره‌ی دختری به نام ماریا است که مادرش به طور ناگهانی از دنیا می‌رود و ماریا راهی به جز رفتن پیش مادربزرگ که در روستایی زیبا و سرسبز زندگی می‌کند، ندارد. ماریا پس از مدتی دچار تضاد می‌شود، دختری که در شهر با امکانات کامل رفاهی، تفریحی و آزادی زندگی می‌کرد، حالا مجبور است روزهایش را در طویله بگذراند و با حیوانات مزرعه هم‌بازی شود. زمانی هم که به مدرسه می‌رود با آموزش‌ها، رفتارها و اتفاقات عجیبی روبه‌رو می‌شود.

این کتاب صوتی، بیانی تأثیرگذار و دل‌نشین و شخصیت‌هایی عجیب و غریب دربردارد که شنیدن آن علاوه بر کودکان به بزرگ‌ترها هم توصیه می‌شود. هم‌چنین نثری جسورانه، شیرین، حیرت‌آور، هیجان‌انگیز و لذت‌بخش دارد. این اثر مناسب برای گروه سنی (ج) و (د) است.

پس از شنیدن این کتاب صوتی تجربه‌ای به دست خواهید آورد که هیچ‌گاه فراموش نخواهید کرد. تجربه‌ای حیرت‌آور، مانند رفتن به سیرک برای اولین‌بار یا وقتی ستاره‌ی دنباله‌دار می‌بینیم. کاترینا نانستاد (Katrina Nannestad) برای نگارش این کتاب از داستان‌های هانس کریستین آندرسن، نویسنده معروف داستان‌های کودک و نوجوان الهام گرفته است.

در قسمتی از کتاب صوتی وقتی آتش‌پاره وارد شهر می‌شود می‌شنویم:

سرم را به شانه‌اش تکیه می‌دهم و پچ پچ کنان می‌گویم: خدایا ازت ممنونم که مادربزرگ چاق و گرم است و مثل یک فیل دریایی که ماهی لای دندانش گیر کرده خروپف می‌کند. واقعاً خروپف کننده قهاری است. کلمه پووووف را آن قدر محکم می‌گوید که احساس می‌کنم گیس‌های کوتاهش مثل موج روی سرم حرکت می‌کنند. وانمود می‌کنم این روش مخصوص مادربزرگ برای بوسیدن است. مثل مامان که مژه‌هایش را روی مژه‌هایم می‌گذاشت و بعد لب‌هایش را محکم روی پیشانی‌ام فشار می‌داد و مرا می‌بوسید. سرم را می‌برم بالا، گونه مادربزرگ را می‌بوسم و پچ‌پچ‌کنان می‌گویم: آمین...»

 ۴ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۲۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۲۵ دقیقه
بخش هفتم
۹ دقیقه
بخش هشتم
۸ دقیقه
بخش نهم
۱۲ دقیقه
بخش دهم
۹ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۶ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۲ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۹ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۲ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۲ دقیقه
بخش هفدهم
۱۵ دقیقه
بخش هجدهم
۹ دقیقه
بخش نوزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود

برای دانلود کتاب صوتی وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وقتی آتش پاره وارد شهر می‌شود
ثنا رضوانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
قشنگ بود ولی کاش یکم عامیانه تر حرف میزد❤
آرتمیس شهربانونژاد
۱۳۹۹/۲/۱۳
کتاب عالی بود پیشنهاد میکنم بخرید
Nano Rezatalab
۱۳۹۸/۹/۱۰
نخوندمش ولی فکر میکنم کتاب قشنگی باشه... برای بچه‌ها یک جور قشنگی داره برای بزرگتر‌ها یک جور دیگه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)