دانلود کتاب صوتی پرنده طلایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرنده طلایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرنده طلایی

کتاب صوتی پرنده طلایی اثر برادران گریم داستان پادشاهی است که در قصر بزرگ خود درختی با سیب‌های طلایی دارد، و سربازها هر روز سیب‌ها را می‌شمارند تا اینکه یک روز یکی از اون سیب‌ها گم شد...

یاکوب و ویلهلم گریم، اهل هاناو، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینه زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند.

معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها عباتند از: سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه.

در قسمتی از کتاب صوتی پرنده طلایی می‌شنویم:

در زمان‌های دور پادشاهی تو قصر بزرگی زندگی می‌کرد، پشتِ قصر باغ خیلی زیبایی بود که توی اون یه درخت با سیب‌های طلایی وجود داشت. وقتی که سیب‌ها رسیده و برای چیدن آماده می‌شدند، سربازان اونا رو می‌شمردند.

یک روز یکی از اون سیب‌ها گم شد، پادشاه عصبانی شد و گفت: هر شب یک نفر باید مواظب درخت باشه و کشیک وایسته. پادشاه سه تا پسر داشت، اون بزرگ‌ترین پسرش رو فرستاد تا مواظب درخت باشه. پسرش هم رفت تا نگهبانیِ بده.

اون تا نیمه‌های شب بیدار موند ولی دیگه کم کم خوابش گرفت. تصمیم گرفت تا کمی بخوابه و دوباره به نگهبانی‌اش ادامه بده.. اون خوابید… اما وقتی چشمهاش رو باز کرد فهمید که صبح شده. با عجله به سمت درخت سیب رفت و با تعجب دید دوباره یکی از سیب‌ها گم شده.

 ۲۱ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
پرنده طلایی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرنده طلایی

برای دانلود کتاب صوتی پرنده طلایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرنده طلایی
mehrnoosh haghighi
۱۳۹۷/۳/۱۹
خیلی قشنگ بود. نسبت به بقیه که چند دقیقه داستان طول میکشید این بهتر بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)