دانلود کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری نوشته‌ی لوری هسکینز، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی دختری به نام الی است که همراه با خانواده‌اش به شهر جدیدی رفته و در مدرسه‌ی تازه‌ای ثبت نام کرده است. این داستان صوتی، هم اطلاعات عمومی خوبی به بچه‌ها در مورد مهاجرت جانوران ارائه می‌کند و هم آن‌ها را با شیوه‌های تحقیق و پژوهش آشنا می‌سازد.

موضوع کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری (Butterfly fever) چیست؟

داستان درباره‌ی دختری به نام اِلی است که 10 سال سن دارد و به همراه مادرش در شهر اُرگن زندگی می‌کند. اما در حال حاضر به دلیل مأموریت شغلی مادرش، قرار است به کالیفرنیا مهاجرت کنند. الی در گذشته هم چند باری به کالیفرنیا آمده بود و آب و هوای همیشه آفتابی آن‌جا را بسیار دوست می‌داشت و برای این سفر خیلی هیجان داشت. داستان از آن‌جایی آغاز می‌شود که الی به‌عنوان دانش‌آموز میهمان به مدرسه‌ای با عنوان خانه‌ی پروانه‌های شهریاری می‌رود.

لوری هسکینز را بیشتر بشناسیم:

لوری هسکینز (Lori Haskins)، نویسنده‌ی محبوب و درخشان آمریکایی است که در زمینه‌ی کودک و نوجوان فعالیت دارد. او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، از ماین به نیویورک جهت کار در انتشارات کودکان، مهاجرت کرد و مدتی بعد، سردبیر ارشد یک نشریه شد و پس از آن نیز، به‌عنوان مدیر تحریریه‌، بر کتاب‌های بسیاری نظارت کرد. او نویسندگی را از سال 1996 به‌طور جدی شروع کرد و از آن سال تا به امروز، حدود 40 عنوان کتاب از او منتشر شد که به محبوبیت بسیار خوبی رسیده‌اند.

کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی بخصوص پایه‌های چهارم و پنجم دبستان، که به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستند، مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکان می‌آموزد که چگونه به پرسش چراها و چگونه‌های پیش‌رو و درون ذهن‌شان پاسخ دهند.

آموزش شیوه‌های تحقیق درست و جامع در سنین دبستان، پایه و اساس مستحکمی برای پژوهش‌های دوران دبیرستان و دانشگاه است. تحقیق، مطالعه، پرس و جو و بهره‌گیری از منابع معتبر موجود، از جمله فعالیت‌هایی است که بچه‌ها باید برای رفع کنجکاوی و ارتقای تحصیلی خود یاد بگیرند.

در قسمتی از کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری می‌شنویم:

معلمِ کلاس که از کنارِ میزشون رد می‌شد، مکالمه‌شون رو شنید و گفت: و اون هم جشنِ سالانه‌ی پروانه‌ها رو برگزار می‌کنه. اینطور که توی لیست نوشته، تو اسمت الی‌. من معلمِ این کلاس، آقای بار هستم. از آشناییت خوشبختم. امیدوارم زمستونه خوبی رو اینجا سپری کنی.

الی: خیلی ممنون آقای معلم. من در عرضِ همین چند روز هم عاشقِ این شهر شدم.

آقای بار: خب بچه‌ها، اولین کاری که ما باید برای پیدا کردنِ پروانه‌های شهریاری انجام بدیم اینه که با چند نفر که توی شمالِ غربی کشورمون زندگی می‌کنن ارتباط برقرار کنیم و از اون‌ها بخوایم تا به محض دیدنِ این حشراتِ زیبا، به ما خبر بدن. ما هم شهرهایی که این پروانه‌ها دیده شدن رو روی نقشه‌مون علامت می‌زنیم. هرکدوم از بچه‌های کلاس که فامیل یا آشنایی توی شهرهای اون مناطق داشتند، به معلم اطلاع دادن و آقای بار ازشون خواست تا با اون‌ها دائما در ارتباط باشند.

 ۱۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
پروانه‌های شهریاری

راهنمای دانلود کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری

برای دانلود کتاب صوتی پروانه‌های شهریاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پروانه‌های شهریاری