دانلود کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن

با کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن اثر دارن هاردی، اصول به دست آوردن موفقیت و ادامه داشتن آن را یاد می‌گیرید، چرا که راز موفقیت در زندگی تلاش و پشتکار مستمر است. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

موفقیت نتیجه‌ی مستقیم، انتخاب‌های کوچک، ناچیز و لحظه به لحظه شماست. مهم نیست چقدر سریع شروع کنید، مهم نیست چقدر استعداد یا مهارت دارید. هیچ‌کدام مهم نیستند. آدم‌های با پشتکار موفق می‌شوند.

فقط یک روش برای موفقیت وجود دارد. رازی که سال‌هاست فراموش شده؛ موفقیت فقط با سخت‌کوشی شدید به دست می‌آید، باید سخت کار کنید. این سخت کار کردن تبدیل به راز شده است.

مهم نیست یک نفر چقدر مستعد و با امکانات است، شما می‌توانید هرکسی را با هر شرایطی شکست بدهید. می‌توانید در طول زمان به هر هدفی دارید؛ برسید. البته اگر پشتکار و تداوم داشته باشید، در هر مسابقه‌ای می‌توانید رقیب‌هایتان را شکست بدهید.

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۱۳ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۱۱ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
 ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۸۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن

برای دانلود کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیغامی سری برای موفق شدن
شهریار منصوری
۱۳۹۷/۱۱/۱۹
من با این کتاب ها ماشین م رو به یه دانشگاه تو ترافیک تبدیل کردم...
سمیه ب
۱۳۹۸/۴/۲۸
آهان متوجه شدم
Ali S
۱۳۹۸/۱/۲۴
خیلی خوبه صدا گذاری عالیه و خلاصه کتاب اثر مرکبه
پویا شاه حاتمی
۱۳۹۸/۱/۲۳
چکیده و خلاصه اثر مرکب هستش تقریبا.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)