دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین آثار در ایران محسوب می‌شود و تا به ‌امروز بیشتر از شصت بار تجدید چاپ شده است. این اثر ارزشمند به شما کمک می‌کند تا با استفاده از افکار و کلام مثبت، زندگی خود را دگرگون نمایید و نگرش و باورتان را نسبت به خدا و طبیعت و پروردگار متحول سازید.

درباره کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین:

تمامی انسان‌ها خواسته‌ها و آرزوهایی در ذهن دارند ولی بارها پیش می‌آید که به خاطر درگیری‌های زندگی، ناامیدی بر آن‌ها غلبه کند و اعتماد به کائنات و شکرگزاری پروردگار از یادشان می‌رود. پس اگر می‌خواهید برخلاف این روال حرکت کنید، کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (Florence Scovel Shinn's Writings) بهترین گزینه برای‌تان به شمار می‌آید و به شما در این مسیر یاری می‌رساند.

این کتاب مشهور درحقیقت چهار اثر مهم فلورانس اسکاول‌ شین را در بر می‌گیرد که پس از مرگش منتشر شد. عنوان‌ هر یک از این آثار به ترتیب عبارتند از: «بازی زندگی و راه این بازی (1925)، کلام تو، عصای معجزه‌گر توست (1928)، در مخفی توفیق (1940) و نفوذ کلام (1959).»

اندیشه‌ی مورد بحث در این کتاب براساس قدرت کلام، قانون جذب و کلمات گفتاری به وجود آمده و از باورهای دین مسیحیت و فلسفه مصر باستان نیز بهره‌برداری شده است. به عنوان مثال فلورانس اسکاول شین باور دارد؛ اگر در سخت‌ترین موقعیت هم قرار داشته باشید، باز هم می‌توانید به آرزوهای خود برسید؛ زیرا محدودیت در واقعیت وجود ندارد و هر چیزی که باعث رنج‌ و ناراحتی‌تان می‌شود، به دلیل وجود تفکرات ناامیدکننده و منفی است.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ایمان‌ خود را نسبت به خداوند تقویت کنید و از نظر معنوی رشد نمایید، بدون تردید این کتاب محبوب می‌توان به شما در کشف قدرت دورنتان کمک کند.

فلورانس اسکاول شین را بیشتر بشناسیم:

او تصویرگر و هنرمند کتاب بود و در سال‌های 1871 تا 1940 در آمریکا می‌زیست. فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در دنیا به عنوان نویسنده‌ی متافیزیک و معلمی معنوی شناخته می‌شود که با نگارش آثارش، به شهرت بسیاری رسید و بسیاری از مردم در سراسر دنیا با نظرات وی ارتباط برقرار کردند.

فلورانس در سال‌های نخست دهه‌ی 1900 به عنوان تصویرگر فعالیت می‌کرد و در مجلاتی مانند هارپرز ویکلی داستان می‌نوشت. از طرف دیگر، در سال 1903 انجمن تصویرگران آمریکا، اسکاول شین را به عنوان عضوی همکار قبول کرد؛ آن هم در موقعیتی که عضویت زنان در چنین سازمان‌هایی تا سال 1922 رسمیت نداشت.

از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند بازی زندگی و شیوه آن، کلام تو عصای معجزه گر تو است، راهی نهان به‌سوی پیروزی، قدرت کلام، چهار اثر از اسکاول شین و افسون گذرگاه شهود و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین می‌شنویم:

انسان به عالمی پا می‌نهد که خداوند رزق و روزی‌اش را تأمین کرده است و هر آنچه آرزومند یا نیازمند است پیشاپیش بر سر راه اوست. هر چند که باید این خزانه را با ایمان خود یا کلامی که بر زبان می‌آورد بگشاید.

«اگر بتوانی ایمان آوری مومن را همه‌چیز ممکن است.»

مثلاً روزی زنی نزد من آمد تا تجربه‌ای را که پس از خواندن کتابم بازی زندگی و راه این بازی برایش پیش آمده بود، برایم بازگو کند. هر چند بی‌تجربه بود اما آرزو داشت شغل خوبی در صحنه‌ی نمایش پیدا کند. این جمله را تکرار کرد که: «جان لایتناهی، راه توانگری و فراوانی‌ام را بگشا. من در برابر حق الهی خود مغناطیسی مقاومت ناپذیرم.»

در اپرایی موفق نقشی بسیار مهم به او داده شد که معتقد بود نمی‌توانست به جز حاصل صدها بار تکرار آن جمله‌ی تأکیدی معجزه‌ی دیگری باشد.

 ۱۲ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۷۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
زندگی نامه فلورانس اسکاول شین / بخش اول: بازی زندگی و راه این بازی
۱۶ دقیقه
قانون توانگری
۱۸ دقیقه
نفوذ کلام
۲۱ دقیقه
قانون عدم مقاومت
۱۹ دقیقه
قانون کارما و قانون بخشایش
۱۹ دقیقه
سپردن بار؛ تأثیر بر ذهن نیمه هوشیار
۲۲ دقیقه
عشق
۲۱ دقیقه
شهود یا هدایت
۲۳ دقیقه
بیان کامل نفس یا طرح الهی
۲۰ دقیقه
تکذیب‌ها و تأکیدها
۵ دقیقه
تکذیب‌ها و تأکیدها برای توانگری
۷ دقیقه
بخش دوم: کلام تو، عصای معجزه‌گر توست
۱۸ دقیقه
کامیابی
۲۰ دقیقه
توانگری
۲۲ دقیقه
عبارات خردمندانه
۲۰ دقیقه
از دست دادن
۱۳ دقیقه
سلامت
۱۸ دقیقه
متفرقه
۱۵ دقیقه
بخش سوم: در مخفی توفیق
۱۷ دقیقه
خشت‌های بی‌کاه
۱۸ دقیقه
و پنج تن از ایشان دانا بودند
۱۳ دقیقه
چه انتظار دارید؟
۱۷ دقیقه
بازوی بلند خدا
۱۶ دقیقه
بر سر چند راهی
۱۴ دقیقه
از دریای سرخ خود چگونه می‌توان گذشت؟
۱۴ دقیقه
پاسبان دروازه
۱۶ دقیقه
راه فراوانی
۱۶ دقیقه
محتاج به هیچ چیز نخواهم بود
۱۹ دقیقه
با اعجاب بنگر
۱۲ دقیقه
غنیمت خود را دریابید
۱۲ دقیقه
نهرهایی در هامون
۸ دقیقه
مفهوم باطنی سفیدبرفی و هفت کوتوله
۱۷ دقیقه
بخش چهارم: نفوذ کلام
۲۰ دقیقه
اینک شما را قوت می‌بخشم
۲۳ دقیقه
قوی باش و نترس
۱۹ دقیقه
جلال خداوند
۱۵ دقیقه
آرامش و توانگری
۲۱ دقیقه
فرصت بزرگ شما
۲۳ دقیقه
زنهار مضطرب نشوید
۲۱ دقیقه
بی‌باکی
۲۳ دقیقه
پیروزی و توفیق
۱۸ دقیقه
عبارت‌های تأکیدی
۲۰ دقیقه
عبارات تأکیدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

برای دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

نظرات کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

شادی میرآبادی
۱۴۰۰/۱/۲۸
با خوندن این کتاب واقعا متحول شدم و به اشتباهاتی که تا به حال داشتم پی بردم و رفعشون کردم این کتاب واقعا ارزش چند بار گوش کردن رو داره
میثم ثابت راسخ
۱۴۰۰/۱/۲۹
در واقع با خوندن این کتاب شما ۴ کتاب میخونید واقعا کتاب خوبیه و زندگی شما رو میتونه تغییر بده
عباس شاه بابا
۱۴۰۰/۱/۲۷
واقعا همچین چیزی برای کسایی که شاید مطالعه سخته براشون مفیده
مشاهد همه نظرات (۹)