دانلود کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

  • از: ادل فبر، الین مازلیش، فریبا سبز چمنی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند اثر ادل فبر و الین مازلیش، اصول اولیه‌ی ارتباط مؤثر با نوجوانان را مطرح می‌کند.

از زمانی که فرزندانمان متولد شده بودند، ما شنیده بودیم «تا وقتی آن‌ها کوچک هستند، از با هم بودن لذت ببرید»، «بچه‌های کوچک مشکلات کوچکی دارند و بچه‌های بزرگ مشکلات بزرگ.» بارها و بارها به ما گفته شده بود روزی این کودک شیرین به غریبه‌ای بدخلق تبدیل می‌شود که از سلیقه‌ی ما انتقاد می‌کند، قوانین ما را به چالش می‌کشد و ارزش‌هایمان را رد می‌کند. هیچ‌کس ما را برای احساس فقدان و از دست دادن آماده نکرده بود.

از دست دادن ارتباط صمیمی و قدیمی؛ از دست دادن اطمینان؛ از دست دادن رضایت ناشی از مورد نیاز بودن؛ از دست دادن این احساس که حامیان قدرتمندی هستیم که می‌توانیم فرزندانمان را از آسیب دیدن حفظ کنیم.

ما کودکان‌مان را در فرهنگی بزرگ می‌کنیم که فرومایه‌تر، بی‌رحم‌تر، مادی‌گراتر و خشن‌تر از قبل هستند در این شرایط، مادران و پدران امروزی چگونه باید باشند؟

ادل فبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) در این کتاب تکنیک‌های جدیدی برای مشکلات روزمره‌ای که والدین با آن مواجه می‌شوند، ارائه می‌کنند.

 ۳ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۱۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۶ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۱۹ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۱۱ دقیقه
بخش نهم
۱۲ دقیقه
بخش دهم
۱۳ دقیقه
بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۵ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

نظرات کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

فرحناز پ
۱۳۹۸/۹/۲۲
تکنیک‌های کلامی که این کتاب آموزش میده باعث میشه با نوجوون رابطه‌ی خوب و دوستانه داشته باشیم و در عین حال در مواقع لازم مقتدرانه عمل کنیم. بدون اینکه تو دام مشاجرات نوجوون بیفتیم و در آخر به خاطر عذاب وجدانمون و یا آرام کردن اوضاع تسلیم خواسته هاش بشیم.
عالیه
Papion
۱۳۹۷/۹/۵
سلام من میخوام کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم رو بخرم، خیییییلی بهش نیاز دارم ولی نمیشه، موقع خرید فقط یک پیغام میاد و میگه در حال انتقال به پذیرنده اینترنتی.... لطفا بگید مشکل چیه و کمک کنید که بخرمش
حسن اکران
۱۴۰۰/۱/۳۰
دوستان عزیز من وسیله راهکارهای این کتاب تونستم با نوجوان خودم بهتر ارتباط برقرار کنم و اون بعد از مدتها با من درد و دل کرد این برای من خیلی با ارزشه ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱۲)