دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

  • از: ادل فبر، الین مازلیش
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۶۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند اثر ادل فبر و الین مازلیش (How to Talk So Kids Will Listen) به بررسی راهکار‌های برقراری ارتباطات موثر میان والدین با کودکان می‌پردازد.

ادل فیبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) در این کتاب تکنیک‌های جدید و شیرینی برای مشکلات روزمره‌ای که والدین با آن مواجه می‌شوند، دارند. آن‌ها بهترین تفکرات روانشناسی را با دانش عملی ترکیب می‌کنند تا به شما کمک کنند این ایده‌ها را امروز در خانه‌ی خود عملی کنید.

در بخشی از این کتاب صوتی می‌شنویم:

مهم نیست که چقدر سخت تلاش می‌کنیم تا احساسات کودکانمان را درک کنیم و حس همکاریشان را تقویت کنیم، زمانی فرا خواهد رسید که اتفاقی می‌افتد و ما تمام کارها را درست انجام داده‌ایم و حرف‌های درستی زدیم اما چیزی پیش نمی‌رود. دیر یا زود همه والدین با این سوال مواجه می‌شوند که تنبیه کنند یا نه؟ هر وقت این سوال در گروهی مطرح می‌شود من معمولا از آن‌ها می‌پرسم: چرا؟ چرا تنبیه می‌کنیم؟ در اینجا چند جواب آمده است که والدین گفته اند.
"اگر آن‌ها را تنبیه نکنیم هر غلطی دلشان بخواهد، می‌کنند."
"اگر فرزندم را تنبیه نکنم، از کجا می‌فهمد که چه کاری نادرست است و دوباره آن را تکرار نکند؟"
"من فرزندم را تنبیه می‌کنم چون این تنها چیزی است که او می‌فهمد."

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
چگونه با کودکان صحبت کنیم
۱۲ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

نظرات کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

سارا مومن
۱۳۹۹/۴/۲۸
من این کتاب و به انگلیسی هم خوانده بودم. اما متاسفانه در تبدیل به فارسی بیشتر فصل‌های کتاب حذف شده. من تنها ۳ فصل این کتاب و در ترجمه به فارسی شنیدم که کنتر از ۱/3 کل کتاب بود. از این بابت از مترجمین کتاب ناراضی هستم.
Ehsan Sajadieh
۱۳۹۸/۲/۱۷
معمولا کتابهای صوتی، بخاطر یکنواختی صدای گوینده، خسته کننده است ولی این کتاب این مشکل رو با چند گوینده و و تغییر لحن گوینده‌ها این مشکل رو حل کرده. بهترین کتاب صوتی در پرفورمنس، البته محتوا هم بسیار عالیه
النا اسدالهی
۱۳۹۹/۴/۲
خیلی کتاب جالب و کاربردی هستش بعضی وقتا واقعا ما نمیدونیم در مقابل بعضی از رفتارهای بچه‌ها باید چه عکس العملی نشون بدیم در این مواقع این کتاب یه راهنمای خوبه، با تشکر فراوان از کتابراه❤❤❤
مشاهد همه نظرات (۳۵)