معرفی و دانلود کتاب صوتی کادنس: داستان رشد سریع تجارت

عکس جلد کتاب صوتی کادنس: داستان رشد سریع تجارت
قیمت:
۳۷,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کادنس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کادنس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کادنس: داستان رشد سریع تجارت

کتاب صوتی کادنس نوشته‌ی پیت ویلیامز راهنمایی برای صاحبان کسب‌وکار است که با رویای استقلال و داشتن تجارت شخصی پا به این حوزه گذاشته‌اند، اما حالا برای نجات و سوددهی آن دائم در تقلا هستند. این کتاب که صاحب عنوان بهترین کتاب حوزه‌ی تجارت در سال 2018 بوده، در قالب یک داستان ساده، مراحل رشد کسب‌وکار و افزایش سوددهی را توضیح می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی کادنس

فاصله گرفتن از زندگی کارمندی و داشتن کسب‌وکار شخصی این روزها به رویای خیلی از افراد جامعه بدل شده. بیشتر صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، این شغل را بر اساس علاقه انتخاب کرده‌اند و از جزئیات و اصول دنیای بیزینس چیزی نمی‌دانند. برای داشتن یک کسب‌وکار موفق، در ابتدا باید پایه‌ها و اصول این عرصه را یاد گرفت و دانش لازم برای کارآفرینی را به دست آورد. این عاملی است که نبودنش، خیلی از کسب‌وکارها را به گل نشانده و آن‌ها را برای همیشه متوقف کرده است.

پیت ویلیامز (Pete Williams) در کتاب صوتی کادنس (Cadence: A Tale of Fast Business Growth) تلاش کرده تا در قالب یک داستان، این چالش را بررسی کند. این کتاب که دریافت جایزه‌ی بهترین کتاب تجاری در سال 2018 را نیز در کارنامه‌ی خود دارد، داستان مردی به نام جی‌جی را تعریف می‌کند که شغل خود به‌عنوان معلم ورزش مدرسه را کنار گذاشته تا به رویایش که کارآفرینی بوده برسد. حالا او یک مربی شخصی ورزش سه‌گانه است و یک مغازه‌ی کوچک اما چشمگیر نیز دارد که در آن دوچرخه‌های صحرایی و انواع تجهیزات مرتبط به آن‌ها را می‌فروشد.

معرفی و دانلود کتاب صوتی کادنس

فروشگاه در ابتدای کارش بسیار موفق است و توانسته در میان محلی‌ها و ورزشکاران حرفه‌ای و سرشناس نیز شهرت خوبی برای خود دست‌وپا کند. اما حالا بعد از گذشت دو سال، روند پیشرفت فروشگاه بسیار کند شده و دخل و خرج این کار به سختی برای ‌جی‌جی با هم جور در می‌آیند. قطعاً دست و پا زدن برای حفظ کسب‌وکار و تقلا برای داشتن یک زندگی معمولی چیزی نیست که جی‌جی رویایش را داشته باشد، اما او نمی‌تواند بفهمد که اشکال کار در کجاست. او متخصصی را برای امور سئوی وب‌سایتش استخدام کرده تا در نتایج جستجوی گوگل رتبه‌ی بهتری بگیرد، به‌عنوان اسپانسر در رقابت‌های محلی ورزش سه‌گانه حاضر شده و تبلیغات زیادی هم در منطقه برای مغازه‌ی کوچکش کرده، اما هیچ‌کدام از این‌ها آن‌طور که باید و شاید برایش جذب مشتری نکرده‌اند و او دیگر نمی‌داند برای معرفی کسب‌وکارش به دیگران باید به چه ترفندی متوسل شود.

اما روزی که چارلی پا به مغازه‌ی دوچرخه‌فروشی جی‌جی می‌گذارد، همه‌چیز تغییر می‌کند. چارلی، تاجر جوانی است که قصد دارد قبل از 35 سالگی نشان طلای مردان آهنین را به دست بیاورد و برای همین به سراغ جی‌جی آمده. جی‌جی یک مربی خبره در این زمینه است و می‌تواند با ارائه‌ی یک برنامه‌ی تمرینی منحصربه‌فرد، چارلی را به رویایش برساند. همان‌طورکه جی‌جی چارلی را برای مسابقات که پنج ماه بعد برگزار می‌شود آماده می‌کند، چارلی هم تصمیم می‌گیرد تا دانشش در زمینه‌ی کسب‌وکار را در این مدت در اختیار جی‌جی بگذارد و اصول تجارت را به او یاد بدهد.

چارلی در صحبت‌هایش به هفت اصل اساسی اشاره می‌کند که تنها ده درصد پیشرفت در هر کدام از آن‌ها، می‌تواند یک بیزینس را تا صددرصد بهبود بخشد و باعث سودآوری چشمگیری شود. در کتاب صوتی کادنس به این هفت اصل پرداخته می‌شود که یکی از آن‌ها، پیچیده نکردن فرایندها و در نظر گرفتن اهداف به صورت اختصاصی است.

کتاب صوتی کادنس اثری از نشر صوتی ادیبان روز است و شما آن را با صدای هومن محمدپور می‌شنوید. ترجمه‌ی این اثر به عهده‌ی امیر امامی و شهرزاد زمانی آذر بوده است.

جوایز و افتخارات کتاب کادنس

  • بهترین کتاب بیزینس در سال 2018؛
  • برنده‌ی مدال طلای بهترین کتاب غیرداستانی در سال 2018؛
  • برنده‌ی مدال نقره‌ی AXIOM BUSINESS BOOK AWARDS در سال 2018؛
  • برنده‌ی مدال برنز AMERICAN BUSINESS AWARDS در سال 2018؛
  • برنده‌ی INDEPENDENT PRESS AWARD در سال 2018.

نکوداشت‌های کتاب کادنس

  • خواندن کادنس برای هر کارآفرین یا صاحب کسب‌وکاری که می‌خواهد به‌طور مداوم و مستمر کسب‌وکار خود را توسعه دهد ضروری است. (Robert Allen)
  • کتاب کادنس شامل 7 اهرم ساده، اما قدرتمند است. آن‌ها این توانایی را دارند که کسب‌وکار شما را متحول کنند. (Scott Pape)
  • کادنس شامل هر چیزی است که یک کتاب تجاری باید داشته باشد؛ کوتاه، واضح و قابل اشتراک‌گذاری. (Jon Acuff)
  • کادنس راهنمای کاملی برای هر کارآفرینی است که می‌خواهد شرکت خود را به سطح بعدی ارتقا دهد. (Mike Michalowicz)
  • من معمولاً از کتاب‌های تجاری می‌ترسم، اما قدرت این داستان مرا به خود جذب کرد. این یک داستان سرگرم‌کننده و گیرا است. (Doug O'Brien)

کتاب صوتی کادنس برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی کادنس: داستان رشد سریع تجارت می‌شنویم

جی‌جی به محض دیدن گام‌های بلد چارلی که از در روبه‌رویی به داخل رستوران قدم می‌گذاشت، از لژ عقبی برایش دست تکان داد. چارلی لبخندی زد و سرش رو تکون داد و به سرعت مسیر رو با گام‌های بلندش طی کرد. اون به سمت لژ مقابل جی‌جی لغزید و قبل از اینکه گوشی موبایلش رو تو جیب عقبش بذاره، اون رو تو حالت سکوت قرار داد. جی‌جی با خودش فکر کرد: «اون نه تنها می‌تونه برای تمرینات مردان آهنین زمان بذاره، حتی مجبور نیست نگران از دست دادن تماسی هم باشه.» چارلی با لبخند وسیعی که به صورت داشت گفت: «صبح به خیر مربی. برنامه‌ی تمرینی من آماده است؟»

- البته!

جی‌جی پرسید: «من دیروز بعدازظهر وقتی داشتی تو ساحل نزدیک اسکله می‌دویدی ندیدمت؟» چارلی شگفت‌زده شد: «آره خودم بودم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی / مقدمه
13 دقیقه
فصل اول: عقب افتادن
21 دقیقه
فصل دوم: ایجاد فشار
13 دقیقه
فصل سوم: اهرم‌های هفت‌گانه
17 دقیقه
فصل چهارم: موفقیت‌های ده درصدی
17 دقیقه
فصل پنجم: فقط به رکاب زدن ادامه بده
13 دقیقه
فصل ششم: افتادن در مسیر جاده
13 دقیقه
فصل هفتم: یک رقابت دوستانه
13 دقیقه
فصل هشتم: چشم‌انداز موفقیت
9 دقیقه
فصل نهم: گسترش حاشیه
14 دقیقه
فصل دهم: بازگشت به مسیر مسابقه
11 دقیقه
فصل یازدهم: به دنبال مظنونین
11 دقیقه
فصل دوازدهم: ادراک در برابر واقعیت
19 دقیقه
فصل سیزدهم: حمایت اعضای تیم
10 دقیقه
فصل چهاردهم: آیا می‌توانم علاقه شما را بیشتر جلب کنم؟
19 دقیقه
فصل پانزدهم: بر روی مسیر متمرکز باشید
14 دقیقه
فصل شانزدهم: خط پایان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کادنس: داستان رشد سریع تجارت
نویسنده
مترجمشهرزاد زمانی آذر، امیر امامی
راویهومن محمدپور
ناشر صوتیانتشارات ادیبان روز
سال انتشار۱۴۰۳
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کادنس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کادنس

برای دریافت کتاب صوتی کادنس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.