دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی

کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی نوشته رضا یادگاری و مهشید سنایی‌فرد، از مجموعه هزار جلدی کارآفرینان بزرگ ایرانی، شما را با اصول، روش‌ها و نظریه‌های کارآفرینی آشنا می‌کند.

کارآفرینی و افراد کارآفرین به قشر ویژه‌ای از جامعه با ویژگی‌های روانی و ذهنی خاص محدود نمی‌شوند، چرا که همه مردم باید به نحوی کارآفرین باشند و تلاش کنند که در حیطه فعالیت خود به عنوان پیشتاز سایرین قرار بگیرند. به همین دلیل هر فردی در جامعه می‌تواند در عرصه مخصوص به خود دارای این ویژگی باشد اما مطمئناً برنامه‌ریزی‌های آموزشی و تربیت ملی باید بر این اساس باشد که نیروی انسانی کارآفرین پرورش دهد.

معرفی و شناسایی کارآفرینان بزرگ کشور که در زندگی شغلی و شخصی به موفقیت دست یافته‌اند، می‌تواند برای دیگر افراد جامعه که آرزوهای بزرگی دارند و به دنبال راهکاری برای رسیدن به آن‌ها هستند، الگو و هدایتگر باشد.

این کتاب به زندگی علی شاه‌حسینی بنیان‌گذار موسسه زبان ملل، آموزشگاه کیش نو و آموزشگاه آینده می‌پردازد و عوامل موفقیت وی را تحلیل و بررسی می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و وارد دنیای کارآفرینی شوید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا به اهدافتان برسید.

در بخشی از کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی می‌شنویم:

فروشنده جوانی که تصمیم گرفته بود از حرفه فروشندگی دست بکشد برای جراحی بینی به دکتر مراجعه می‌کند. جراح زیبایی به او می‌گوید که بینی‌اش با وجود آنکه کمی بزرگ است ولی جلب توجه نمی‌کند و کاملاً به او می‌آید ولی فروشنده اصرار می‌ورزد که خریدارها بدون آنکه به روی خود بیاورند در دل به او می‌خندند.

تصور ذهنی او از خودش این بود که بینی‌اش بزرگ است. سه تن از مشتریان به خاطر بداخلاقی از او شکایت کرده بودند. رئیسش او را به طور آزمایشی و مشروط استخدام کرده بود و دو هفته می‌گذشت که ریالی فروش نکرده بود.

 ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
زندگی و روزگار علی شاه‌حسینی
۲۳ دقیقه
سربازی و اضافه خدمت
۲۰ دقیقه
رقبا موجب رشد می‌شوند
۲۴ دقیقه
تحلیل عوامل موفقیت
۲۳ دقیقه
تفویض، هنر مدیران توانمند است
۳۸ دقیقه
یادگیری تعطیلی ندارد
۲۸ دقیقه
نگاه خود را تغییر دهیم
۱۷ دقیقه
گپ و گفت خودمانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی

برای دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کارآفرینی به شیوه دکتر علی شاه حسینی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مرضیه بهادری
۱۳۹۹/۳/۲۰
کتاب خیلی خوبی بود. برخلاف کتابهای صوتی دیگه با علاقه گوشش دادم
سیاوش شعاعی
۱۳۹۹/۱/۲۱
کتاب بسیار خوبی بود. مطالب این کتاب برای افرادی که احساس میکنن نمیتونن موفق باشن عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)