دانلود کتاب صوتی کار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کار

کتاب صوتی کار نوشته‌ی جوزف هلر، به زندگی مردم آمریکا می‌پردازد و با زبان و ادبیاتی تند و گزنده اوضاع و احوال مردم این کشور را بررسی می‌کند. این کتاب شما را با روزمرگی‌ها و سختی‌های کار کردن آشنا می‌سازد و نگاه‌تان را به زندگی برای همیشه دگرگون می‌سازد.

درباره کتاب صوتی کار:

در کتاب صوتی کار (Work) شما با شخصی به نام باب اسلاکوم آشنا می‌شوید؛ او مرد خوشبختی است و همسر و فرزندانی زیبا دارد، اما نارضایتی اجتناب‌ناپذیری تمام زندگی و افکار او را تحت سلطه‌ی خود درآورده است. داستان به گونه‌ای روایت می‌شود که گویی شما در ذهن این مرد حضور دارید و از تمام افکار، احساسات و تخیلات او مطلع می‌شوید.

شما با خواندن کتاب کار به این درک می‌سید که شغل یکنواخت و زندگی روزمره‌‌تان، چندان هم پوچ و بی‌هدف نیست و این صرفاً به نگاه شما باز می‌گردد و حتی مرد خوشبختی مانند باب اسلاکوم نیز ممکن است دچار چنین تصوری شود.

البته ناگفته نماند؛ این اثر گزیده‌ای از رمان «اتفاقی افتاده» به قلم جوزف هلر (Joseph Heller) به شمار می‌آید. جوزف در این کتاب به طرز شگفت‌انگیز و مبتکرانه‌ای زندگی تجاری و فرهنگ آمریکایی را هجو می‌کند و با زبان و ادبیاتی طنز حق مطلب را با زیرکی ارائه می‌دهد.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

جوزف هلر را بیشتر بشناسیم:

جوزف هلر در سال 1923 در بروکلین به دنیا آمد و در سال 1961 ، کتاب تبصره‌ی 22 را منتشر کرد که به پرفروش‌ترین اثر تبدیل شد و محبوبیت آن به حدی بود که در سال 1970 فیلمی با اقتباس از آن ساختند. وی در ادامه به نوشتن رمان‌هایی مانند خوب طلا، خدا می‌داند و ... پرداخت. این نویسنده‌ی مشهور سرانجام در سال 1999 درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی کار می‌شنویم:

کسانی که در شرکت کمتر از همه می‌ترسند، معدود کارکنان بخش کوچک تحقیقات بازارمان هستند که به چیزی اعتقاد ندارند و سرگرم گردآوری، دسته‌بندی، تفسیر و سروسامان دادن اطلاعات آماری مربوط به جامعه، بازار کشور و جهان هستند. از آن‌جا که حقوق‌شان کم است خیلی خوب می‌دانند که اگر روزی شغلشان را از دست بدهند پیدا کردن کاری با این دستمزد چندان دشوار نخواهد بود. بودجه‌ای هم که بهشان تخصیص داده می‌شود اندک است، زیرا دیگر اجازه ندارند پروژه‌های بزرگ راه بیندازند.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۳۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۳ دقیقه
تقدیم و یادداشت سرپرست مجموعه
۲۰ دقیقه
قسمت اول
۲۱ دقیقه
قسمت دوم
۱۹ دقیقه
قسمت سوم
۲۰ دقیقه
قسمت چهارم
۲۰ دقیقه
قسمت پنجم
۱۵ دقیقه
قسمت ششم
۲۴ دقیقه
قسمت هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کار

برای دانلود کتاب صوتی کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کار

نظرات کتاب صوتی کار

dayan alizadeh
۱۳۹۹/۷/۲۷
ولله پول داشته باشه همه جا خوبه حتی جیبوتی
مشاهد همه نظرات (۱)