دانلود کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی

کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی نوشته‌ی مه سیما سهرابی، از مجموعه‌ی مبارک درباره‌ی کفشی است که در بازی فوتبال پاره می‌شود و صاحبش او را کنار می‌گذارد. یک روز صبح این کفش با کفشدوزکی آشنا می‌شود و از او می‌خواهد که تعمیرش کند.

موضوع کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی چیست؟

کفش در بازی فوتبال به قدری به توپ ضربه می‌زند که بالاخره از جلو دهان باز می‌کند. کفش بیچاره را در جاکفشی می‌گذارند و دیگر کسی حتی به او نگاه هم نمی‌کند. در یک صبح زیبای آفتابی، کفشدوزک زیبای قرمزی روی جاکفشی می‌نشیند تا خورشید را تماشا کند. همین موضوع باعث می‌شود که کفش و کفشدوزک با یکدیگر آشنا شوند. کفش هم به خاطر اسمش از او خواهش می‌کند تا دهانش را بدوزد تا بتواند دوباره فوتبال بازی کند. اما این حقیقتاً کاری نبود که کفشدوزک به تنهایی بتواند انجام دهد و... .

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، تخیلی، علمی و... می‌پردازند. این قصه‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها نیز تأثیر مثبتی دارند.

کتاب صوتی کفشدوزک مناسب چه کسانی است؟

مه سیما سهرابی داستانی جذاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی نوشته است و به آن‌ها مفاهیم مهمی مانند دوستی، همکاری و... منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی می‌شنویم:

کفش با دهان باز خمیازه‌ای کشید، به کفشدوزک نگاه کرد و گفت: «آهای خال خالی اسمت چیه؟»

کفشدوزک از ترس پریبد، به اطراف نگاهی کرد و روی کفش نشست. هنوز دنبال صاحب صدا بود، باورش نمی‌شد یه کفش بتونه حرف بزنه. چند لحظه بعد دوباره کفش گفت: «مگه نمی‌شنوی؟ با توام! می‌گم اسمت چیه؟»

کفشدوزک که متوجه کفش شده بود، روی بند کفش سر خورد و یواش گفت: «کفشدوزک.»

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
کفشدوزک خال خالی

راهنمای دانلود کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی

برای دانلود کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کفشدوزک خال خالی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.