دانلود کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید

لوری پون در کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید، روش‌های برقراری رابطه‌ای احساسی و قوی را به زوج‌هایی که در زندگی مشکل پیدا کرده‌اند، نشان می‌دهد. راهکارهای این کتاب شما را به سوی آتش‌بس می‌کشاند که پایانش رابطه‌ای بسیار عاشقانه و شیرین است.

درباره‌ی کتاب صوتی کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید:

زمانی که دو فرد جوان تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند و یک خانواده را تشکیل بدهند، هر چه‌قدر هم که به هم علاقه داشته باشند، به دلیل داشتن شخصیت‌های متفاوت به وجود آمدن برخی از اختلافات طبیعی است و هنر زوجین در این است که بتوانند با مهارت این اختلافات و مشکلات را رفع کنند. اما لازم به یادآوری است که زوج‌های جوان معمولاً چنین دانشی ندارند و برای تداوم زندگی مشترکشان باید از افراد صاحب تجربه و تخصص کمک بگیرند. در این‌جا است که پای افرادی مانند لوری پون (Laurie Puhn) به ماجرا باز می‌شود. او یکی از باتجربه‌ترین و موفق‌ترین وکلای طلاق و خانواده در آمریکا محسوب می‌شود و در کتاب صوتی کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید (Fight Less, Love More) به شما راهکارهایی را ارائه می‌دهد که منجر به نجات زندگی مشترکتان می‌شود.

کتاب حاضر به شما می‌آموزد که پاسخ‌های غریزی، عادت‌های نادرست کلامی و استدلال عاطفی را تشخیص بدهید؛ چرا که این عوامل می‌تواند بر قضاوت شما تأثیر منفی بگذارد و رابطه‌ی شما را به نابودی سوق دهد. لوری پون بر این باور است که صحبت کردن و در میان گذاشتن مشکلات با طرف مقابل کلید حل اختلافات است و با این تفاسیر کتاب حاضر نیز تکیه بر این اصل مهم دارد و با ارائه‌ی تمرین‌ها و دیالوگ‌هایی یاری‌دهنده، به شما در این مسیر کمک می‌کند. پس از شنیدن کتاب کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید شما به این مهارت دست پیدا می‌کنید تا به هنگام عصبانیت خشم خود را کنترل نمایید و نگذارید احترام در رابطه‌ی زناشویی‌تان از بین برود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید:

- زنان و مردان ممکن است از سیاره‌های مختلف باشند، اما توصیه‌های لوری پون به آن‌ها نشان می‌دهد که چگونه به یک زبان صحبت کنند و رابطه احترام و پشتیبانی متقابل را ایجاد کنند. کتاب «کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید» وظیفه‌ی قابل توجه بهبود رابطه شما را به طرز حیرت‌انگیزی ساده می‌کند و به زوجین ابزار لازم برای ایجاد خوشبختی خود را می‌دهد. (جان گری)

- کتابی که بدون هیچ زحمتی در مورد چگونگی داشتن یک رابطه عالی ارائه می‌دهد. «کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید» شامل توصیه‌های درخشان و دقیق است. این مفهوم اساسی این است که زوج‌های سالم و دوست داشتنی عاقل و باهوش هستند، احساسی که در هر صفحه از اطلاعات واضح و معقول می‌درخشد. من آن را به عنوان خوانده شده برای هر زوج توصیه می‌کنم. (هارویل هندریکس)

- بیشتر کسانی که من می‌شناسم مایلند 5 دقیقه در روز برای بهبود روابط خود سرمایه گذاری کنند. لوری پوهن به ما نشان می‌دهد که چگونه از این چند دقیقه برای ایجاد عشق پایدار استفاده کنیم. من به شدت مبارزه کمتری را دوست دارم، بیشتر دوست دارم. (گری چپمن)

کتاب صوتی کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید مناسب چه کسانی است؟

اگر به تازگی ازدواج کرده‌اید و نمی‌دانید چگونه اختلافات خود را با همسرتان به شکلی مسالمت‌آمیز حل کنید، کتاب حاضر را از دست ندهید؛ چرا که لوری پون با استفاده از سال‌ها تجربه‌ی خود راهنمایی‌های ارزشمندی در اختیارتان قرار می‌دهد.

لوری پون را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، سخنران ملی، وبلاگ‌نویس هافینگتون پست و شخصیت تلویزیونی است که در برنامه‌های صبح بخیر آمریکا، نمایش آخر هفته، نمایش زودهنگام CBS، روز بخیر نیویورک، کانال فاکس نیوز و ایموس حضور داشته است. لوری پورن یک وکیل تحصیل‌کرده در دانشگاه هاروارد به شمار می‌آید که سال‌ها است به زوجین برای بهبود زندگی زناشویی‌شان کمک می‌کند. او هم‌اکنون در نیویورک حضور دارد و بیشتر زمان خود را به حل پرونده‌های طلاق و خانواده اختصاص داده است.

در بخشی از کتاب صوتی کمتر بحث کنید، بیشتر عشق بورزید می‌شنویم:

جیم و لورا هر دو سی سال از عمرشان گذشته بود و هفت سال پیش با هم ازدواج کرده بودند. یک روز به دیدن من آمدند جیم معاون رئیس روابط عمومی یک شرکت و لورا مادری خانه‌دار بود که از دو دختر سه و پنج ساله‌اش مراقبت می‌کرد. ازدواج جیم و لورا با مشکل جدی مواجه شده بود و در نهایت به دفتر من مراجعه کردند چون می‌خواستند زندگی مشترکشان را حفظ کنند. ضمن بیان مشکل اصلی‌شان شروع کردند به جروبحث درباره‌ی موضوعات مختلفی. آن‌ها درباره‌ی موضوعات مهم زندگی‌شان با هم اختلاف نظر داشتند.

 ۹ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۵۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۷ دقیقه
مقدمه
۴۵ دقیقه
یک
۴۷ دقیقه
دو
۴۴ دقیقه
سه
۴۵ دقیقه
چهار
۴۳ دقیقه
پنج
۴۵ دقیقه
شش
۴۴ دقیقه
هفت
۴۴ دقیقه
هشت
۳۸ دقیقه
نه
۳۹ دقیقه
ده
۳۶ دقیقه
یازده
۵۱ دقیقه
دوازده

راهنمای دانلود کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید

برای دانلود کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید

نظرات کتاب صوتی کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید

محمد شکیبا
۱۳۹۹/۱۱/۷
در مباحث روانشناسی مطرح شده که گوش دادن فعال بیش از 80/ مشاجرات را حل میکند اما با دیدگاهی نو در این کتاب متوجه اهمیت مهارتهای ارتباطی میشویم که بسیار قابل تامل است
حمید رضا دهدشتی
۱۳۹۹/۱۱/۷
کتاب خیلی خوبیه در واقع به ما نشون میده چطوری رفتارهایی که ما فکر میکنیم خیلی بی اهمیتند چطوری یک رابطه را رو به سردی میبرند. هزار نکته باریکتر ز مو اینجاست....
پروانه رجب شاهی
۱۳۹۹/۱۱/۷
بی نظیرترین کتابی که مطالعه کرده بودم واقعا زوج‌ها باید این کتاب در دسترسشون باشه... از آقای عمرانی هم بابته بیان دلنشینشون سپاسگزارم..
مشاهد همه نظرات (۲۳)