دانلود کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند

کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درمورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند:

در کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند (Help! It’s parents day at DSA)، پدران و مادران دانش‌آموزان به مدرسه نابودکنندگان اژدها دعوت شده‌اند، اما ویگلاف شخصیت اصلی قصه، می‌ترسد که پدرش با شوخی‌های بی‌جا و بی‌مزه حوصله‌ی اطرافیان را سر ببرد و مادرش هم یکی از سوپ‌های بدمزه و بی‌رنگ و رویش را همراه خود بیاورد و به والدین دیگر بدهد. دیگر دوستان ویگلاف نیز چنین نگرانی‌هایی دارند و معتقد هستند که همیشه پدر و مادرها مشکلات زیادی برای فرزندان‌شان به وجود می‌آورند.

شنیدن کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند، داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند می‌شنویم:

هارلی مارلی از اون سر سالن غذاخوری مدرسه، ویگلاف را صدا زد. «هی کله خربزه»
همه‌ی پسرها از خنده ریسه رفتند.
ویگلاف که همراه با آنگوش و اریکا توی صف صبحانه ایستاده بود. زیر لب غرغر کرد. «خیلی با مزه بود.»
اریکا گفت: «باورم نمیشه که باید نقش دهقان را بازی کنم.»
آنگوش یک سینی برداشت گفت: «باورم نمیشه که باید نقش یک شاهزاده خانم را بازی کنم. خوب بیان نقش‌هامون را با هم عوض کنیم.»
اریکا گفت: «نه متاسفم.»

 ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
فصل اول
۱۴ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۴ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۹ دقیقه
فصل هشتم
۱۱ دقیقه
فصل نهم
۷ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند

برای دانلود کتاب صوتی کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کمک! پدر و مادرها به مدرسه می‌آیند

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.